نوشته شده توسط : اصغر سیفی

روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3112 به چه صورت است؟ آبگرمکن یکی از نیازهای ضروری در هر خانه به حساب می آید، چرا که آب گرم خانه و یا محیط کار شما را برای شستشو و استحمام محیا می کند. بیشترین مصرف آب گرم در فصل پاییز و زمستان می باشد که هوا نسبت به سایر فصل های سال سرد است. به این ترتیب نمی توان در این فصول از سال را بدون آب گرم سپری کرد و باید برای این موضوع پیشاپیش اقدامات لازم را انجام داد. تهیه یک آبگرمکن مطمئن و کاربردی اولین اقدامی است که شما باید به آن توجه داشته باشید. در حال حاضر انواع و برندهای متعددی از آبگرمکن در بازار موجود است که آبگرمکن های دیواری به دلیل راحتی در کاربرد و اشغال فضای کمتر از سوی بسیاری از مردم مورد توجه قرار گرفته است.

 

در ایران بوتان یکی از بهترین برندهای سازنده آبگرمکن می باشد و شما می توانید انواع محصولات این شرکت را در بازار بررسی کنید. شما می توانید آبگرمکن دیواری بوتان را در بسیاری از خانه ها ببینید، چرا که نصب و راه اندازی آسان آن و همچنین کار با آن، باعث شده مردم از آن استقبال خوبی داشته باشند. شما پس از نصب و راه اندازی آن در منزل خود، می بایست نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارکرد آن اقدام کنید. چرا که رفع مشکلات آبگرمکن دیواری بوتان کار چندان سختی نیست و تنها کافی است شما اجزای آن را به خوبی بشناسید، آنگاه عیب یابی و رفع مشکل آن کار راحتی خواهد بود. 

اجزای آبگرمکن دیواری بوتان

آبگرمکن دیواری بوتان دارای اجزای بسیار ساده ای می باشد که در ادامه به آنها اشاره ای خواهیم داشت:

 • شمعک
 • فندک
 • ترموکوپل
 • مبدل حرارتی
 • رگولاتور آب
 • ورودی آب سرد
 • خروجی آب گرم
 • ورودی گاز
 • کلاهک
 • درجه و نشانگر آبگرمکن

مهمترین قسمت های یک آبگرمکن دیواری بوتان را می توان به طور کلی در اجزای فوق معرفی کرد. هر یک از آنها کار خود را باید به درستی انجام دهند تا آبگرمکن به درستی کار کند و آب گرم به قسمت های مختلف منزل شما برسد. به عنوان مثال کلاهک در قسمت بالای آبگرمکن دیواری بوتان قرار می گیرد و به تعدیل هوای داخل آبگرمکن کمک می کند، تخلیه گاز و گرما که می تواند به خودی خود منجر به انفجار یا آتش سوزی شود.

 

شمعک یکی از قسمت های مهم آبگرمکن است که سلامتی کارکرد آبگرمکن را نشان می دهد، به این ترتیب تا زمانی که شمعک روشن است، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که آبگرمکن دیواری بوتان به درستی کار می کند. البته گاهی شمعک روشن است اما آبگرمکن آب را گرم نمی کند و این نشان می دهد، مشکل در قسمت دیگری از آبگرمکن رخ داده که باید بررسی و تعمیر شود.

 

فندک عضو مهم در آبگرمکن های دیواری است که در صورت خاموشی آبگرمکن می توانید به کمک آن شمعک را روشن کنید و آبگرمکن را برای گرم کردن آب راه اندازی کنید. ورودی گاز و آب سرد نیز برای ورود آب و گرم کردن آب به وسیله گرمای گاز است که در نهایت یک خروجی آب گرم نتیجه همکاری این دو ورودی می باشد. رگولاتور نیز یکی از قسمت های مهم آبگرمکن دیواری بوتان است که وظیفه مهمی را به عهده دارد و آن هم این است که می بایست جریان و فشار آب را تنظیم در حالت ثابتی نگه دارد.

روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان

حال  که در نصب و تعمیر پکیج اجزای آبگرمکن دیواری بوتان را شناختید، می بایست روشن کردن آن را نیز فراگیرید، چرا که کار بسیار آسانی است و هر کسی می تواند آن را انجام دهد. تنها نیاز به کمی دقت و توجه دارد تا خطری شما را تهدید نکند. روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان متناسب با مدل آن ممکن است متفاوت باشد و این شرکت تا به امروز مدلهای متعددی از پکیج های دیواری روانه بازار کرده است. از جمله مدل های آبگرمکن دیواری بوتان می توان به B3112، B3215، B3315 و B3318 اشاره کرد. یک کار ثابت که در تمامی آبگرمکن های دیواری باید انجام داد و آن هم این است که می بایست اهرم یا درجه را که در مقابل شما و روی آبگرمکن دیواری بوتان قرار دارد نگه دارید و سپس فندک را فشار می دهید. فندک زدن موجب روشن شدن شمعک می شود. با استفاده از درجه یا اهرم خاموش و روشن کردن آبگرمکن، درجه را روی فندک قرار دهید و سپس آن را به سمت داخل فشار دهید. شما می بایست آن را با یک دست نگه دارید و با دست دیگر فندک را بزنید. مراحل روشن آبگرمکن دیواری بوتان به ترتیب زیر انجام می شود:

 • ورودی گاز و آب سرد را بررسی کنید.
 • از روشن بودن پمپ آب اطمینان حاصل کنید.
 • درجه تنظیم گاز را روی علامت فندک نگه دارید. این نگه داشتن باید 30 الی 60 ثانیه به سمت داخل ادامه داشته باشد.
 • فندک را بزنید و صبر کنید تا شمعک روشن شود. گاهی باید سه بار و شاید بیشتر فندک را بزنید تا شمعک روشن شود. در اینجا جرقه و ورودی گاز با یکدیگر ترکیب می شوند و موجب تشکیل آتش و روشن شدن شمعک می شود.
 • پس از روشن شدن شمعک دست خود را به صورت ثابت روی فندک به مدت 30 ثانیه نگه دارید و پس از آن به آرامی آن را رها کنید. با روشن شدن شمعک و ثابت ماندن شعله آبگرمکن می توانید آن را روی درجه متوسط و یا زیاد تنظیم کنید. بهتر است آن را روی متوسط قرار دهید.
 • آب گرم را باز کنید و گرم شدن آن را به کمک آبگرمکن دیواری بوتان بررسی کنید. با باز شدن آب گرم و روشن شدن پمپ آب، می بایست مجموعه مشعل روشن شود و آب بلافاصله گرم شود.

اگر تمامی مراحل روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان را به ترتیبی که گفته شد انجام دهید و آبگرمکن هیچ مشکلی نداشته باشید، می بایست روشن شود و آب گرم وارد شیر آب شود. اما اگر تمامی این مراحل را انجام دادید و آب گرم از آبگرمکن خارج نشد، آنگاه می توان گفت آبگرمکن دچار مشکل شده است.

 

روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان برای مدلهای مختلف

این روال یک دستورالعمل عمومی برای اکثر آبگرمکن های دیواری است. این در حالی است که برخی از آبگرمکن ها با توجه به مدلشان، تفاوت هایی نیز دارند. نکته مشترک میان همه آنها این است که شما می توانید به راحتی و تنها با روشن کردن شمعک  آبگرمکن دیواری بوتان به آب گرم دست یابید.

 • آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3112

ابتدا مخزن آب درون آبگرمکن دیواری را خالی کنید، چرا که اگر آب برای طولانی مدت در یک مکان بماند دیگر بهداشتی و تمیز نیست و باید دور ریخته شود. پیش از هر کاری تمامی نکات ذکر شده در بالا پیش از روشن کردن آبگرمکن را بررسی کنید و از سلامتی شمعک نیز اطمینان حاصل کنید. روشن کردن این مدل از آبگرمکن دیواری بوتان مانند سایر آبگرمکن ها می باشد و شما می توانید مراحلی که در بالا ذکر شد را انجام دهید تا آبگرمکن را روشن کنید.

 

 • آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

آبگرمکن 3215 پیش از هر کاری نیاز به بررسی دودکش یا کلاهک دارد. سپس شمعک را بررسی کنید، در صورتی که مشکلی ندارد نسبت به روشن کردن آبگرمکن اقدام کنید. دکمه آن را فشار دهید تا صدای جرقه را بشنوید و فندک موجب روشن شدن شعله شمعک شود. با روشن شدن شمعک به مدت 30 ثانیه منتظر بمانید و سپس دکمه روشن کردن یا درجه را رها کنید. اگر زودتر از این بازه زمانی دست خود را بردارید، شعله شمعک خاموش خواهد شد.

 

 • آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3218i

آبگرمکن مدل 3218 یکی از مدلهایی است که اکثر اوقات در حالت خاموش و استراحت به سر می برد و روشن شدن آن تنها در صورتی است که شما به آن دستور روشن شدن بدهید. به این ترتیب آبگرمکن روشن شده و آب گرم مورد نیاز شما را تامین می کند. به این ترتیب شما مصرف گاز کمتری نسبت به سایر مدلهای آبگرمکن دیواری بوتان خواهید داشت، چرا که نیازی نیست شمعک برای طولانی مدت روشن بماند.

 

 • آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

آبگرمکن دیواری بوتان 3315 یکی دیگر مدلهای دیواری بوتان می باشد که مشابه مدل 3215 می بایست ابتدا دودکش یا کلاهک آن را بررسی کنید. کلاهک را از نظر انسداد و یا نصب غلط بررسی کنید و در صورت مواجه شدن با هر یک از این موارد آنها را رفع کنید. انسداد دودکش امری خطرناک است و می تواند منجر به اشتعال، انفجار و آتش سوزی شود. با هر بار زدن فندک، چند ثانیه مکث کنید تا شمعک روشن شود. روی بدنه آبگرمکن یک اهرم استوانه ای شکل وجود دارد که رنگ آن سیاه است. با فشردن این اهرم گاز درون آبگرمکن جریان می یابد و در نهایت آبگرمکن روشن خواهد شد.

 

 • آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

در این مدل از آبگرمکن دیواری بوتان نیز مانند سایر مدلهای طراحی شده، ابتدا باید شمعک آبگرمکن روشن شود که روال مشابه روشن کردن دیگر آبگرمکن های دیواری بوتان است. تفاوت در عملکرد آبگرمکن است که در این مدل تا پر شدن محفظه آبگرمکن با گاز، چند ثانیه زمان خواهد برد. در این مدل از آبگرمکن دیواری بوتان روشن شدن آبگرمکن با استفاده از دکمه چیزی حدود یک دقیقه زمان می برد.

 

در صورت خرابی فندک هنگام روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان می توانید از دو روش برای روشن کردن آبگرمکن استفاده کنید. در شرایط اضطراری که فوراً نیاز به آب گرم دارید، می توانید آبگرمکن را به صورت دستی و استفاده از کبریت و یا فندک معمولی روشن کنید. تنها کافی است آن را به سمت شمعک ببرید، اهرم یا درجه را روی فندک قرار دهید و آن را فشار دهید و به مدت 30 ثانیه نگه دارید. در نهایت با فشردن فندک معمولی خود، به روشن شدن شمعک کمک کنید. استفاده از فندک گزینه مناسب تری است، چرا که از آسیب رسیدن به دست شما کمک می کند. در روش دوم شما می بایست فندک آبگرمکن را تعمیر و یا تعویض کنید.

 


:: برچسب‌ها: روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3315 , روشن كردن شمعک آبگرمكن ديواري بوتان , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3218i , روشن کردن ابگرمکن , روشن کردن آبگرمکن بوتان , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3215 , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3315if , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3118 , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3112 , نحوه روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3215i , نحوه روشن كردن آبگرمکن دیواری بوتان , روشن کردن آبگرمکن , روشن کردن ابگرمکن بوتان , طريقه روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان , روشن کردن ابگرمکن دیواری , نحوه روشن كردن آبگرمكن بوتان , روشن كردن شمعک آبگرمكن ديواري , نحوه روشن كردن آبگرمكن ديواري , روشن کردن آبگرمکن دیواری , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3215i , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان , روشن کردن ابگرمکن دیواری بوتان , روش روشن كردن ابگرمكن دیواری , نحوه روشن كردن آبگرمكن بوتان b3218 , نحوه روشن كردن آبگرمكن بوتان مدل b3215i , نحوه روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان , اموزش روشن كردن آبگرمكن دیواری , روشن كردن آبگرمکن ديواري بوتان b3315 , روشن کردن آب گرمکن , روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان , روشن شدن آبگرمکن بوتان , روشن کردن ابگرم کن بوتان , نحوه روشن کردن ابگرمکن دیواری بوتان , روشن كردن آبگرمكن ديواري , آبگرمکن دیواری بوتان , روشن کردن ابگرم کن , روشن کردن اب گرم کن , نحوه روشن كردن ابگرمكن ديواري بوتان , روشن کردن ابگرم کن دیواری , نحوه روشن كردن شمعک آبگرمکن دیواری بوتان , اموزش روشن كردن آبگرمكن دیواری بوتان , روش روشن کردن آبگرمکن دیواری بوتان , طرز روشن كردن شمعک آبگرمكن ديواري بوتان , روشن کردن اب گرمکن , روشن كردن ابگرمكن بوتان , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3118 , نحوه روشن كردن آبگرمكن بوتان b3215 , نحوه روشن كردن آبگرمكن بوتان b3315 , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3318 , طريقه روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان آپارات , روشن کردن اب گرم کن بوتان , طريقه روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان مدل b3215i , نحوه روشن کردن آبگرمکن بوتان , نحوه روشن کردن آبگرمکن دیواری , نحوه روشن کردن ابگرمکن بوتان , روش روشن کردن آبگرمکن , نحوه روشن كردن شمعک آبگرمكن بوتان , نحوه روشن کردن آبگرمکن , نحوه روشن کردن ابگرمکن , روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان b3115 , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري گازی , طرز روشن كردن آبگرمكن ديواري برقی , تنظیم شمعک آبگرمکن دیواری بوتان , روش روشن كردن ابگرمكن بوتان , نصب و راه اندازی آبگرمکن دیواری , راهنمای نصب آبگرمکن دیواری بوتان ,
:: بازدید از این مطلب : 262843
|
امتیاز مطلب : 40
|
تعداد امتیازدهندگان : 8
|
مجموع امتیاز : 8
تاریخ انتشار : دو شنبه 1 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

نظرات در مورد تلویزیون اسنوا جزو مسائلی است که خریداران همیشه نگران آن هستند. هر شخصی بعد از انتخاب یک برند از یک محصول سه فاکتور مهم را در مورد آن بررسی می کند: کیفیت، قیمت و زیبایی ظاهری. عوامل مختلفی در کیفیت دخیل هستند مانند دوام محصول و قابلیت های مختلفی که محصول مورد نظر دارد. مردم اکثرا کیفیت و قیمت را در دوکفه ترازو میگذارند و تصمیم نهایی را می گیرند.

 

افرادی که قصد خرید یک محصول را دارند معمولا آن را با برندهای دیگر مقایسه می کنند تا بتوانند بهترین کیفیت را در برابر کمترین قیمت انتخاب کنند. یکی دیگر از فاکتورهایی که خیلی در انتخاب یک محصول تاثیرگذار است زیبایی آن است. برای مثال شاید کیفیت تلویزیون اسنوا برای شخصی مورد تایید باشد اما فقط به دلیل اینکه پنل تلویزیون یک برند دیگر از زیبایی بیشتری برخوردار است، انتخاب خود را عوض کند.

در این مقاله به معرفی برند اسنوا و بررسی کیفیت تلویزیون اسنوا می پردازیم و به صورت دقیق و ریز تمام جوانب انتخاب خود را در نظر می گیریم تا بتوانیم نتیجه گیری دقیقی از موضوع داشته باشیم.

 

تلویزیون اسنوا ساخت کدام کشور است؟

اسنوا یک برند ایرانی است که به تولید و عرضه لوازم خانگی از جمله تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، جاروبرقی، اجاق گاز و … می پردازد. اسنوا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرد و به تدریج جای خود را در بازار ایران باز کرد. محصولات این برند از کیفیت قابل قبول و قیمت نسبتا پایینی برخوردار هستند و به همین علت توانستند کم کم اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کنند.

در حال حاضر تلویزیون اسنوا در اکثر فروشگاه ها دیده می شود و برای خیلی از مردم کیفیت تلویزیون اسنوا در درجه اول قرار دارد. بین محصولات ایرانی از برندهای معروف در بازار به حساب می آید و حتما اسم آن را قبلا به گوشتان خورده است.

کارخانه ساخت تلویزیون اسنوا

در سالیان پیش، تولید کنندگان تلویزیون در ایران فالیت داشتند. احتمالا شما برندهایی مانند شهاب، پارس، صنام و … را از سالیان پیش به یاد می آورید. هنگامی که تکنولوژی ساخت تلویزیون به سمت تلویزیون های LCD و LED رفت اکثر برندهای ایرانی از تکنولوژی روز ساخت تلویزیون جاماندند و نتوانستند با محصولاتی مانند سامسونگ و الجی رقابت کنند. دلیل این امر این بود که فناوری ساخت این تلویزیون ها به هیچ وجه بومی نبود. به همین دلیل کیفیت تلویزیون اسنوا را نمی توان با تلویزیون های برندهای بزرگ مقایسه کرد.

کارخانه ساخت تلویزیون اسنوا

هر محصول از صدها و شاید هزاران قطعه مختلف تشکیل شده باشد که به احتمال زیاد یک کشور به تنهایی قادر به تولید همه آنها نیست. اصل تجارت آزاد نیز برای کمک به این مساله بین کشورهای به صورت یک قرارداد ایجاد شده است که کشورهای بتوانند چرخه محصولات تولید خود را کامل کنند. تلویزیون نیز شامل تعداد زیادی قطعه ریز و درشت و با تکنولوژی های مختلف است و مهمترین آنها پنل نمایشگر می باشد.

وقتی شما یک محصول را تولید می کنید و آن را به اسم سازنده کشور خودتان به بازار عرضه می کنید باید عمده قطعات و تکنولوژی آن را در اختیار داشته باشید. اما متاسفانه هیچکدام از تلویزیون های ایرانی در واقع ایرانی نیستند زیرا نه طراحی آنها، نه برد و قطعات الکترونیکی آنها و نه پنل آنها ایرانی است و تنها کاری که در ایران انجام شده پیچ کردن این قطعات باهم است.

کیفیت تلویزیون اسنوا: ساخت یا مونتاژ

عبارت “ساخت ایران” با “تلویزیون ایرانی” متفاوت است. در سال های گذشته محصولات زیادی با شراکت و استفاده از قطعات کره ای و ژاپنی تولید می شده است. روی محصولات تولیدی نوشته می شد ساخت ایران اما در واقع برند آنها حفظ می شد و با نام و برند الجی و سامسونگ به بازار عرضه می شدند. اما “تلویزیون ایرانی” یعنی عمده قطعات آن ساخت ایران است طوری که می توان روی محصول نهایی یک برند ایرانی درج کرد.

اما اتفاقی که حالا می افتد متفاوت است. تلویزیون ها همانند سال های پیش با قطعات عمده وارداتی تولید می شوند اما با برند ایرانی در بازار عرضه می شوند. کیفیت تلویزیون اسنوا نیز حاصل کیفیت همین قطعات وارداتی است. البته این مساله برای مردم جا افتاده که برند های ایرانی همان جنس های چینی هستند و فروشنده ها نیز به این مساله را کتمان نمیکنند.

کیفیت محصولات اسنوا

اسنوا شرکتی ایرانی است که به تولید لوازم خانگی می پردازد. اسنوا کوتاه شده عبارت ارکان ساختار نوین ایرانیان است. اما سوال این است که لوازم خانگی اسنوا ساخت کدام کشور است ؟ تلویزیون اسنوا ساخت کجاست؟  آیا محصولات اسنوا کاملا ایرانی هستند ؟ آیا کیفیت محصولات لوازم خانگی اسنوا خوب است ؟

هم اکنون شرکت های ایرانی هنوز به تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده نرسیده اند و قطعات پیش ساخته عمدتا از کشور چین وارد شده و در ایران مونتاژ می شود. البته برخی لوازم خانگی خیلی ساده مثل اجاق گاز به صورت ۱۰۰ درصد در ایران ساخته می شوند اما قطعات الکترونیکی پیچیده و موتور اصلی وسایلی نظیر تلویزیون و یخچال از کشورهای دیگر وارد می شود.

شرکت اسنوا در واقع زیر مجموعه گروه انتخاب است که تصمیم گرفت در سال ۹۳ نشان تجاری خود را تغییر دهد. به ادعای مدیر این شرکت حدود ۷۰ درصد قطعات استفاده شده در لوازم خانگی اسنوا در ایران تولید می شود. کیفیت تلویزیون اسنوا نیز همانند کیفیت محصولات اسنوا به قطعات وارداتی و تولید شده بستگای دارد.

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: دوره آموزش تعمیرات تلویزیون فنی پویان

 

اسنوا سعی می کند قطعات وارداتی خود از کشورهای دیگر که عمده آنها چین است را از شرکت های مبدا که تولید کننده های مدرن و باکیفیت محصولات خانگی هستند وارد کند. هرچند کیفیت محصول نهایی با کیفیت محصولاتی از قبیل سامسونگ و ال جی و پاناسونیک قابل مقایسه نیست اما امکانات این محصولات تقریبا چیزی از نمونه های اصلی کم ندارد و برای مصرف کنندگان قابل قبول بوده است. گواه این ادعا نیز رقابت شدید محصولات اسنوا با سامسونگ و ال جی در بازار ایران است. هرچند قیمت نیز در انتخاب نهایی مصرف کنندان بی تاثیر نبوده است.

مزایای تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا مانند هر محصول دیگری دارای مزایا و معایبی هستند. در این بخش سعی شده بیطرفانه مواردی که طبق نظر کارشناسان این حوزه مطرح شده را بیان کنیم. در صورت آشنایی با این مزایا و معایب قادر خواهید بود تصمیم گیری بهتری در مورد انتخاب محصول خود داشته باشید.

از مزایای این تلویزیون ها شروع می کنیم. تلویزیون های اسنوا دارای ظاهری عالی و طراحی به روز و شیک هستند و از صفحه فلت در ساخت آنها استفاده شده است. شاید این یکی از مهمترین عواملی باشد که مشتریان را به استفاده از محصولات اسنوا سوق داده است. تلویزیون از آن دسته از لوازم خانگی است که تاثیر زیادی در ظاهر و زیبایی خانه دارد. این محصول در اتاق پذیرایی خانه جایی که محل نشستن مهمانان می باشد قرار می گیرد. به همین دلیل مخصوصا خانم های خانه اهمیت زیادی به طراحی و زیبایی تلویزیون می دهند.

مزیت دیگر تلویزیون های اسنوا کیفیت مناسب صفحه نمایش آن است. کیفیت تلویزیون اسنوا مدیون کیفیت صفحه نمایش آن است. پخش رنگ و کنتراست بین رنگ ها وضوح مناسبی را در لبه های تصویر ایجاد کرده است. روشنایی تصویر نیز مناسب است. تصویر خروجی تلویزیون های اسنوا از رنگ های زنده و طبیعی برخوردار است.  این مساله از دلایلی است که اکثر مصرف کنندگان را به خرید این محصول سوق داده است. مخصوصا اینکه اکثر افراد به دیدن سریال های سینمای خانگی با کیفیت HD روی آورده اند، کیفیت صفحه نمایش از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

شاید یکی از مهمترین مزایای تلویزیون های اسنوا قیمت پایین و به صرفه بودن خرید این تلویزیون ها باشد. مخصوصا با افزایش جهشی نرخ دلار قیمت لوازم خانگی خارجی سر به فلک گذاشت. از همین رو خرید محصولات ایرانی بسیار به صرفه تر شده است. هرچند کارخانه های ایرانی نیز با سواستفاده از شرایط موجود قیمت محصولات خود را به شکل بی سابقه ای بالا برده اند و سودهای کلانی به جیب می زنند. اما با این حال وقتی محصولات خارجی از سبد خرید خارج می شوند مجبور به خرید محصولات ایرانی ارزان قیمت تر خواهیم بود.

مزیت مهم دیگر تلویزیون های اسنوا مقاومت بالای صفحه نمایش در برابر ضربه است. مخصوصا برای خانواده هایی که بچه های کوچک در خانه دارند این مساله می تواند مهم باشد. زیرا اکثرا بچه ها تمایل دارند با اسباب بازی های خود به وسایل خانه ضربه بزنند. خوشبختانه مقاوت صفحه نمایش تلویزیون اسنوا در برابر ضربه بالاست و به راحتی پیکسل های این صفحه نمایش نمیسوزد یا با هر ضربه کوچکی روی آن لک سیاه نمی افتد.

معایب تلویزیون اسنوا

از معایب تلویزیون های اسنوا می توان به سرعت نسبتا کم در عملکرد تلویزیون اشاره کرد. بدین صورت که وقتی شما اقدام به روشن کردن تلویزیون و شروع به کار با آن می کنید این پروسه زمان زیادی طول می کشد. ریموت کنترل دستگاه نیز عملکرد خیلی خوبی از خود نشان نمی دهد و برای عملکرد راضی کننده باید حتما نزدیک دستگاه باشیم و باتری کنترل هم شارژ کامل باشد.

 

از دیگر معایب تلویزیون اسنوا این است که نمی توان کیفیت تصاویر آن را ارتقا داد. در واقع قابلیت Upscaling که در تلویزیون های دیگر مشاهده می شود در تلویزیون های اسنوا وجود ندارد. همچنین این تلویزیون ها فاقد حسگر نور محیطی هستند و حجم صدای خروجی تلویزیون نیز دارای محدودیت می باشد. یکی دیگر از محدودیت هایی که می تواند خیلی مهم باشد محدودیت در پورت‌های ورودی این تلویزیون ها است.

کیفیت تلویزیون اسنوا

همانطور که قبلا اشاره کردیم عوامل مختلفی در کیفیت تلویزیون اسنوا تاثیرگذار هستند. یکی از این عوامل امکانات تلویزیون می باشد. تلویزیون های اسنوا با توجه به مدل آنها دارای سیستم عامل اندروید، پنل A+ و فناوری HDR10 ، قابلیت اتصال به وای فای، عدم محدودیت دید در پنل نمایشگر، پردازشگر ۴ هسته ای و قابلیت نصب روی دیوار و فناوری های بی سیم هستند.

کیفیت تلویزیون اسنوا

بدنه این تلویزیون ها فلزی نیستند و از جنس پلاستیک سخت می باشند. حتی در برخی نظر سنجی ها و کامنت های سایت ها و شبکه های اجتماعی برخی از کاربران در مورد کیفیت پایین بدنه تلویزیون اسنوا و مونتاژ قطعات آن انتقاداتی را مطرح کرده بودند. البته کاربران با توجه به نوع نیاز خود و تجربه کاربری نظرات متفاوتی را در مورد یک محصول خاص دارند و نمی توان به طور صد در صد از روی نظرات مشتریان در مورد یک محصول تصمیم گرفت.

کیفیت تلویزیون اسنوا ۴K

شرکت اسنوا به تولید تلویزیون های با کیفیت ۴K می پردازند. کیفیت تلویزیون اسنوا در این بخش از باب کیفیت صفحه نمایش مورد بررسی قرار میگیرد. البته به گفته برخی متخصصان در تلویزیون های ۴K اسنوا از فناوری خاصی استفاده نشده است و اسنوا برای افزایش کیفیت تصویر و ارائه جزئیات تصویر و وضوح بیشتر و کنتراست بالاتر به فناوری + HDR10 بسنده کرده است. در این فناوری روشنایی تصویر فریم به فریم پردازش می شود و تصاویر به طرز مناسبی پردازش می شوند و جزئیات نقاط تاریک تصویر نیز به خوبی قابل مشاهده است. جوری که این تلویزیون برای محیط های روشن و پرنور کیفیت خوبی را ارائه می دهد. پنل این تلویزیون ها نیز از نوع A+ است که شفافیت تصویر بالاتری دارد و لکه های آزاردهنده ای را در تصویر ایجاد نمیکند و هاله های نور نیز در اطراف تصویر ایجاد نمیشود.

بهترین مدل تلویزیون اسنوا

تلویزیون اسنوا در مدل های مختلفی تولید می شود که هرکدام مشخصات و امکانات ویژه خود را دارند و با توجه به این امکانات می توانند قیمت های مختلفی نیز داشته باشند. مدل های مختلف اسنوا در زیر لیست شده است:

 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۵ اینچ مدل SLD-55S37T2
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۹ اینچ مدل SLD-49S37T2
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۳ اینچ مدل SLD-43S37T2
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۵ اینچ مدل SLD-55SA230U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۵ اینچ مدل SLD-55SA220U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۹ اینچ مدل SLD-49SA220U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۳ اینچ مدل SLD-43SA220
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۰ اینچ مدل SLD-50SA270U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۳ اینچ مدل SLD-43SA270
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۵ اینچ مدل SLD-55SA260U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۵۰ اینچ مدل SLD-50SA260U
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۳ اینچ مدل SLD-43SA260
 • تلویزیون اسنوا اسمارت ۴۳ اینچ مدل SSD-43SA560

بهترین مدل تلویزیون اسنوا

 

انتخاب بهترین مدل تلویزیون اسنوا به نوع نیاز شما و انتظاری دارد که از تلویزیون دارید. بودجه شما نیز در این انتخاب موثر است. اگر بودجه کافی داشته باشید مسلما می توانید یک تلویزیون ۴K و ۳D تهیه کنید. ولی چون اکثر ما بودجه متوسطی داریم و اگر هم بودجه زیادی داشته باشیم سراغ برندهای ایرانی نمی رویم باید با توجه به نیاز خود انتخاب کنیم.

قیمت تلویزیون اسنوا

قیمت تلویزیون اسنوا به کیفیت تلویزیون اسنوا وابسته است. برای سنجش قیمت هر تلویزیون از جمله قیمت تلویزیون اسنوا لازم است فاکتورهای فنی مختلفی را در نظر بگیریم. با توجه به فاکتورهای مختلفی که در زیر آمده است و مقایسه آن با دیگر برندها می توانید در مورد به صرفه بودن قیمت نهایی تصمیم گیری کنید.

سایز صفحه نمایش

تلویزیون های اسنوا در سایزهای مختلفی در بازار عرضه می شوند. سایز این تلویزیون ها از ۳۲ تا ۶۵ اینچ در بازار متغیر هستند. به طور طبیعی هرچه سایز تلویزیون بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. اگر می خواهید برای خرید یک تلویزیون سینمای خانگی اینچ اسنوا اقدام کنید باید هزینه خیلی زیادی را بپردازید.

کیفیت تصویر

کیفیت تلویزیون اسنوا به اندازه زیادی به کیفیت صفحه نمایش وابسته است. تلویزیون های اسنوا کیفیت های تصویر متفاوتی دارند که به مدل آن ها وابسته است. کیفیت این تصاویر بسته مدل می تواند HD،  FULL HD یا ۴K باشد. رزلوشن تصویر در تلویزیون FULL HD اسنوا ۱۹۲۰×۱۰۸۰ است. تلویزیون های ۴K بیشترین کیفیت را دارند و قیمت آنها خیلی بالاتر از دو کیفیت دیگر می باشد.

نوع مدل و قابلیت‌ها

ال سی دی تلویزیون های اسنوا از نوع ال ای دی هستند. این تلویزیون ها می توانند معمولی و یا اسمارت باشند. همچنین برخی از این مدل ها ۳D و یا سه بعدی هستند. معمولا اکثر افراد تمایل دارند تلویزیون اسمارت خریداری کنند. زیرا می توانند از طریق LAN یا WiFi به اینترنت وصل شوند و درون اینترنت فیلم مورد نظر خود را سرچ کنند. مسلما دیدن فیلم از طریق صفحه بزرگ تلویزیون خیلی جذاب تر از صفحه نمایش لپ تاپ و مانیتور  کامپیوتر خواهد بود.

کیفیت متریال

کیفیت متریال و مواد استفاده شده تاثیر زیادی در قیمت نهایی محصول خواهد داشت. کیفیت پلاستیک پنل تلویزیون و دکمه ها و کنترل تلویزیون و تمام موارد دیگر که درون تلویزیون و از چشم مشتری به دور است در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. معمولا مشتریان تا حدی می توانند کیفیت محصول را از دید نزدیک و لمس کردن قاب تلویزیون تشخیص دهند. اما قسمت مهمتر درون تلویزون است که شامل کیفیت برد تلویزیون و قطعات الکترونیکی دیگر آن است.

کیفیت متریال تلویزیون اسنوا

زیبایی ظاهری

شاید دخیل دانستن زیبایی ظاهری در قیمت نهایی در ابتدا محصول کمی نا ملموس به نظر برسد. زیبایی ظاهری باعث تقاضای بیشتر محصول از جانب مصرف کنندگان می شود و این تقاضای بیشتر به قیمت نهایی آن نیز تاثیر می گذارد. معمولا محصولاتی که طراحی شیک و مدرنی دارند تقاضای بیشتری را در بازار از طرف مصرف کنندگان جذب می کنند.

جمع بندی کیفیت تلویزیون اسنوا

در این مقاله از آموزشگاه فنی پویان کیفیت تلویزیون اسنوا را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که مشاهده کردید سعی بر آن بود که این قضاوت کاملا بی طرفانه و بر اساس فاکتورهای فنی و واقعیت های موجود باشد. دلیل این بررسی پرسش های زیادی بود که در مورد تلویزیون اسنوا و در کل محصولات اسنوا بین مردم مطرح بود. سوال هایی نظیر: اسنوا تحت لیسانس کدام کشور است؟ تلویزیون اسنوا خوبه؟ مقایسه تلویزیون اسنوا با سامسونگ، موتور اسنوا ساخت کجاست؟ معایب تویزیون اسنوا، بهترین تلویزیون اسنوا، پنل تلویزیون اسنوا ساخت کجاست؟ کارخانه اسنوا کجاست؟ اسنوا کره ای است یا ایرانی؟ و … خیلی سوالات دیگر ازین جمله هستند.

تلویزیون های اسنوا هرچند به طور عمده بصورت مونتاژ تولید می شوند اما امیدواریم روزی برسد که تکنولوژی ساخت انواع لوازم خانگی را بطور ۱۰۰ درصد بومی بدست آوریم. در این روز است که می توانیم با افتخار سرمان را بالا بگیریم و ادعا کنیم که یک تلویزیون صد در صد ایرانی تولید می کنیم.

 

آموزش های تخصصی دارای تخفیف ویژه عبارتند از: آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی پویان – آموزش تعمیرات لباسشویی فنی پویان – آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی فنی پویان – آموزش تعمیرات یخچال فنی پویان – آموزش تعمیرات مایکروویو فنی پویان و … . شما برای شرکت در تمام دوره ها میتوانید مشاوره رایگان دوره ها استفاده کنید.:: برچسب‌ها: کیفیت تلویزیون اسنوا , معایب تلویزیون اسنوا , پنل تلویزیون اسنوا ساخت کجاست , کیفیت تلوزیون اسنوا , بهترین تلویزیون 1400 , تلویزیون اسنوا ساخت کجاست , مزایا و معایب تلویزیون اسنوا , قطعات تلویزیون اسنوا ساخت کجاست , کیفیت تلویزیون های اسنوا , نظرات در مورد تلویزیون اسنوا , تلویزیون اسنوا ساخت کدام کشور است , تلویزیون اسنوا خوب است , کیفیت تصویر تلویزیون اسنوا , کیفیت تلویزیون اسنوا چگونه است , آیا تلویزیون اسنوا خوب است , کیفیت تلویزیون های اسنوا چطوره , معایب تلویزیون اسنوا 55 اینچ , بهترین تلویزیون اسنوا , کارخانه اسنوا کجاست , تلویزیون های مونتاژ ایران , لوازم اسنوا ساخت کجاست , بهترین مدل تلویزیون اسنوا کدام است , بررسی تلویزیون اسنوا , بهترین تلویزیون ایرانی ۵۵ اینچ , اسنوا ساخت کجاست , کیفیت محصولات اسنوا , ,
:: بازدید از این مطلب : 683
|
امتیاز مطلب : 20
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
تاریخ انتشار : یک شنبه 9 آبان 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

آیا شما هم به دنبال آشنایی با روشن كردن پكيج بوتان در زمستان خود هستید؟ می دانید که در راه اندازی و روش روشن کردن پکیج بوتان بایستی به چه نکاتی توجه کرد؟ از شما می خواهیم که مطالب درج شده در وب سایت اینترنتی آموزشگاه فنی پویان را تا آخر مطالعه نموده و مفیدترین نکات را در خصوص طریقه روشن کردن پکیج به دست آورید. 

 

معرفی و آشنایی با پکیج بوتان

پکیج های بوتان یکی از محبوب ترین انواع پکیج های موجود در بازار ایران می باشد. این پکیج ها از کیفیت و طول عمر بسیار بلندی برخوردار هستند. امروزه شما می توانید مدل های بسیار مختلفی از پکیج های بوتان را در ویترین بسیاری از فروشگاه ها مورد مشاهده قرار دهید.

همچنین در نظر بگیرید که این برند از پکیج ها طبق مدرن ترین و آخرین فناوری روز جهانی طراحی شده و در ساخت این تجهیزات از باکیفیت ترین قطعات استفاده می شود. از مهمترین قطعات مربوط به پکیج های بوتان می توان به پمپ آب، ترموستات اتاقی، کیت جرقه زن، شیر طرفه، بویین شیر گاز و فن اشاره کرد.

معرفی و آشنایی با پکیج بوتان

شما نیز می توانید به راحتی اقدامات مربوط به راه اندازی و نحوه روشن کردن پکیج را در ساختمان مسکونی خود انجام داده و از مزیت های مربوط به این پکیج ها، بهره مند شوید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد روش روشن کردن پکیج در فصل تابستان و زمستان، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید. 

معرفی رنگ های موجود در نمایشگر پکیج بوتان

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از مردم به دنبال آشنایی با نحوه روشن کردن پکیج هستند. برای اینکه بتوانند بدون پرداخت هزینه های مازاد، پکیج خود را روشن کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند.

توصیه می شود که قبل از راه اندازی و روشن کردن پکیج ، اطلاعات جامعی را در خصوص رنگ های موجود در نمایشگر پکیج بوتان، به دست آورید. هر رنگ استفاده شده در نمایشگر نشان یا علامت حالت خاصی می باشد که از مهمترین این رنگ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ سبز روشن ثابت: این رنگ نشان از روشن بودن پکیج بوتان بوده و به منظور، منظم کار کردن پکیج می باشد.

رنگ سبز چشمک زن: در صورتی که چراغ سبز به حالت چشمک زن در آمد، می توانید نتیجه بگیرید که دستگاه در حال آماده شدن برای کار کردن بوده و مشعل آن خاموش می باشد.

رنگ قرمز ثابت روشن: در صورتی که در عملکرد دستگاه مشکلی وجود داشته باشد، در این صورت این چراغ روشن می شود. از مهمترین علل روشن شدن این چراغ می توان به مشکلات افت فشار آب و ایمنی دودکش اشاره کرد.

رنگ قرمز چشمک زن: این رنگ نشان از فعال شدن کلید حرارتی محدود کننده است.

رنگ زرد: این رنگ نشان از روشن بودن دستگاه بوده ولی دستگاه نمی توانید دمای آب را به شکل منظم کنترل کند و مشکلی در سنسور آب گرم به وجود آمده است.

معرفی رنگ های موجود در نمایشگر پکیج بوتان

شما نیز میتوانید در حین راه اندازی و روشن کردن پکیج خود، به این رنگ ها توجه ویژه ای را داشته باشید تا بتوانید به شکل صحیح پکیج خود را روشن کرده و از آن استفاده کنید. 

معرفی علائم نمایشگر دیجیتال پکیج بوتان

هرکدام از علایم موجود بر روی پکیج بوتان معنی و مفهوم جداگانه ای دارند. برای بررسی این علایم، تصویر زیر را بدقت بررسی کنید.

معرفی علایم صفحه نمایشگر پکیج بوتان 

نکات مورد توجه قبل از روشن کردن پکیج بوتان

پیشنهاد می کنیم که قبل از آشنایی با نحوه روشن کردن پکیج ، به یک سری از مهمترین آیتم ها و پارامترها توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید به شکل صحیح اقدام به روشن کردن پکیج مذکور نمایید.

ما در آموزشگاه سعی بر آن داریم تا مراحل مربوط به روش روشن کردن پکیج را به شکل گام به گام برای شما آموزش دهیم تا از این طریق بهترین خدمات را در اختیارتان قرار داده باشیم. از مهمترین نکات و گزینه های مورد توجه قبل از روشن کردن پکیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مراحل مربوط به روش روشن کردن پکیج را با دقت به خاطر بسپارید.

لوله های مربوط به گاز را مورد تست قرار داده و از عدم نشتی آن اطمینان حاصل کنید.

عملکرد مربوط به پتانسیومتر را کنترل کنید از روشن و خاموش شدن به موقع مشعل اطمینان حاصل نمایید.

به درجه آب گرم در ابتدای کار توجه لازم را داشته باشید.

کنترل کردن فلوسوئیچ های مربوط به آب.

دمای مدار گرمایش را مورد چک و کنترل قرار دهید.

فرایند مربوط به جرقه زنی مشعل را با چشم خود مورد کنترل قرار دهید و از جرقه زنی آن اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید با فراگیری چند نکته بسیار مهم، به راحتی اقدامات مربوط به راه اندازی و روشن کردن پکیج بوتان را انجام دهید. 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان در فصل زمستان

روش روشن کردن پکیج در فصل زمستان بسیار راحت می باشد و برای این کار کافی است که مراحل زیر را با دقت طی کنید:

روش روشن کردن پکیج در فصل زمستان

گام اول مربوط به راه اندازی و روشن کردن پکیج در فصل زمستان را کنترل فشار آب پکیج شکل داده است که بایستی بین عدد یک و دو بار باشد. اگر فشار آب کمتر از یک بار بود، در این صورت می توانید شیر کوچک زیر پکیج را کمی باز کرده و به محض افزایش فشار به بالای عدد یک، شیر را محکم ببندید. سعی کنید این عدد همیشه روی ۱.۵ بار باشد.

طبق شکل بالا ولوم انتخاب وضعیت پکیج را در حالت زمستانه قرار دهید.

طبق شکل بالا از طریق ولوم دما، درجه حرارت آب گرم را کنترل کنید و به اندازه مورد نیاز خود برسانید.

چراغ های راهنمای پکیج را بررسی کنید تا سبز باشند.

مسیر مربوط به دودکش را حتما بررسی کنید و از باز بودن مسیر اطمینان حاصل نماید.

وقت آن رسیده است که تمام فلکه های مربوط به شلنگ های تعبیه شده در زیر پکیج را باز کنید.

شیر مربوط به رادیاتورها را باز کنید.

بعد از داغ شدن رادیاتورها، می توانید فرایند هواگیری را انجام دهید.

بعد از هواگیری لازم، دوباره فشار آب را چک کنید تا بین عدد یک و دو باشد.

مقاله تخصصی پیشنهادی ما به شما: نحوه هواگیری شوفاژ

همچنین شما می توانید برای کسب جزئیات مربوط به راه اندازی و روشن کردن پکیج در فصل زمستان، به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه کرده و دقیق ترین اطلاعات را به دست آورید. 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان در فصل تابستان

توجه داشته باشید که روش روشن کردن پکیج در فصل تابستان، مانند حالت زمستان می باشد و اصلی ترین تفاوت بین این دو حالت را، قرار دادن پکیج در حالت تابستانه شکل داده است.

روش روشن کردن پکیج در فصل تابستان

شما می توانید دمای مربوط به پکیج را در فصل تابستان کاهش داده و از مصرف انرژی مازاد جلوگیری کنید. همچنین در راه اندازی و روشن کردن پکیج به حالت تابستانه، بایستی شیرهای مربوط به رادیاتورها را نیز محکم ببندید چرا که دیگر نیازی به گرم شدن منزل خود ندارید.

یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص روشن کردن پکیج وجود دارد، این است که پکیج های بوتان از مدل ها و سری های بسیار متنوعی تشکیل شده اند. نحوه ی روشن کردن آنها نیز کمی با یکدیگر متفاوت بوده و شما می توانید با توجه به مدل پکیج بوتان خود، روش صحیحی را انتخاب کرده و آن را اعمال نمایید.

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: آموزشگاه تعمیرات پکیج در تهران 

 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل پارما

قبل از راه اندازی پکیج پارما بهتر است با پنل پکیج پارما بیشتر آشنا شویم.

پنل پکیج بوتان مدل پارما

همانطور که در تصویر پنل پکیج پارما میبینید،

این بخش معرف فشار گردش آب است.

این بخش، ولوم یا دسته انتخاب وضعیت پکیج (حالت تابستانی _ حالت زمستانی _ وضعیت قطع موقت یا ریست) را نمایش میدهد.

این بخش، دسته یا ولوم تنظیم دمای آب گرم را نمایش می دهد.

این بخش چراغ وضعیت عملکرد پکیج را نمایش میدهد.

راه اندازی پکیج بوتان پارما

برای آشنایی با نحوه روشن کردن پکیج سری پارما می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

روش روشن کردن پکیج پارما

روش روشن کردن پکیج پارا بسیار آسان می باشد و در ابتدا بایستی از باز بودن شیر گاز، وصل بودن برق و شیر آب اطمینان حاصل کنید.

همچنین شیرهای مربوط به رادیاتورها را نیز چک کرده و آنها را باز کنید.

فشار آب را مورد چک قرار داده که بایستی عددی بین یک و دو باشد.

حالت مربوط به پکیج را انتخاب کنید.

سپس پکیج خود را روشن کنید. توصیه می شود که از انتخاب دماهای بالا بپرهیزید چرا که این امر سبب کاهش عمر مفید مربوط به پکیج های بوتان می شود. همچنین اگر قرار است بعد از مدت طولانی اقدام به روشن کردن پکیج نمایید، بهتر است که در ابتدا هواگیری لازم را در رادیاتورها انجام دهید.

همچنین بهتر است به رنگ چراغ های روشن بر روی صفحه نمایشگر نیز توجه لازم را داشته باشید و در صورت مشاهده هرگونه ایرادی، سریعا با نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج های بوتان در ارتباط باشید. 

مراحل مربوط به نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل ورونا

مراحل مربوط به روش روشن کردن پکیج سری ورونا نیز مانند مدل پارما بسیار آسان و نزدیک به یکدیگر می باشد.

پنل پکیج بوتان مدل ورونا

همانطور که در تصویر پنل پکیج ورونا میبینید:

این بخش معرف نمایشگر دیجیتال پکیج ورونا است.

این بخش، ولوم یا دسته انتخاب وضعیت پکیج (حالت تابستانی _ حالت زمستانی _ وضعیت قطع موقت یا ریست) را نمایش میدهد.

این بخش، دسته یا ولوم تنظیم دمای آب گرم را نمایش می دهد.

این بخش نمایشگر فشار پکیج را نمایش میدهد.

راه اندازی پکیج بوتان ورونا

از مهمترین گام های مربوط به راه اندازی و روشن کردن پکیج های بوتان مدل ورونا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چک کردن فشار آب.

انتخاب وضعیت مربوط به پکیج (حالت تابستانی _ حالت زمستانی _ وضعیت قطع موقت یا ریست).

تنظیم کردن دمای آب گرم.

چک کردن چراغ های مربوط به پکیج.

چک کردن مسیر دودکش.

بررسی لوله های آب و گاز.

سعی کنید همیشه به شکل مرتب و دوره ای سرویس های مربوط به پکیج بوتان را انجام دهید. همچنین خودتان نیز می توانید لوله های آب و گاز را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از مزیت های مربوط به پکیج های بوتان برخوردار شوید. 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل پریا

مراحل مربوط به روش روشن کردن پکیج پریا نیز مانند مدل پارما بسیار آسان و نزدیک به یکدیگر می باشد. قبل از هر چیزی با پنل پکیج پریا بیشتر آشنا شویم.

روش روشن کردن پکیج پریا

شما می توانید مراحل قبلی ذکر شده در خصوص روش روشن کردن پکیج سری پارما و ورونا را این قسمت نیز تکرار کرده و در کمتر از چند دقیقه، به راحتی پکیج بوتان پریا را روشن نمایید. 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل cv424s

روش روشن کردن پکیج مدل cv424s نیز بسیار آسان می باشد. شما می توانید با توجه به تغییرات نمایان شده در صفحه نمایشگر پکیج خود، به راحتی فرایند مربوط به روشن کردن این دستگاه را انجام دهید.

روش روشن کردن پکیج مدل CV424S

شما می توانید مراحل قبلی ذکر شده در خصوص روش روشن کردن پکیج سری پارما و ورونا را این قسمت نیز تکرار کرده و در کمتر از چند دقیقه، به راحتی پکیج خود را روشن نمایید. 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل اپتیما

مراحل مربوط به روش روشن کردن پکیج اپتیما نیز مانند مدل قبلی بسیار آسان و نزدیک به یکدیگر می باشد. قبل از هر چیزی با پنل پکیج اپتیما بیشتر آشنا شویم.

روش روشن کردن پکیج اپتیما

برای روشن کردن پکیج اپتیما کافیست مراحل قبلی ذکر شده در خصوص روش روشن کردن پکیج مدل پارما و ورونا را این قسمت نیز تکرار کرده و در کمتر از چند دقیقه، به راحتی پکیج بوتان اپتیما را روشن نمایید.

برخی از دوره های در حال اجرا در مجتمع آموزشی فنی پویان عبارتند از دوره های آموزش تعمیرات تخصصی موبایل      آموزش تعمیرات برد ،  ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و آموزش سیم پیچی و آموزش برق ساختمان ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب کولر گازی   و … .:: برچسب‌ها: نحوه روشن کردن پکیج بوتان , نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل پارما , نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل ورونا , طرز روشن كردن پكيج بوتان , طريقه روشن كردن پكيج , روشن کردن پکیج بوتان , روشن كردن پكيج ديواري بوتان , نحوه روشن كردن پكيج بوتان اپتیما , روش روشن كردن پكيج بوتان , روشن كردن پكيج بوتان در زمستان , آموزش روشن كردن پكيج بوتان , نحوه روشن كردن شوفاژ بوتان , نحوه روشن کردن پکیج بوتان , طريقه روشن كردن پكيج بوتان مدل پارما , روش روشن كردن پكيج بوتان مدل پارما , نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل cv424s , طریقه روشن کردن پکیج بوتان , روشن كردن پكيج بوتان , نحوه روشن كردن پكيج بوتان در زمستان , حالت زمستانی پکیج بوتان مدل cv424s , نحوه روشن كردن پكيج بوتان تصویری , نحوه روشن كردن پكيج بوتان پارما , طریقه روشن شدن پکیج بوتان , روش روشن کردن پکیج بوتان , نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل اپتیما , طريقه روشن كردن شوفاژ بوتان , روشن كردن پكيج ديواري بوتان مدل پارما , روش روشن كردن شوفاژ بوتان , ,
:: بازدید از این مطلب : 807
|
امتیاز مطلب : 20
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
تاریخ انتشار : دو شنبه 3 آبان 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

شارژ اظطراری همراه اول یکی از خدماتی است که همراه اول توانسته است آن را به کاربران خود ارائه دهد. شارژ اضطراری به شما کمک می کند در شرایط اضطراری شارژ تهیه کنید و تماس ضروری خود را برقرار کنید.

 

شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

 

افزایش اعتبار اضطراری اپراتور همراه اول یکی از اقدامات سخاوتمندانه همراه اول است که به دور از انصاف است از آن بی اطلاع باشید و از آن استفاده نکنید. یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران به طور مداوم با آن درگیر هستند، کمبود شارژ و یا اتمام موجودی حساب سیم کارت است که می تواند در شرایط اضطراری و یا خارج از کشور رخ دهد. گاهی این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که شما به اینترنت نیز دسترسی ندارید که بتوانید نسبت به خرید شارژ اقدام کنید.

 

همراه اول یکی از شرکت های ارائه دهنده سیم کارت های اعتباری و دائمی است که تا به امروز توانسته بسیار موثر و کارآمد به کاربران خود کمک کند و آنها را در تمامی شرایط همراهی کند. کد اضطراری یکی از خدماتی است که هم ایرانسل و هم همراه اول توانسته اند آن را به کاربران خود ارائه دهند و آنها در تمامی شرایط حمایت و پشتیبانی کنند. کد اضطراری همراه اول به شما کمک می کند در شرایط اضطراری شارژ تهیه کنید و تماس ضروری خود را برقرار کنید.

 

این شرکت توانسته با ارائه این خدمت ادعای همیشگی خود با عنوان هیچکس تنها نیست را به اثبات برساند. حال باید به این موضوع بپردازیم که شارژ اضطراری چیست؟ در واقع شارژ ضروری اپراتور همراه اول یک شارژ اضطراری برای مواقع اضطراری است که شما در چنین شرایطی قادر به دسترسی به اینترنت، حساب بانکی و هیچکس دیگر برای تهیه شارژ نیستید. همراه اول آن را بدون پرداخت هزینه به شما ارائه می دهد و شما می توانید خط خود را از طریق آن به صورت بدهی شارژ کنید. این شارژ با عنوان چتر اضطراری نیز در میان کاربران همراه اول شناخته می شود.

 

کد اضطراری همراه اول

 

همراه اول برای عرضه این خدمات کدهای USSD بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که با پیش شماره ۱ و ۱۰ و ۱۱۱ آغاز می شوند. این شرکت در تلاش است تا در هر شرایطی به کاربران خود خدمات بدهد و آنها را به خوبی یاری کند. به گونه ای که در هر شرایطی احساس رضایت کنند و کمبودی از سوی شرکت همراه اول احساس نکنند.

 

مقاله پیشنهادی ما به شما دوست عزیز: کدهای رایگان همراه اول

 

هزینه هر یک از این خدمات پرداخت می شود و نحوه ارائه یا گستره ارائه آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کد اضطراری همراه اول به شما کمک می کند در شبکه داخلی تنها نمانید و بتوانید حداقل از دوستان و مخاطبان خود آن را دریافت کنید. در اینجا قصد داریم کدهای متفاوت همراه اول برای دریافت شارژ اضطراری را بررسی کنیم.

 

کد فعالسازی شارژ اضطراری همراه اول

 

کدهای USSD 1 و ۱۰ برای فعالسازی شارژ اضطراری استفاده می شوند که با استفاده از کدهای داخلی دیگر می توانید خدمات بیشتری دریافت کنید که این کدها و خدمات به ترتیب زیر می باشند:

 

مقاله پیشنهادی: نحوه دیدن سلامت باتری سامسونگ

 

#۱* (ستاره_یک_شارپ) کد شارژ اضطراری همراه اول

 

#۱۷۰*۱* (ستاره_یک_ستاره_۱۷۰_شارپ) مشاهده وضعیت شارژ سیم کارت

 

#۱۷۱*۱* (ستاره_یک_۱۷۱_شارپ) فعالسازی سرویس شارژ اضطراری

 

#۱۷۹*۱* (ستاره_یک_ستاره_۱۷۹_شارپ) راهنمای دریافت افزایش اعتبار اضطراری اپراتور همراه اول

 

#۱۰* (ستاره_۱۰_شارپ) کد اضطراری همراه اول

 

#۲۵۰*۱۰* (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۰_شارپ) مشاهده وضعیت شارژ سیم کارت

 

#۲۵۱*۱۰* (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۱_شارپ) فعالسازی سرویس شارژ اضطراری

 

#۲۵۹*۱۰* (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۹_شارپ) راهنمای دریافت شارژ اضطراری

 

#۲۶*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶-شارپ) ۵ دقیقه مکالمه رایگان.

 

#۲۶۲*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶۲-شارپ)

 

#۲۶۳*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶۳-شارپ)

 

فعالسازی کد اضطراری همراه اول

 

شرایط دریافت شارژ اضطراری همراه اول

 

دریافت افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول مانند سایر خدمات، دارای برخی شرایط است که شما باید آنها را داشته باشید تا این خدمت را دریافت کنید. اولین شرط این است که شما همراه اولی باشید، یعنی یک سیم کارت همراه اول داشته باشید که از آن استفاده نیز می کنید. شرط دوم این است که حداقل سه ماه از همراه اولی شدن شما گذشته باشید.

 

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: آموزش تعمیرات موبایل رایگان

 

علاوه بر این سیم کارت خود را در این مدت حداقل به میزان ۹ هزار تومان شارژ کرده باشید. شرط آخر این است که شما کمتر از ۲۰ تومان شارژ سیم کارت داشته باشید تا موفق شوید افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول را دریافت کنید. با این شرایط شما یکی از کاربران تحت حمایت و زیر چتر کد اضطراری همراه اول قرار خواهید گرفت. بنابراین با داشتن هر یک از این شرایط دیگر نگران گیر افتادن در شرایط سخت و بدون شارژ نباشید.

 

شرایط دریافت کد اضطراری همراه اول

 

دستورالعمل دریافت شارژ اضطراری همراه اول

 

با دانستن کد دستوری افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول شما می توانید نسبت به دریافت خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید. با این حساب شما نیازی به اتصال به اینترنت و یا دسترسی به اپلیکیشن ندارید و در هر موقعیتی با وارد کردن کد دستوری مورد نظر، شارژ اضطراری دریافت کنید. کد دستوری آن به ترتیب زیر می باشد:

 

#۱* (ستاره_یک_شارپ)

 

یا

 

#۱۰* (ستاره_ده_شارپ)

 

هر یک از کدهای بالا شما را وارد پنل همراه اول خواهید شد. در این پنل گزینه شارژ را انتخاب کنید و پس از آن گزینه ۷ یا افزایش اعتبار اضطراری همراه اول را انتخاب کنید. با انتخاب شارژ اضطراری، شما پس از دقایقی پیامک دریافت شارژ را دریافت خواهید کرد. اما سیم کارت به چه میزان شارژ خواهد شد؟ افزایش اعتبار اضطراری همراه اول مبلغ ۶۴۰ تومان می باشد که ۴۰ تومان آن هزینه تراکنش است. این هزینه پس از اولین شارژ سیم کارت از سوی شما، از حساب شما کسر خواهد شد. هزینه افزایش اعتبار اضطراری همراه اول به اندازه یک تماس اضطراری است و شاید برای بسیاری از افراد هزینه اندکی به حساب آید. این نکته را به خاطر داشته باشید که مدت زمان استفاده از این شارژ اضطراری یک ماه است.

 

دستورالعمل دریافت کد اضطراری همراه اول

 

کد شارژ اضطراری همراه اول – کد اضطراری همراه اول – شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان – کد شارژ رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول

 

خدمات افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

 

افزایش اعتبار اضطراری همراه اول تنها شامل ارائه شارژ به کاربران همراه اول خلاصه نمی شود و شما می توانید از دو نوع خدمات بهره مند شوید. خدمات دیگری علاوه بر کد دستوری #۱* و #۱۰* وجود دارد که با استفاده از کد دستوری #۲۶۰*۱۰* به کاربران همراه اول ارائه می شود. شما با وارد کردن این کد دستوری می توانید از خدماتی از قبیل درخواست افزایش اعتبار اضطراری همراه اول و درخواست یا تماس اضطراری را انتخاب کنید.

 

با انتخاب درخواست تماس اضطراری می توانید شماره یکی از مخاطبان و دوستان خود را جهت تماس وارد کنید و از او درخواست کنید با شما تماس بگیرد. برای این کار می توانید از کد دستوری #۲۶۱*۱۰* و #۲۶۲*۲۰* نیز استفاده کنید.

 

خدمات افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

 

با کد #۲۶۲*۱* شما می توانید مبلغ ۱۰۰۰ تومان شارژ اضطراری از سوی مخاطب انتخابی خود دریافت کنید. ۴۰ تومان از این مبلغ به عنوان هزینه تراکنش کسر خواهد شد و تنها ۹۶۰ تومان از آن باقی خواهد ماند. این شارژ اضطراری به صورت انتقال شارژ از حساب مخاطب به حساب شما می باشد.

 

در مورد کد اضطراری نکته ای را باید متذکر شد، در صورتی که شارژ سیم کارت اعتباری شما بیش از ۲۰۰ تومان باشد شارژ ضروری همراه اول به شما تعلق نخواهد گرفت. همچنین این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شما تنها ۵ بار می توانید از شارژ ضروری همراه اول استفاده کنید و با رعایت یک فاصله زمانی می توانید دو شارژ اعتباری اضطراری دریافت کنید.

 

دیگر سرویس های افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

 

علاوه بر خدماتی که در مورد آنها صحبت شد، همراه اول خدمات دیگری را در متناسب با چتر اضطراری همراه اول ارائه می دهد. چتر اضطراری همراه اول تمامی کاربران همراه اول را زیر چتر خود نگه می دارد و خدمات مورد نیاز آنها را ارائه می دهد. به این ترتیب کاربران خود را با خدمات خاص خود ترغیب به دریافت خدمات بیشتر می کند. کد اضطراری از اواخر سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد و توانست با مجموعه ای از خدمات شعار خود را بیش از پیش به کاربران ثابت کند. همراه اول در صورت اتمام شارژ با ارائه شارژ اضطراری تمامی کاربران خود را زیر چتر حمایت خود قرار می دهد.

 

کد دستوری دیگری که برای شارژ اضطراری می تواند شما را یاری کند، کد دستوری #۲۶*۱۱۱* می باشد. با این کد شما می توانید درخواست افزایش اعتبار اضطراری از همراه اول داشته باشید. مشترکی که شارژ اضطراری نیاز دارد و و شارژ سیم کارت او به اندازه کافی او را پشتیبانی نمی کند، می تواند تماس اضطراری درخواست کند و به مدت ۵ دقیقه با مخاطب مورد نظر خود مکالمه کند.

 

به این ترتیب همراه اول ۵ دقیقه را به صورت رایگان برای او در نظر خواهد گرفت، این مکالمه به صورت درون شبکه ای خواهد بود و تنها با کد دستوری #۲۶۰*۱۱۱* آن را دریافت کنید. آنچه که بسیار جالب توجه است، این است که شما می توانید این شارژ را چه از تلفن ثابت و چه از طریق گوشی همراه آن را دریافت کنید. شما باید آن را در فاصله ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت استفاده کنید، چرا که پس از این بازه زمانی شارژ رایگان شما خواهد سوخت.

 

دیگر سرویس های شارژ اضطراری

 

با کد دستوری #۲۶۲*۱۱۱* می توانید تماس اضطراری از همراه اول دریافت کنید و شماره مخاطب مورد نظر خود یا مخاطبین همراه اول را وارد کنید. با این درخواست پیامک شما مبنی بر اینکه با شما تماس بگیرند، برای مخاطب ارسال خواهد شد و مخاطب با شما تماس خواهد گرفت. شما کد دستوری دیگری را پیشرو دارید و آن نیز #۲۶۳*۱۱۱* است.

 

با این کد مشترک همراه اولی می تواند از سایر مشترکین همراه اول شارژ درخواست کند که به نوعی افزایش اعتبار اضطراری همراه اول به حساب می آید. مبلغ شارژ چیزی حدود ۱۰۰۰ تومان است و ۴۰ تومان آن به عنوان مبلغ تراکنش کسر خواهد شد. به این ترتیب مشترک مورد نظر ۹۶۰ تومان خواهد بود. این کد دستوری پیامکی برای مخاطب مورد نظر شما ارسال می کند که وی با زدن کلید ۱ آن را تایید و یا زدن کلید ۲ آن را رد می کند.

 

برخی از دوره های در حال اجرا در مجتمع آموزشی فنی پویان عبارتند از دوره های اموزش تعمیر برد ، و آموزش برق ، اموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب کولر گازی و … .

 

کد شارژ اضطراری همراه اول – کد اضطراری همراه اول – شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان – کد شارژ رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول

 
 


:: برچسب‌ها: کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول , ترفند مکالمه رایگان همراه اول , کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول , کد های همراه اول , کد شارژ رایگان همراه اول میخوام , کد مکالمه همراه اول , کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان , بسته مکالمه همراه اول , شارژ بانوان همراه اول , هدیه همراه اول مکالمه رایگان , کد مکالمه ماهانه همراه اول , کد مکالمه رایگان , یک سال مکالمه رایگان همراه اول , کد بسته مکالمه همراه اول , کدمکالمه همراه اول , تبدیل اعتباری به دائمی همراه اول , روش خرید بسته مکالمه همراه اول , کد تخفیف مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول , تبدیل اعتباری به دائمی همراه اول , روش خرید بسته مکالمه همراه اول , کد تخفیف مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول , مکالمه رایگان همراه اول , کدمکالمه رایگان همراه اول , بسته مکالمه همراه اول , طرح رایگان همراه اول , كد فعال كردن مكالمه رايگان همراه اول , فعال كردن مكالمه رايگان همراه اول , کد یک روز مکالمه رایگان همراه اول اعتباری , کد فعالسازی مکالمه رایگان همراه اول , کد مکالمه همراه اول , رایگان کردن همراه اول , کد رایگان کردن مکالمه همراه اول , کد تماس رایگان همراه اول , کد هدیه تولد همراه اول مکالمه رایگان , طرح مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول , کد های رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه , کد دریافت مکالمه رایگان همراه اول , کد رایگان کردم مکالمه همراه اول , کد رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان تولد همراه اول , کد دریافت هدیه پرداخت قبض همراه اول , خرید بسته مکالمه همراه اول , بسته های مقرون به صرفه همراه اول , بسته مکالمه همراه اول اعتباری , بسته های مکالمه همراه اول , کد هدیه مکالمه رایگان همراه اول , بسته های مکالمه همراه اول ۱۴۰۰ , کد یک ساعت مکالمه رایگان همراه اول , کد همراه اول برای مکالمه رایگان , کد دستوری فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , کد فعال سازی همراه اول مکالمه رایگان , کد فعال سازی همراه اول مکالمه رایگان , دریافت مکالمه رایگان همراه اول , رمز مکالمه رایگان همراه اول , طرحهای مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول , کد رایگان تماس همراه اول , بسته مکالمه همراه اول ماهانه , روزهای گرم حرفی همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول ماهانه , کد مکالمه رایگان همراه اول یک روزه , کد مکالمه یک ماهه همراه اول , رايگان كردن تلفن همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 954
|
امتیاز مطلب : 23
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

همه ی تلویزیون هایی که در دنیا استفاده می شوند به دلایل مختلفی دچار پارازیت شده و باعث برفکی شدن صفحه برفکی تصویر تلویزیون میشوند. نمایش برفک مشکلی نیست که فقط به دست متخصصین بتواند تعمیر و رفع شود.

صرف نظر از این که با تعمیرات تلویزیون و مسائل مربوط به برفکی شدن تصویر تلویزیون آشنایی دارید یا خیر. در صورتی که قطع با شل شدن سیم ها و یا تداخل دستگاه های بیرونی باعث بروز مشکل شده باشد، شما می توانید خودتان مشکل را بررسی کرده و آنرا حل کنید.

حل این مشکل به ابزار های خاص نیاز ندارد و اگر خودتان آن را انجام دهید هزینه ی زیادی هم نخواهد داشت.

 وره ی آموزشی پیشنهادی ما به شما: اموزش تعمیرات تلویزیون

 1. بررسی سیم برق

سیم برق گیرنده را بررسی کنید. مطمئن شوید که این دوشاخه محکم در داخل پریز برق ، سه راهی و یا محافظ نوسانات برق قرار گرفته است.

اگر هنگام روشن شدن تلویزیون گیرنده روشن نمی شود، تلویزیون شما سیگنالی دریافت نمی کند و باعث برفکی شدن تصویر تلویزیون می شود.

2. بررسی کابل کواکسیال هنگام برفکی شدن تصویر تلویزیون

کابل هم محور (کواکسیال) را چک کنید. این کابل به پشت گیرنده ی آنتن و یا گیرنده ی ماهواره ای شما نصب شده است.

مطمئن شوید که این کابل به ورودی ANT IN وصل شده باشد. عدم اتصال این کابل باعث دریافت نشدن سیگنال توسط تلویزیون و ظاهر شدن نقاط سیاه و سفید روی صفحه نمایش و برفکی شدن تصویر تلویزیون شما خواهد شد.

3. شل نبودن کابل هم محور

کابل هم محور را محکم کنید. حتی اگر به نظر می رسد که کابل هم محور در داخل ورودی ANT IN قرار دارد، اگر اتصال کابل به ورودی شل باشد می تواند تا حدودی باعث مشکلات دریافت سیگنال توسط تلویزیون شده و وضوح تصویر را از بین ببرد.

یک حلقه ی فلزی که نزدیک به انتهای کابل هم محور بسته می شود تهیه کنید تا محل قرار گرفتن کابل در داخل ورودی را محکم کنید.

این حلقه ی فلزی را به طرف راست بچرخانید تا به انتهای کابل نزدیک تر شود. عمل سفت کردن اتصال و چرخاندن حلقه را آنقدر ادامه دهید تا دیگر امکان چرخاندن آن وجود نداشته باشد. این کار وجود پارازیت در تصویر تلویزیون را از بین می برد.

4. ریست کردن سیستم

ست آپ باکس خود را خاموش و روشن کنید. به سرعت ست آپ باکس مشخصی را که باعث بروز مشکل شده است خاموش و روشن کنید.

برای این کار تنها باید به پشت دستگاه دسترسی پیدا کنید و سیم برق را بیرون بکشید تا خاموش شود. 10 ثانیه صبر کنید و دوباره کابل را به جای خود وصل کنید.

مطمئن شوید که تلویزیون شما روشن است و چند دقیقه به ست آپ باکس زمان بدهید تا دوباره راه اندازی شود و شروع به کار کند.

توجه : این یکی از سریعترین راه حل های احتمالی است اما اگر مشکل را حل نکرد ناامید نشوید.

اگر در اتصالات مشکلی وجود داشته باشد گاهی برطرف کردن آن ها به بیشتر از یک تعمیر سریع و ساده نیاز دارد اما به دلیل این که این کار بسیار سریع و ساده است ارزش امتحان کردن را دارد.

برفکی شدن تصویر تلویزیون

5. بررسی لوازم جانبی مصرفی

به اطراف تلویزیون خود نگاهی بیاندازید و ببینید وسیله ی الکترونیکی بزرگی که برق زیادی مصرف می کند وجود دارد؟ معمولاً وسیله هایی که برق زیادی مصرف می کنند اختلالات الکترونیکی زیادی ایجاد می کنند.

کامپیوترها و بلندگوها از این قبیل دستگاه ها هستند. اگر تداخل الکترونیکی اتفاق بیفتد باعث می شود تصویر برفک ثابت بماند و یا شکل دیگری از نویز روی صفحه نمایش شما دیده شود و از کیفیت تصویر بکاهد.

6. بررسی تاثیر لوازم الکترونیکی روی برفک تلویزیون

دستگاه های الکترونیکی پر قدرت را از تلویزیون دور کرده و جای مناسب دیگری برای آن ها انتخاب کنید. اگر این کار امکان پذیر نیست خود تلویزیون را جا به جا کنید.

تغییر ندادن محل تلویزیون یا دستگاه های الکترونیکی ایجاد کننده ی پارازیت، باعث می شود وضعیت غیرعادی صفحه نمایش ادامه داشته باشد.

دور کردن این نوع دستگاه ها وضوح طبیعی تصویر را به تلویزیون شما باز می گرداند و از برفکی شدن تصویر تلویزیون شما جلوگیری می کند.

 

آموزشگاه برق الکترونیک دوره های آموزشی متعددی را برگزار میکند. از بین تمام آنها میتوان به دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی آنلاین ، آموزش تعمیرات الکترونیک  ، آموزش تعمیر لباسشویی ، آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ، آموزشگاه تعمیر یخچال ، آموزش تعمیرات ماکروفر  اشاره کرد. برای مشاهده تمام دوره ها می توانید از :: برچسب‌ها: علت برفکی شدن تلویزیون , برفکی شدن تلویزیون , علت خش دار شدن تصویر تلویزیون , علت برفکی شدن تلویزیون ال جی , تلویزیون برفکی , تصویر برفک تلویزیون , تصویر برفکی تلویزیون , برفک تلویزیون , عکس برفک تلویزیون , صفحه برفکی , علت خط افتادن روی صفحه تلویزیون , علت شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ,
:: بازدید از این مطلب : 705
|
امتیاز مطلب : 22
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

کد مکالمه رایگان همراه اول یکی از ویژگی هایی است که در اکثر طرح های همراه اول گنجانده شده است. همراه اول دارای بیشترین تعداد مشترکین در بین اپراتورها است، به همین دلیل با ارائه بسته‌های مکالمه، مانند بسته شب‌های روشن و بسته مکالمه همراهی، امکان مکالمه رایگان را به مشترکین خود ارائه کرده است تا آنها بتوانند از بسته‌های به‌صرفه مکالمه‌ی درون شبکه‌ای بهره‌مند شوند. مشترکین برای استفاده از این بسته‌ها باید با شماره‌گیری کدهای دستوری اعلام شده که در مقاله شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان معرفی می‌شوند بسته مکالمه همراه اول خود را فعال کنند.

در این مقاله قصد داریم انواع بسته‌های مکالمه رایگان یا شارژ رایگان همراه اول که در واقع می‌توان از آن برای برقراری  مکالمه رایگان استفاده کرد را معرفی و نحوه و قوانین مربوط به فعال‌سازی آن را شرح دهیم.

 

۱. طرح شب‌های روشن همراه اول

اولین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول، طرح شب های روشن همراه اول است. بوسیله بسته شب‌های روشن همراه اول، کلیه مشترکین سیمکارت‌های اعتباری و دائم همراه اول می‌توانند از ساعت ۱۱ شب الی ۷ صبح از مکالمه رایگان و نامحدود بهره‌مند شوند. خارج از ساعات یاد شده هزینه مکالمات با تعرفه عادی محاسبه می‌شود.

 

بسته شب‌های روشن همراه اول

شرایط و قوانین طرح شب های روشن همراه اول:

مشترکین درصورت دریافت یکی از بسته‌های معرفی شده فقط در صورتی می‌توانند همان بسته یا بسته دیگر را فعال کنند که زمان بسته قبلی تمام شده باشد. امکان فعال‌سازی همزمان دو بسته از دو نوع متفاوت برای مشترکین وجود ندارد. (مثلا بسته شبانه و هفتگی)

 

نحوه ثبت نام و فعالسازی طرح شب های روشن همراه اول:

مشترکین می‌توانند با شماره‌گیری کد *۱۰*۳۳۳# اقدام به فعال‌سازی و بررسی وضعیت بسته‌ها کنند.

نوع خطنوع بستههزینه فعال‌سازی

خطوط دائمی / اعتباریشبانه (۲۴ ساعت)۱۰,۰۰۰ ریال

هفتگی۶۰,۰۰۰ ریال

ماهانه۲۲۰,۰۰۰ ریال

 

۲. طرح هدیه شارژ بانوان همراه اول

این طرح فقط برای بانوان می‌باشد و بانوان محترم طبق این طرح با هر بار شارژ ۳۰ درصد شارژ بیشتر دریافت خواهند کرد. این دومین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول است.

 

بسته هدیه شارژ بانوان همراه اول

نحوه دریافت هدیه شارژ بانوان همراه اول

سیم‌کارت‌های اعتباری با مالکیت خانم‌ها می‌توانند با یکی از دو روش زیر ۳۰% بیشتر دریافت کنند:

 

روش اول: در این روش اول پین شارژ را خریداری می‌کنید و بعد طبق جدول زیر می‌توانید هدیه را دریافت کنید:

درخواستکد دستوری

دریافت شارژ بانوان*۱۰*۱۲۳*PIN#

دریافت راهنما*۱۰*۱۲۹۲#

 

روش دوم: در روش دوم به طور مستقیم با شماره گیری *۱*۱۴# و پرداخت با کارت بانکی اقدام به افزایش اعتبار و دریافت هدیه شارژ بانوان می‌کنید:

درخواستکد دستوری

دریافت شارژ بانوان*۱*۱۴#

دریافت راهنما*۱*۱۴۹#

 

البته مبلغ پین و شارژ هدیه طبق زمان کوتاهی قابل مصرف می‌باشد که در جدول زیر آورده شده است:

مهلت مصرف اعتبار

مبلغ شارژ (هزار تومان)۱۲۵۱۰۲۰

مهلت مصرف اعتبار(روز)۳۵۱۰۱۵۲۰

 

روش سوم: در روش سوم می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول هدیه شارژ بانوان دریافت کنید.

 

قوانین کلی هدیه شارژ بانوان همراه اول:

از مبلغ شارژ پین و شارژ هدیه می‌توان بصورت درون‌شبکه‌ای و برون‌شبکه‌ای بهره برد و اینترنت آن نیز طبق تعرفه جاری محاسبه می‌شود. شارژ دریافتی را نمی‌توان برای تماس با خارج و رومینگ استفاده کرد. توجه کنید که با استفاده از شارژ دریافتی امکان خریداری بسته‌های تشویقی از جمله بسته‌های اینترنت همراه، پیامک و … وجود نخواهد داشت. امکان انتقال شارژ دریافتی به سایر خطوط اعتباری وجود ندارد.

 

۳. طرح هدیه تولد همراه اول

معرفی طرح: در روز تولدتان می‌توانید یکی از سه مورد زیر را به انتخاب خودتان به عنوان هدیه از همراه اول دریافت کنید:

۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای

۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای (۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای بعلاوه ۲۰۰ مگابایت اینترنت)

بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه

 

بسته هدیه تولد همراه اول

نحوه دریافت هدیه تولد همراه اول

هدیه تولد طبق جدول راهنمای زیر از طریق سامانه‌های #۱۰* و پیامک ۹۸۱۰+ و یا اپلیکیشن و سایت همراه من برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می‌شود:

درخواستکد #۱۰*پیامک به ۹۸۱۰+

فعال‏سازی هدیه تولد/ ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه*۱۰*۴۱۱#۴۱۱

فعال سازی هدیه تولد/ ۲ گیگابایت اینترنت یکروزه رایگان*۱۰*۴۱۲۱#۴۱۲۱

فعال‏سازی هدیه تولد/ ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه ای*۱۰*۴۱۳#۴۱۳

دریافت راهنما*۱۰*۴۱۹#۴۱۹

 

قوانین کلی دریافت هدیه تولد همراه اول:

بسته هدیه تولد، هم به مالکین سیم‌کارت‌های دائمی و هم اعتباری ارائه می‌شود. مالکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، فقط می‌توانند در روز تولد خود یکی از هدایای ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای یا بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه یا ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را فعال کنند. بسته هدیه مکالمه درون شبکه یا اینترنت تا ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی معتبر می‌ماند.

بسته هدیه اینترنت ۲ گیگابایتی نسبت به سایر بسته‌های اینترنت دارای اولویت است و امکان فعال‌سازی آن همزمان با سایر بسته‌های اینترنت نیز وجود دارد. مشترکین بوسیله کد دستوری *۱۰*۴۱۲۰# می‌توانند جهت استعلام وضعیت بسته اینترنت ۲ گیگابایتی خود اقدام کنند. امکان دریافت تمامی بسته‌های موجود در باشگاه فیروزه‌ای با استفاده از امتیاز باشگاه فراهم است. این سومین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۴. طرح جمعه های رویایی همراه اول (ویژه سیم کارت دانشجو)

جشنواره جمعه‌های رویایی ویژه مشترکین سیم‌کارت دانشجو می‌باشد. مشترکین سیم‌کارت دانشجو می‌توانند با فعال‌سازی رایگان در این جشنواره شرکت کنند. دقت کنید که این طرح فقط تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ادامه می‌یابد. آن دسته از مشترکینی که جشنواره جمعه‌های رویایی را فعال کنند می‌توانند از مکالمه رایگان نامحدود داخل شبکه‌ای در روزهای جمعه استفاده کنند.

 

بسته جمعه های رویایی همراه اول

شیوه فعال‌سازی

مشترکین سیم‌کارت دانشجویی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۰*۴۴# طرح جمعه‌های رویایی را روی سیم‌کارت خود فعال کنند. هزینه فعال‌سازی این طرح کاملا فعال است. تعداد تماس‌های مجاز و همچنین مدت زمان مکالمه رایگان در روزهای جمعه نامحدود است.

 

سیم کارت دانشجو

جزئیات و کم و کیف سیم‌کارت دانشجو به قرار زیر می‌باشد. اگر دانشجو هستید و مخاطبان شما نیز دانشجو هستند و بعلاه به فکر کاهش هزینه‌های تلفن همراه خود هستید، پیشنهاد همراه اول به شما دانشجوی گرامی “سیم‌کارت دانشجو” می‌باشد.

قیمت برای مصرف‌کننده نهایی سیم کارت ۲۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد که حاوی ۴۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه نیز می‌باشد. همچنین این سیم‌کارت ها حاوی ۶۰ دقیقه مکالمه، ۶۰ پیامک داخل شبکه و ۶۰ مگابایت اینترنت رایگان قابل استفاده در ۳ ماه می‌باشد. این سیم‌کارت‌ها شامل هزینه مکالمات راه دور و جا به جایی نمی‌شوند و دارندگان آن می‌توانند از تخفیف ویژه تعرفه ارسال پیامک درون شبکه دانشجویی بهره‌مند شوند.

این سیم‌کارت‌ها در سراسر کشور در مراکز دانشگاهی هر استان در دسترس می‌باشند. متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی به این مراکز مراجعه و سیم‌کارت خود را پس از فعال‌سازی در همان محل در یافت نمایند. این چهارمین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۵. طرح هدیه شتاب در پرداخت همراه اول

کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی که قبض پایان‌دوره هر ماه را تا ۶ ام همان ماه بصورت غیرحضوری پرداخت کنند، می‌توانند به انتخاب خود از یکی از هدایای یک روز مکالمه رایگان درون‌شبکه، ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای بهره‌مند شوند.

 

نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح شتاب در پرداخت:

هدیه این طرح به صورت اتوماتیک فعال نخواهد شد و مشمولان طرح می‌بایست با شماره‌گیری یک کد، هدیه را فعال نمایند.

مشترکین، از زمان پرداخت قبض تا پایان همان ماه امکان فعال‌سازی و استفاده طرح را خواهند داشت.

این طرح با کد دستوری *۱۰*۱۱۵# با عنوان هدیه شتاب در پرداخت ارائه می‌شود.

مشترکین برای فعال کردن هدیه شتاب در پرداخت باید در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان یا افزایش امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را دارند، از کد دستوری *۱۰*۱۱۵# برای فعال‌سازی طرح استفاده کنند.

مدت اعتبار مکالمه یا اینترنت هدیه شتاب در پرداخت به مدت ۲۴ ساعت از تاریخ فعال‌سازی می‌باشد.

راهنمای طرح بر روی کد دستوری *۱۰*۱۱۵۹# قابل مشاهده است.

درخواستکد دستوری

فعالسازی ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه*۱۰*۱۱۵۱#

فعالسازی ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان*۱۰*۱۱۵۲۱#

فعالسازی ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه ای*۱۰*۱۱۵۳#

دریافت راهنما*۱۰*۱۱۵۹#

 

قوانین کلی طرح شتاب در پرداخت همراه اول

در صورتی که مشترکین قبض پایان دوره خود را تا ۶ ام همان ماه به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، پیامکی حاوی مشمولیت وی در طرح شتاب در پرداخت دریافت خواهند کرد که مهلت زمان فعال نمودن هدیه به وی اعلام می‌شود. مشترکین از لحظه فعال‌سازی هدیه یک روز مکالمه یا اینترنت رایگان، ۲۴ ساعت فرصت دارند که از آن استفاده کنند. این چهارمین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۶. طرح های تخفیف مکالمه همراه اول

این طرح مختص مشترکین دائمی می‌باشد که طی آن مشترکین می‌توانند به انتخاب خود با فعال کردن یکی از بسته‌های ۳۰% تخفیف و یا ۵۰% تخفیف برای هر دقیقه مکالمه داخل شبکه‌ای، از تعرفه کمتری در هر دقیقه از مکالمات داخل شبکه بهره‌مند شوند.

بستهمیزان تخفیف در هر دقیقه مکالمه داخل شبکههزینه فعالسازی ماهانه (ریال)اعتبار زمانی طرح

۳۰%  تخفیف۳۰%  تخفیف۵۰,۰۰۰یکماهه

۵۰%  تخفیف۵۰%  تخفیف۲۰۰,۰۰۰یکماهه

 

شرایط طرح تخفیف مکالمه:

اعتبار بسته‌های اعلام شده ۳۰ روز است. این تعرفه‌ها صرفا برای مکالمات داخل شبکه اعمال می‌شود. مشترک امکان فعال کردن دو بسته از دو نوع متفاوت به صورت هم‌زمان را ندارد. در صورت عدم تمایل مشترک به تمدید بسته، بسته تا مهلت زمانی ماهانه فعال می ماند ولی در سررسید آن غیرفعال می‌شود و به مشترک پیامکی مبنی بر غیرفعال‌سازی بسته ارسال خواهد شد.

 

درگاه ارتباطی طرح تخفیف مکالمه:

مشترکین دائمی همراه اول برای دریافت بسته‌ها باید ثبت نام نمایند. فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی و همچنین بررسی وضعیت بسته‌ها از طریق درگاه اس‌ام‌اس با سرشماره ۸۰۶۱ و درگاه USSD با کددستوری *۱۰*۳۳۵# طبق جدول زیر قابل انجام است.

 

فعالیتدرگاه SMS سرشماره ۸۰۶۱درگاه SMS (سامانه جامع)درگاه  USSD

فعالسازی بسته ۳۰% تخفیف۱ لاتین۳۳۵۱*۱۰*۳۳۵۱#

فعالسازی بسته ۵۰% تخفیف۲ لاتین۳۳۵۲*۱۰*۳۳۵۲#

لغو تمدید خودکار بسته۸ لاتین۳۳۵۸*۱۰*۳۳۵۸#

راهنما۹ لاتین۳۳۵۹*۱۰*۳۳۵۹#

وضعیت طرح و اعلام تخفیف۰ لاتین۳۳۵۰*۱۰*۳۳۵۰#

این پنجمین طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

۷. طرح روزهای گرم حرفی همراه اول -کد مکالمه رایگان همراه اول

معرفی طرح روزهای گرم حرفی: این طرح از اول دی ۱۳۹۳ شروع و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. بر اساس این طرح، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‏‌توانند با پرداخت ۱۵,۰۰۰ ریال از ۶۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه‌ای از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ بهره‌مند شوند.

شرایط طرح روزهای گرم حرفی:

مهلت استفاده از ۶۰ دقیقه مکالمه، پس از فعال‌سازی طرح شروع شده و تا ساعت ۲۳ همان روز ادامه دارد.

مدت زمان ۶۰ دقیقه مکالمه می‏‌تواند در چند تماس مصرف شود و اجباری نیست که حتما یک تماس ۶۰ دقیقه‏‌ای باشد.

هر مشترک می‏‌تواند در طول روز فقط یکبار از بسته استفاده کند.

تخفیف مشترکین بعد از زمان ثبت نام محاسبه خواهد شد.

هزینه طرح برای کاربران دائمی و اعتباری یکسان است و برابر ۱۵,۰۰۰ ریال می‌باشد.

 

برخی از دوره های در حال اجرا عبارتند: 

 

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل

 

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

 

آموزش تصویری نصب کولر گازی

 

اموزشگاه تعمیر پکیج

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران

 

دوره سیم پیچی فنی و حرفه ای

 

آموزش برق کشی ساختمان فنی حرفه ای

 

 

فعالیتدرگاه پیامکی ۸۰۶۴درگاه پیامکی ۹۸۱۰+درگاه کد دستوری

استعلام وضعیت بسته (مشترکین اعتباری)ارسال عدد ۰ (لاتین)۳۳۶۰*۱۰*۳۳۶۰#

استعلام باقیمانده بسته (مشترکین دائمی)ارسال عدد ۰ (لاتین)۳۳۶۰*۱۰*۳۳۶۰#

خرید بستهارسال عدد ۱ (لاتین)۳۳۶۱*۱۰*۳۳۶۱#

۸. طرح مکالمه همراهی همراه اول -کد مکالمه رایگان همراه اول

در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می‌شود. مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری *۱۰۰۰*۱# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند. مبلغ بسته های مکالمه برای مشترکین اعتباری، از اعتبار ایشان کسر می‌گردد و برای مشترکین دائمی، در صورتحساب دوره منظور می‌گردد.

سرویسکد  (USSD)

مکالمه همراهی*۱۰۰۰*۱۱#

استعلام وضعیت بسته پیامک همراهی*۱۰۰۰*۱۰#

راهنما*۱۰۰۰*۹#

 

۹. طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول

معرفی طرح: طبق این طرح در تابستان ۱۴۰۰ سیم‌کارت دائمی همراه اول را می‌توانید با ۴۰% تخفیف و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان تهیه کنید. همچنین طبق این طرح با خرید یک سیم کارت دائمی می‌توانید از بسته خوش‌آمد ۳۰ گیگابایت اینترنت ۱ ماهه، ۶ ماه مکالمه درون شبکه‌ای نیم‌بها و ماهانه ۱۰۰ پیامک هدیه به مدت ۶ ماه استفاده کنید.

نحوه خرید سیم‌کارت همراه اول: برای خرید سیم‌کارت دائمی همراه اول می‌توانید به فروشگاه آنلاین همراه اول و یا مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه کنید.

خرید غیرحضوری با ارسال رایگان: مشترکین می‌توانند با خرید غیرحضوری از فروشگاه آنلاین همراه اول، که پیشنهاد می‌کنیم در ایام کرونا انتخاب اول شما باشد، سیم‌کارت خود را درب منزل و بدون هزینه ارسال تحویل بگیرید.

 

۱۰. طرح تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول – کد مکالمه رایگان همراه اول

معرفی سرویس: اگر سیم‌کارت اعتباری همراه اول دارید و مایل به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی هستید، می‌توانید با استفاده از یکی از روش‌هایی که در ادامه اشاره می‌شود بدون نیاز به خرید سیم‌کارت جدید، سیم‌کارت اعتباری خودتان را با همان شماره به دائمی تبدیل کنید.

هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی: هزینه این تبدیل ۱۰۰,۰۰۰ تومان است که ۳۶,۰۰۰ تومان آن به عنوان تضمین پرداخت می‌گردد.

 

۱۱. طرح خوش آمد سیم کارت دائمی همراه اول

این بسته بلافاصله پس از تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی برای مشترک فعال شده و قابل استفاده می‌باشد.

بسته اینترنت ۳۰ گیگابایت به مدت ۱ ماه

تخفیف ۵۰ درصدی تعرفه مکالمه درون‌شبکه‌ای به مدت ۶ ماه

در زمان تغییر، سیم‌کارت اعتباری باید در شرایط فعال باشد.

شرایط و مدارک لازم: مراجعه حضوری مالک سیم‌کارت، اصل کارت ملی و سیم‌کارت فعال و همچنین تکمیل و امضای فرم مربوطه

فقط شخصی که شماره تلفن همراه در سیستم اطلاعات مشترکین، به نام او ثبت شده است اجازه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی را دارد.

در صورت داشتن اعتبار بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه، این مبلغ در اولین دوره صورتحساب، به حساب بستانکاری مشترک انتقال می‌یابد.

بسته‌های مصرفی فعال با مدت زمان باقی‌ مانده، پس از تبدیل، به شماره تلفن همراه دائمی منتقل می‌گردد ولی اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق‌العاده، جوانان، بانوان و … به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نمی‌گردد.

مشترکین پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائم به میزان ۶ ماه امکان نقل و انتقال شماره تلفن همراه دائمی خود را ندارند.

تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی به هیچ وجه بازگشت‌پذیر نمی‌باشد.

پس از طی فرآیند تبدیل، مشترک تلفن همراه اعتباری به مشترک تلفن همراه دائمی تبدیل می‌شود و ازین به بعد مفاد قرارداد اشتراک تلفن‌های همراه دائمی مابین شرکت و مشترک حاکم خواهد بود.

قابل ذکر است که مشترکین دارای سیم‌کارت‌های دیتا، درسا و انارستان، سازمانی، گردشگری، زائر، حقوقی، همگانی و روستایی نمی‌توانند سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تغییر وضعیت دهند.

 

درگاه‌های ارائه سرویس -کد مکالمه رایگان همراه اول

مشترکین می‌توانند با ورود به فروشگاه آنلاین همراه اول، نسبت به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی اقدام کنند. همچنین مشترکین دارای گوشی‌های اندرویدی می‌توانند در آخرین نسخه اپلیکیشن همراه من سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند.

 

سیم‌کارت دائمی جوانان

از ۱۶ دی ۹۸ برای جوانان ۱۸ الی ۲۵ سال که تا کنون سیم‌کارت دائمی همراه اول به نامشان نبوده است، سیم‌کارت دائمی همراه اول با ۵۰% تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومان و ۴۰ گیگابایت بسته اینترنت هدیه ۳۰ روزه، ۶ ماه مکالمه درون شبکه‌ای نیم‌بها و ماهانه ۱۰۰ پیامک رایگان به مدت ۶ ماه ارائه می‌شود.

 

نحوه خرید سیم کارت:

متقاضیانی که تا کنون مشترک هیچ یک از اپراتورها نبوده‌اند یعنی سیم‌کارتی به نامشان نبوده است، می‌توانند از طریق مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های همراه اول با ارائه کارت ملی سیم‌کارت خود را دریافت نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که هم اکنون حداقل مشترک یکی از اپراتورها هستند می‌توانند از طریق مراجعه به فروشگاه‌ها ، نمایندگی‌ها و دفاتر همراه اول و یا نشانی اینترنتی shop.mci.ir به صورت غیرحضوری و بدون هزینه ارسال سیم کارت خود را دریافت کنند.

 

نکات مهم:

این طرح شامل جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال می‌شود که تاکنون سیم‌کارت دائمی همراه اول به نام آنها نبوده است. خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت به ازای هر کد ملی یک بار امکان‌پذیر می‌باشد.

مبلغ شارژ (ریال)مبلغ شارژ هدیه (ریال)مبلغ کل شارژ (ریال)مدت اعتبار مبلغ کل شارژ (روز)

۵۰۰۰۰۵۰۰۰۵۵۰۰۰۵

۱۰۰۰۰۰۱۵۰۰۰۱۱۵۰۰۰۷

۲۰۰۰۰۰۵۰۰۰۰۲۵۰۰۰۰۱۵

۵۰۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰۶۵۰۰۰۰۲۰

۱۰۰۰۰۰۰۳۵۰۰۰۰۱۳۵۰۰۰۰۳۰

 

مدت اعتبار ذکر شده در جدول، شامل میزان کل شارژ (شارژ اصلی و شارژ هدیه) است و پس از تمام شدن مدت اعتبار تعیین شده، شارژ اصلی به علاوه شارژ هدیه منقضی می‌شود. شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتا با تعرفه آزاد می‏‌شود، در نتیجه امکان خرید بسته با استفاده از شارژ هدیه وجود نخواهد داشت. امکان انتقال اعتبار با شارژ فوق‌العاده امکان‌پذیر نمی‌باشد.

مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان همراه اول – ترفند مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول – طرح مکالمه رایگان همراه اول اعتباری – کد ۱۵ دقیقه مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول اعتباری – مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه همراه اول – مکالمه همراهی همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – هدیه تولد همراه اول – بسته مکالمه همراهی همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – کد فعال سازی هدیه یک روز مکالمه رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – هدیه پرداخت قبض همراه اول – هدیه تولد همراه اول – شارژ بانوان همراه اول – شبهای روشن همراه اول

 

 


:: برچسب‌ها: کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول , ترفند مکالمه رایگان همراه اول , کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول , کد های همراه اول , کد شارژ رایگان همراه اول میخوام , کد مکالمه همراه اول , کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان , بسته مکالمه همراه اول , شارژ بانوان همراه اول , هدیه همراه اول مکالمه رایگان , کد مکالمه ماهانه همراه اول , کد مکالمه رایگان , یک سال مکالمه رایگان همراه اول , کد بسته مکالمه همراه اول , کدمکالمه همراه اول , تبدیل اعتباری به دائمی همراه اول , روش خرید بسته مکالمه همراه اول , کد تخفیف مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول , تبدیل اعتباری به دائمی همراه اول , روش خرید بسته مکالمه همراه اول , کد تخفیف مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول , مکالمه رایگان همراه اول , کدمکالمه رایگان همراه اول , بسته مکالمه همراه اول , طرح رایگان همراه اول , كد فعال كردن مكالمه رايگان همراه اول , فعال كردن مكالمه رايگان همراه اول , کد یک روز مکالمه رایگان همراه اول اعتباری , کد فعالسازی مکالمه رایگان همراه اول , کد مکالمه همراه اول , رایگان کردن همراه اول , کد رایگان کردن مکالمه همراه اول , کد تماس رایگان همراه اول , کد هدیه تولد همراه اول مکالمه رایگان , طرح مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول , کد های رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه , کد دریافت مکالمه رایگان همراه اول , کد رایگان کردم مکالمه همراه اول , کد رایگان همراه اول , کد مکالمه رایگان تولد همراه اول , کد دریافت هدیه پرداخت قبض همراه اول , خرید بسته مکالمه همراه اول , بسته های مقرون به صرفه همراه اول , بسته مکالمه همراه اول اعتباری , بسته های مکالمه همراه اول , کد هدیه مکالمه رایگان همراه اول , بسته های مکالمه همراه اول ۱۴۰۰ , کد یک ساعت مکالمه رایگان همراه اول , کد همراه اول برای مکالمه رایگان , کد دستوری فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول , کد فعال سازی همراه اول مکالمه رایگان , کد فعال سازی همراه اول مکالمه رایگان , دریافت مکالمه رایگان همراه اول , رمز مکالمه رایگان همراه اول , طرحهای مکالمه همراه اول , کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول پرداخت قبض , کد رایگان تماس همراه اول , بسته مکالمه همراه اول ماهانه , روزهای گرم حرفی همراه اول , کد مکالمه رایگان همراه اول ماهانه , کد مکالمه رایگان همراه اول یک روزه , کد مکالمه یک ماهه همراه اول , رايگان كردن تلفن همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 107571
|
امتیاز مطلب : 24
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

مردمسالاری،80/11/10 814 تاثیر رسانههای جمعی بر آسیبهای اجتماعی/قنبری-محسنی-. سیاست روز،80/11/10 825 کودک،تلویزیون و آموزش:پیچیدگی تاثیر تلویزیون و نقش آن رالگوسازی کودکان/فاطمه ارتی. همبستگی،80/11/1 801 بازکاوی تحلیلی نقش رسانهها در فرهنگ جمعی(2 و پایانی)/غلامرضا عطاردی. رجبعلی مزروعی. -نوروز،80/11/23 844 شبگردهای تهران:امنیت خصوصی و نقش آن در ایجاد امنیت درکلان شهرها. پس از جا زدن و چرخیدن رتور نیز به سیمها صدمسبابه دست کلاف را بسمت خارج از استاتور فشار داد تا کلاف در دو لبه شیار تا خورده و فضای خالی مناسب برای کلافهای بعدی ایجاد شود . يک مقايسه کلي از منحني هاي مواد مغناطيس دائم که جديدا توسعه اند با مواد مغناطيس دائم متداول آلياژي (آلينکو ۵) نشان ميدهد که مغناطيس ساخته شده از چنين موادي پس ماند مغناطيسي در حد بهترين هسته هاي ساخته شده از مواد فرومغناطيسي توليد مي کنند. سیاست روز،80/11/14 1028 زندگی بعد از طلاق راههایی برای بازگشت به زندگی عادی پس ازطلاق/شارون جاکوبسن؛ترجمه فرین عاصمی. همبستگی،80/11/14 820 رسانههای آشکارساز و چشمانداز به ماهواره و اینترنت/حمیداکرمی. علوم اطلاعرسانی،3 و 4(15)827 ماهواره خوب یا بد. در سال ۱۸۸۵ «گالیلئو فراریس» (Galileo Ferraris) مستقلاً تحقیقاتی را در این باره آغاز کرد و در ۱۸۸۸ نتایج تحقیقات خود را در قالب مقالهای به آکادمیسلطنتی علوم در تورین ایتالیا ارایه داد.

ایران،80/11/9 812 رسانههای ارتباط جمعی باید قدرتها را تعرض به نهادهای مدنی بازداشت(درباره رسانهها وجامعه مدنی)/اکرم دیداری. جمهوری اسلامی،80/11/21 819 رسانهها و جاذبهها/احمد نیارئیس. جامجم،80/11/1 826 گزارش ملی جمهوری اسلامی ایران در زمینه اطلاعات،فناوریارتباطات و مدیریت دانش در ایران:دوازدهمین اجلاس ایتینفو(مغولستان،28 شهریور تا 1 مهر 1379)/نوشته حسین غریبی. هاشمی. -مردمسالاری،80/11/27 849 ویژگیهای جنبشهای متعارف و جدید اجتماعی:چرا جنبشاجتماعی ایران دو لایه است؟ باشد. به همین دلیل است که تعداد قطب ها به آسانی صورت نمی گیرد، و بنابراین اطلاعات اساسی نیست وقتی موتور ها مخصوصا برای می نی کواد ها انتخاب می شود. سیم فاز بعد از عبور از فیوز به پیچ مشترک یکی از آموزش سیم پیچی موتور یونیورسال کلیدها وصل می شود. صنعت هوشمند،24 807 من به جای ما:روابط بین انسانها/فاطمه امیری. همشهری،80/11/30 824 شبکه بین المللی الجزیره و تکاپوی جهان عرب/گردآورنده حمید رضاتقوا. ابرار،80/11/4 829 ماهوارههای غربی،هستیها و نیستیها:شبکههای تلویزیونیجهان عرب به الجزیره پاسخ میدهند/مترجم یوسف علیخانی. مردمسالاری،80/11/1 828 ماهوارههای تلویزیونی مرزها را میشکند؛بررسی تکنولوژیهایماهوارهای و پیامدهای آن/احمد همدانی. نوروز،80/11/13 823 سازمانهای تلویزیونی و مصالح عمومی/جین هال؛مترجم حسننورایی بدخت. این گزینه مربوط به روتور قفل شده موتور یا گشتاور آغازین برای شروع کار نیست. اگر مقاومت های خارجی به اندازه کافی برای کار دائمی قدرت داشته باشند، به وسیله موتورهای با روتور سیم پیچی شده می توان سرعت متغیر به دست آورد.

همشهری،80/11/20 1077 روسیه:موضع پوتین به نفع کیست؟

امپدانس سیم پیچیهای موتور باید به گونهای طراحی شود تا با جریان AC سازگاری داشته باشد که باعث میشود این موتور اغلب بازده کمتری نسبت به یک موتور معادل DC داشته باشد. وقتی جهت جریان را تغییر دهیم، عقربه ی قطب نما تغییر جهت می دهد. سرعت سنکرون موتور با فرکانس خروجی اینورتر به طور مستقیم تغییر می کند. حیات نو،80/11/15 840 همه نگران آینده:ارتباط با زندگی/امیر سید جوادی. همشهری،80/11/20 839 همه دروغ میگویند؟ همشهری،80/11/20 1077 روسیه:موضع پوتین به نفع کیست؟ پوست و مو،12 3725 کک و مک(پاسخ به پرسشهای پزشکی)/مریم اخیانی. مردم پاسخ میدهند/زینب رحمتی. ا. البرز. -ترجمان اقتصادی،171 843 انتظام و نظارت اجتماعی توزیع ثروت یا توزیع فقر؟ مترجمر. رضایی نصیر. -ترجمان اقتصادی،171 1972 اژدها وارد میشود(1)مترجم علیرضا آذرنوش. یک سمت از طریق برزنت به کانال اصلی متصل میشود و سه سمت دیگر آن نیز اتاقکهایی دارد که برای قرار دادن پوشال کولر آبی در آنها باید دریچه را بردارید و پوشال را داخل آنها قرار دهید.

یک حلقه از سیم معمولا به عنوان یک دور (turn) یا پیچش (winding) خوانده میشود و یک سیمپیچ از یک یا چند دور تشکیل شده است. بسیار از شوفاژکارها بعلت عدم آگاهی و یا بعلت کمک به فروش این ترموستات ها نصب آنرا واجب میدانند ولی اینکار اشتباه محض است و اینجانب همواره آماده ام پاسخگوی این مسئله باشم. بنیان،890/11/29 817 رادیو آزادی آماده جنگ روانی علیه اسلامگرایی/مترجم ر. بنابراین دقیقاً در پشت کلید توکار نوشته شده که هر پیچ باید به کدام سیم وصل شود. یک سوییچ گردشی به نام کموتاتور جهت جریان الکتریکی را در هر سیکل دو بار برعکس می کند تا آهنربا های الکتریکی بوجود آید در آرمیچر، آهنربای دائمی را در بیرون آرمیچر جذب و دفع کنند. همچنین از آن می توان برای عایق بندی تجهیزات چرخشی کلاس H ، مبدل ها ، کویل های سیم پیچ ، موتورهای کششی AC یا جریان غیر مستقیم استفاده کرد . تلفات مكانیكی بعلت اصطكاك محور ماشین در یاتاقانها و اصطكاك جاروبكها با كلكتور و مقاومت هوا بوجود می آید. صدای عدالت،80/11/8 835 رابطه فرد با جامعه پرخاشگری چرا؟:: برچسب‌ها: آموزش سیم پیچی , آموزش سیم پیچی آرمیچر , پکیج اموزش سیم پیچی , دوره سیم پیچی , روش سیم پیچی آرمیچر , سیم پیچی ارمیچر , آموزش سیم پیچی فنی حرفه ای , آموزش تصویری سیم پیچی موتورهای الکتریکی , دوره سیم پیچی فنی و حرفه ای , آموزش سیم پیچی موتور یونیورسال , فیلم آموزشی سیم پیچی آرمیچر , آموزش سیم پیچی موتور تک فاز , اموزش سیم پیچی پمپ اب , آموزش سیم پیچی موتور سه فاز , آموزشگاه سیم پیچی , آموزش سیم پیچی موتور کولر , آموزش سیم پیچی بالشتک دریل , دوره آموزش سیم پیچی , آموزش سیم پیچی الکتروموتور ,
:: بازدید از این مطلب : 1233
|
امتیاز مطلب : 17
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

کار خازن چیست فرمول ظرفیت خازن با دی الکتریک کدامند؟ این سوالیست که تمام علاقمندان حوزه الکترونیک باید پاسخ آن را بدانند. خازن یکی از مهمترین و ضروری ترین اجزای مدار الکتریکی می باشد. بطوریکه در طراحی و ساخت تمام وسایل الکترونیکی، از آن استفاده می‌شود.

از شما دعوت می‌شود این مقاله کاملا آموزشی از آموزشگاه فنی پویان را تا انتها مطالعه کنید. تا در انتها بدانید خازن چیست و با انواع خازن آشنا شوید.

 

خازن چیست؟

خازن قطعه ایست که می‌تواند انرژی الکتریکی را ذخیره کند. در واقع خازن قطعه الکترونیکی است که برای ذخیره ولتاژ (انرژی الکتریکی) استفاده می‌شود. خازن توسط میدان الکترواستاتیکی (بار الکتریکی)، اقدام به ذخیره انرژی الکتریکی می‌کند.

می‌دانیم بار الکتریکی (ولتاژ) در خازن ذخیره می‌شود. پس می‌توان از خازن برای ایجاد میدان الکتریکی یکنواخت و ثابت استفاده کرد. کاربرد دیگر خازن استفاده به عنوان فیلتر است. زیرا سیگنال‌های AC یا متناوب را عبور می‌دهند. ولی سیگنال‌های مستقیم یا DC را عبور نمی‌دهند.

ظرفیت خازن چیست

یکی از موضوعاتی که در خصوص استفاده از خازن وجود دارد، ظرفیت خازن است. ظرفیت خازن، مقدار انرژی می‌باشد که خازن در خود ذخیره می‌کند. در واقع هر خازن، مقدار مشخصی انرژی را در خود ذخیره می‌کند. به این مقدار، ظرفیت خازن گفته می‌شود.

فرمول ظرفیت خازن

خازن ترجمه عبارت لاتین کاپاسیتور ( capacitor ) است. به همین خاطر بصورت قراردادی در تمام جهان ظرفیت خازن را با حرف C نمایش می‌دهند.

ظرفیت خازن به عوامل زیادی وابسته است که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مساحت مربوط به صفحه خازن ها.

فاصله صفحه های خازن از یکدیگر.

جنس مربوط به صفحه های خازن.

ظرفیت خازن طبق فرمول زیر محاسبه می‌شود و واحد آن فاراد است.

C=kε۰ A/d

فاراد برای خازن واحد بزرگی است. خازن‌های موجود در مدارهای الکترونیکی، در رنج پیکوفاراد، نانوفاراد و میکروفاراد عرضه می‌شوند. در فرمول زیر نرخ تبدیل این واحدها را ملاحضه می‌کنید.

میلی فاراد :۳-۱۰ F میکرو فاراد: ۶-۱۰ F

نانو فاراد: ۹-۱۰ F پیکو فاراد: ۱۲-۱۰ F 

ساختمان انواع خازن به چه صورت است

خازن ها از دو صفحه فلزی موازی تشکیل شده‌اند که به وسیله ماده دی الکتریک از هم جدا می‌شوند. جنس این صفحات فلزی قالبا از نوع روی، آلومینیوم، نقره و … هستند. مهمترین انواع دی الکتریک استفاده شده در خازن عبارتند از. هوا، کاغذ، میکا، پلاستیک، سرامیک، اکسید آلومینیوم، اکسید تانتالیوم و … .

خازن چیست – بررسی ساختمان خازن 

انواع خازن

خازن ها، با توجه به نوع ماده دی الکتریک و جنس صفحات فلزی خصوصیات مختلفی را به نمایش می‌گذارند. اما معمولا آنها را با ساختار به کار رفته در نوع ماده دی الکتریک‌شان نامگذاری می‌کنند. بهمین خاطر خازن های موجود در جهان به این دسته ها تقسیم بندی می‌شوند:

خازن عدسی.

خازن سرامیکی.

خازن الکترولیتی (خازن آلومینیومی _ خازن تانتالیوم).

خازن ورقه ای (خازن کاغذی _ خازن پلاستیکی).

خازن میکا.

خازن روغنی.

خازن گازی.

خازن های متغیر.

۱. خازن عدسی

خازن عدسی ابعاد کوچکی به اندازه یک عدس دارد. این خازن ها پلاریته مثبت و منفی (قطب مثبت و منفی) ندارند. بهمین خاطر اصطلاحا خازن بدون قطب نامیده می‌شوند. خازن عدسی دارای محدوده استفاده پیکو فاراد و نانو فاراد هستند.

سایز خازن عدسی با توجه به میزان ظرفیتش تغییر می‌کند. یعنی اگر ظرفیت خازن بالا رود سایز خازن عدسی هم بزرگتر می‌شود.

خازن عدسی – نحوه خواند ظرفیت خازن عدسی

نحوه خواندن ظرفیت خازن عدسی

برا خواندن ظرفیت خازن عدسی باید به اعداد نوشته شده روی خازن توجه کرد. بر روی خازن عدسی اعدادی نوشته شده است که از روی همان می‌توان ظرفیت خازن عدسی را بدست آورد.

مثلا فرض کنید روی خازن عدد ۱۰۴ نوشته شده باشد. در این حالت برای محاسبه ظرفیت خازن، دو رقم اول را برداشته (یعنی عدد ۱۰) و به اندازه رقم سوم، جلوی دو عدد اول، صفر اضافه می‌کنیم.در این حالت به عدد ۱۰۰۰۰۰ میرسیم. این عدد معرف ظرفیت خازن برحسب پیکو فاراد است یعنی ۱۰۰۰۰۰pF بعبارت دیگر ۱۰۰ نانو فاراد یا ۱۰۰nF .

در صورتیکه عدد روی خازن مشخص نبود، ظرفیت آن را توسط خازن‌سنج یا انواع مولتی‌متر و یا LCR متر بدست می‌آوریم. 

۲. خازن سرامیکی

در بررسی و معرفی انواع خازن می توان به خازن سرامیکی اشاره کرد. این خازن برای مدارهایی با فرکانس بالا بسیار مناسب است. خازن سرامیکی را بیشتر می‌توانید در طراحی و ساخت دستگاه‌های صوتی مشاهده نمود.

خازن سرامیکی – معرفی انواع خازن – خازن چیست

خازن سرامیکی از نوع خازن های بدون قطب (خازن خشک) است. جنس صفحات دی الکتریک خازن سرامیکی، سرامیک یا همان چینی می‌باشد. ثابت دی الکتریک سرامیک بسیار بالاست. بهمین خاطر تولیدکنندگان خازن سرامیکی با تغییر ضخامت صفحه‌های سرامیکی، ظرفیت مربوط به این مدل از خازن ها را نیز کم و زیاد می کنند.

خازن سرامیکی می‎‌تواند ظرفیتی در حد میکرو فاراد در ابعاد کوچک فراهم کند. همچنین ولتاژ کاری خازن سرامیکی بسیار بالاست. خازن سرامیکی در لیست ارزان‌ترین انواع خازن ها قرار دارد. این خازن با دی الکتریک های بسیار متنوعی طراحی و تهیه می شوند.

نحوه ی نصب و راه اندازی خازن های سرامیکی بسیار راحت است. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد فنی پویان، به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از این قطعات الکترونیکی نمایید.

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: آموزش برد الکترونیک

۳. خازن الکترولیتی

خازن الکترولیتی (خازن شیمیایی) در حال حاضر از پرکاربردترین انواع خازن موجود در بازار است. این انواع خازن در مدارهای الکتریکی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خازن الکترولیتی (خازن شیمیایی) دارای قطب مثبت و منفی است. روی بدنه خازن الکترولیتی، نواری با رنگ مشخص و مخالف با رنگ کلی خازن وجود دارد. روی این نوار حاوی علامت “منفی” برای مشخص شدن پایه منفی خازن می‌باشد. همچنین روی برد الکترونیکی یک نیم دایره مشکی رنگ وجود دارد. این نیم دایره برای مشخص کردن پایه منفی طراحی شده تا در زمان لحیم کاری اشتباهی رخ ندهد.

ظرفیت خازن الکترولیتی (خازن شیمیایی) و ولتاژ قابل تحمل خازن بر روی آن نوشته شده است. این خازن قالبا در رنج میکروفاراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خازن الکترولیتی – معرفی انواع خازن – خازن چیست

انواع خازن الکترولیتی

در طراحی و ساخت انواع خازن الکترولیتی (ویکی پدیا) از دو ماده تانتالیوم و آلومینیوم استفاده می‌کنند. قدرت مربوط به تانتالیوم بسیار بیشتر از آلومینیوم بوده و نشتی کمتری را نیز دارد.

خازن تانتالیوم (خازن الکترولیتی تانتالیوم).

خازن آلومینیومی (خازن الکترولیتی آلومینیوم).

از خازن الکترولیتی در مدارهای مسدود کننده و فیلترینگ استفاده می‌شود. قیمت مربوط به خازن الکترولیتی تانتالیوم بیشتر از دیگر انواع خازن است. شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود، مناسب‌ترین نوع این خازن را تهیه و خریداری نمایید. 

۴. خازن ورقه ای (کاغذی و پلاستیکی)

خازن ورقه ای به دو دسته خازن کاغذی و خازن پلاستیکی تقسیم بندی می‌شود.

خازن کاغذی

خازن کاغذی به علت اینکه ثابت دی الکتریک کوچکی دارد، ابعاد فیزیکی بزرگی نیز دارد. از مزایای این خازنها می‌توان به استفاده از آنها در ولتاژها و جریان‌های بالا اشاره کرد.

خازن کاغذی – معرفی انواع خازن – خازن چیست

خازن پلاستیکی

خازن پلاستیکی در برابر تغییرات دما بسیار مقاوم است. بهمین خاطر از انواع خازن پلاستیکی در مدارهایی استفاده می‌شود که نیاز داریم در مقابل تغییرات دمایی ظرفیت خازن ثابت باشد.

خازن پلاستیکی – معرفی انواع خازن – خازن چیست

خازن پلی استر

یکی از پرکاربردترین دی الکتریک‌های خازن پلاستیکی، پلی استیرن (Polystyrene) است. به خازن پلاستیکی که دارای دی الکتریک پلی استرین است “خازن پلی استر” گفته می‌شود. 

۵. خازن میکا

از ویژگی های انواع خازن میکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن ولتاژ کار بالا.

عمر طولانی.

کاربرد در مدارات فرکانس بالا.

ظرفیت خازن میکا تقریباً بین ۰.۰۱ تا ۱ میکرو فاراد است.

خازن میکا – معرفی انواع خازن – خازن چیست

۶. خازن روغنی و خازن گازی

خازن روغنی و خازن گازی بیشترین کاربرد را در صنعت برق دارند. قالبا از خازن روغنی و خازن گازی در مدارهای الکتریکی برای راه اندازی یا اصلاح ضریب قدرت استفاده می‌شود.

خازن روغنی – معرفی انواع خازن – خازن چیست

۷. خازن متغیر

یکی از بهترین انواع خازن ها را، خازن های متغیر شکل داده اند. شما می‌توانید به شکل دستی، ظرفیت مربوط به این خازن ها را تغییر دهید. امروزه از خازن متغیر در تنظیم رزونانس مدار ال سی استفاده می‌کنند. خازن متغیر معمولاً از هوا یا پلاستیک بعنوان دی الکتریک استفاده می‌کنند.

خازن متغییر – معرفی انواع خازن – خازن چیست

با توجه به فرمول ظرفیت خازن که در بالای این مقاله معرفی شد. می‌توان با تغییر در سه فاکتور زیر، ظرفیت خازن را تغییر داد:

با تغییر فاصله بین صفحات هادی.

با تغییر مساحت صفحات هادی.

با تغییر نوع دی الکتریک بین صفحات هادی.

نحوه عملکرد انواع خازن متغیر

خازن متغیر با تغییر سطح مشترک صفحات خازن یا تغییر ضخامت دی الکتریک کار می‌کند. با توجه به فرمول ظرفیت خازن دیدیم که ظرفیت خازن نسبت مستقیم با مساحت صفحات هادی دارد.

انواع خازن متغیر

خازن متغیر واریابل: خازن متغیری که ظرفیتش به وسیله دسته متحرک (محور) تغییر می‌کند را ” خازن واریابل ” می نامند.

خازن متغیر تریمر: خازن متغیری که ظرفیتش به وسیله پیچ گوشتی تغییر می‌کند را ” خازن تریمر ” می گویند.

بازه تغییر ظرفیت خازن واریابل ۱۰ تا ۴۰۰ پیکو فاراد است. این مقدار برای خازن تریمر از ۵ تا ۳۰ پیکو فاراد می‌باشد. عمده کاربرد خازن های متغیر در گیرنده‌های رادیویی و برای تنظیم فرکانس ایستگاه رادیویی میباشد. 

آموزش هایی که دارای تخفیف ویژه میباشند:

 

آموزش تعمیرات تلفن همراه 

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در گیلان

 

دوره سیم پیچی 

 

آموزش کامل برق کشی ساختمان

 

 

اصلی ترین کاربرد انواع خازن ها

از مهمترین موارد استفاده انواع خازن ها نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مناسب برای استفاده در سیستم ها و مدارهای ذخیره سازی انرژی.

مناسب برای طراحی و ساخت انواع لوازم الکترونیکی.

مناسب برای طراحی انواع وسایل الکترونیکی از جمله لپ تاپ و گوشی.

مناسب برای طراحی و ساخت انواع موتورهای الکتریکی. 

نکات مهم در هنگام استفاده از انواع خازن ها

حال که اطلاعاتی را در خصوص انواع خازن و کاربرد آنها به دست آورید، بهتر است که از مراکز معتبری اقدام به خرید این قطعات نمایید.

آموزشگاه فنی پویان سعی دارد تا یک سری از مهمترین آیتم ها را در خصوص استفاده مقاوم ترین انواع خازن برای شما ارائه دهد. شما نیز با توجه به این موارد می‌توانید مناسب‌ترین نوع خازن را تهیه نمایید. این نکات عبارتند از:

اگر می خواهید برای مدارهای نوسانگر خود خازن تهیه کنید. بهتر است که خازن های الکترونیکی از نوع تانتالیوم را در اولویت های خود قرار دهید.

خازن هایی که در مدار ای سی مورد استفاده قرار می گیرند، بایستی ولتاژ ۴۰۰ ولت به بالا داشته باشند.

همیشه سعی کنید خازنی را تهیه کنید که قدرت و ظرفیت آن سه برابر بیشتر از منبع تغذیه مدار تان باشد.

در مدارهای یکسوسازی، توصیه می شود که از خازن هایی با ظرفیت هزار یو اف استفاده کنید.

اگر قصد دارید تا از خازن در مدارهای صوتی استفاده کنید. بهتر است که خازن هایی با ظرفیت ۲۲۰۰ تا ۴۷۰۰ یو اف را در اولویت های خودتان قرار ده 

 


:: برچسب‌ها: خازن-چیست , انواع-خازن , کار-خازن-چیست , انواع-خازن-ها , انواع-خازن-و-کاربردهای-آن , انواع-مقاومت-و-خازن , خازن-چیست-به-زبان-ساده , فرمول-ظرفیت-خازن-با-دی-الکتریک , فرمول-های-خازن , خازن-چیست-و-چگونه-کار-میکند , نحوه-خواندن-خازن , فرمول-ظرفیت-خازن ,
:: بازدید از این مطلب : 682
|
امتیاز مطلب : 15
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بخصوص در دو دهه گذشته که تکنولوژی های روز در طراحی و سانگی بخصوص در دو دهه گذشته که تکنولوژی های روز در طراحی و ساخه لوازابر سوه لوازمتبر دهه گذشته که تکنولوژی های روز در طراحی و ساخه لوازمتبر در دهه گذشته که تکنولوژی های روز در طراحی و ساخه لوازمتبر. افزایش چشمگیر تنوع محصولات خانگی نیز بر داغ تر شدن بازارکار تعمیرات لوازم خانگی تاثیرگذار بوده است.

تفکر همه ما این است که برای درآمد عالی داشتن و متخصص شدن باید راه بسیار طولانی را در پیش گرفت. اما شاید شما هم گاهی از در و همسایه و دوستان شنیده باشید که فلان آدم شخص وارد شغلی شده و بعد از مدت کوتاهی به درآمد عالی رسیده و اینجاست که شاید به فکرتان برسد که شما هم همین کار را انجام دهید.

در این مقاله قصد دارم بازار کار تعمیرات لوازم خانگی را معرفی کنم و شرایط ورود به بازار کاه آن را شر شرفی کنم و شرایط ورود به بازار کار آن در شر شرفی کنم و شرای بازار کار تعمیرات لوازم خانگی نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان از شغل های پردرآمدحسوبی شقابد ییه زدران بلکه در تمام جهان از شغل های پردر ممدحسوبی مشقابدردر دران 

بررسی بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی در بر دارنده یکی از رشته های فنی و حرفه ای پرطرفدار یعنی تعمیرات لوازم خانگی می باشد و به خاطر کاربرد و تقاضای بالای آن افراد زیادی هر ساله برای ورود به بازار کار آن تلاش می کنند.

در شغل تعمیرات لوازم خانگی همانطور که از اسمش پیداست, یک تعمیرکار لوازم خانگی باید یکی از وسایل برقی و الکترونیکی که به دلایل مختلف از قبیل ضربه خوردگی, سوختگی, ... اتصالی و از کار افتاده است را عیب یابی و تعمیر کند. این وسایل خانگی عبارتند از یخچال ، فریزر ، لباسشویی ، ظرفشویی ، ماکروفر ، جاروبرقی ، اتو ، چرخ گوبمو ، رخ گوبمت ، رخ گوبمت ،

بررسی بازارکار تعمیرات لوازم خانگی

برخی تعمیرکاران به دلیل تجربه و مهارت بالا قادرند تمام وسایل الکترونیکی را تعمیر کنند و برخی دیگر از تعمیرکاران فقط در یک وسیله خاص مثل یخچال یا ماشین لباسشویی متخصص هستند. البته هر دوی این افراد در بازار کار تعمیرات لوازم خانگی از جایگاه خوبی برخوردار هستند. حال معایب این شغل را بررسی می کنیم تا قادر باشیم تمام جنبه های بازار کار تعمیرات لوازم خانگی را در نظر گرفته و تحلیل دقیقی ارائه دهیم. 

معایب شغل تعمیرات لوازم خانگی

شاید یکی از معایب شغل تعمیرات لوازم خانگی این باشد که قطعات لازم برای تعمیرات لوازم خانگی گاهی به دلیل تحریم ها و محدودیت های واردات، به سختی در بازار پیدا می‌شود. در این شرایط برخی تعمیرکاران مجبورند از قطعات های‌کپی در وسایل مشتریان استفاده کنند. مشکل دیگر شاید این باشد که این شغل خیلی بیشتر از اینکه ذهنی باشد فیزیکی است. البته اگر به کارهای فیزیکی و بدنی عادت و علاقه دارید مشکلی در این زمینه نخواهید داشت.

مشکل دیگر این است که برای تعمیر برخی از لوازم خانگی که مثل یخچال و ماشین لباسشویی سنگین هستند، معمولا تعمیرکاران مجبور هستند به منزل مشتریان بروند. به خصوص تعمیرکاران تخصصی این وسایل که فقط در زمینه تعمیرات یک وسیله مثل یخچال و فریزر فعالیت دارند باید همیشه ابزار و تجهیزات کار خود را همراه داشته باشند و دائم به آدرس مشتریان در نقاط مختلف شهر در رفت و آمد باشند.

البته همین رفت و آمدهای زیاد به مناطق مختلف نشان از این دارد که بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بسیار فعال است. در بخش بعدی با جزئیات بیشتری به بررسی بازارکار تعمیرات لوازم خانگی می پردازیم.

معایب شغل تعمیرات لوازم خانگی 

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بسیار داغ و شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از ده شغل پر درآمد نه تنها در ایران بلکه در جهان است. این امر به دلیل تنوع بالای لوازم الکترونیکی در خانه های همه ماست. این لوازم به دلایل مختلفی دچار مشکل می شوند و در اکثر مواقع تعمیر آنها نسبت به تعویض آنها بسیار به صرفه تر است.

از طرف دیگر خیلی از این وسایل استفاده تقریبا هر روزه دارند و در صورت خرابی افراد مایل هستند هر چه زودتر آنها را تعمیر کنند.لذا بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بسیار عالی و این شغل بسیار پرتقاضا می باشد. در قسمت بعد به طور دقیق بررسی می کنیم که چگونه می توان وارد بازارکار تعمیرات لوازم خانگی شد. 

تعمیرات لوازم خانگی در خارج از کشور

شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از شغل های بسیار پردرآمد در ایران و سایر کشورهاست. تعمیرات لوازم خانگی در ترکیه  و شما برای مهاجرت به کشورهای دیگر به یک مدرک فنی و حرفه ای و بین ۳ تا ۵ سال تجربه کاری نیاز دارید.

اما فقط داشتن مدرک و تجربه کافی نیست و شما باید با زبان و فرهنگ و اصطلاحات شغل خودتون به زبان کشور مقصد و روش ارتباط با مشتری نیز تسلط داشته باشید تا بتوانید با خیال آسوده مهاجرت کنید.

پیشرفت های جهش گونه در تکنولوژی ساخت لوازم خانگی باعث شده شغل تعمیرات لوازم خانگی به یک شغل کاملا تخصصی و بروز تبدیل شود. به همین دلیل، شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از بهترین شغل های تخصصی برای مهاجرت می باشد و بازار کار و درآمد آن در خارج از کشور عالی است.

تعمیرات لوازم خانگی در خارج از کشور

تعمیرات لوازم خانگی در کانادا

تعمیرکاران جزو آن دسته از مهاجرانی هستند که می توانند به صورت کاری به کانادا مهاجرت کنند. به سرویس دهندگان لوازم خانگی در طبقه بندی NOC کانادا، کد ۷۳۳۲ تعلق می گیرد و این افراد واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستند. 

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی

عوامل مختلفی در درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی تاثیرگذار است. تعمیرات لوازم خانگی در ترکیه همانطور که تمام معلمان یا تمام مدیران حقوق یکسانی ندارند، این شرایط برای تعمیرکاران لوازم خانگی هم صادق است.

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی به عواملی نظیر مهارت در کار، تنوع در خدماتی که ارائه می دهید، کیفیت کار، مشتری مداری و حتی ساعات و شرایط کاری شما دارد. مثلا برای کسی که یک مغازه دارد و کسی که مغازه ای را اجاره کرده و کسی که به عنوان شاگرد در یک مغازه کار می کند یا کسی که در یک شرکت خدماتی کار می کند تفاوت زیادی در درآمد وجود دارد.

به طور معمول و میانگین درآمد این شغل بین ۷ تا ۱۵ میلیون تومان است. البته تجربه و سابقه نیز در افزایش درآمد شما بسیار تاثیرگذار است و به تدریج درآمد شما در طول زمان افزایش خواهد یافت، هرچند که درآمد شما حتی در ابتدای شروع به کار در این شغل هم مقدار کاملا قابل قبولی خواهد بود.

البته ترفندهایی وجود دارد که شما می توانید سریع تر درآمدتان را افزایش دهید. شما باید تا حد امکان تعمیر قطعات لوازم خانگی را فرا بگیرید تا بتوانید با هزینه کمتر آنها را تعمیر کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید. بعضی تعمیرکاران به دلیل اینکه مهارت کافی در عیب یابی و تعمیر قطعات ندارند مایلند آنها را تعویض کنند و این هزینه بیشتری را به مشتریان تحمیل می کند.

راه دیگر برای افزایش درآمد یک تعمیرکار لوازم خانگی تبلیغات است. بخصوص در چند سال اخیر که شبکه های اجتماعی رواج فراوانی داشته اند، تعمیرکاران لوازم خانگی قادر خواهند بود درآمد قابل توجهی را از تبلیغات و جذب مشتری از فضای مجازی داشته باشند.

البته شاید اولین چالشی که برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی با آن روبرو هستید سرمایه لازم برای ورود به بازارکار تعمیرات لوازم خانگی است که در بخش بعدی آن را به طور کامل و مرحله به مرحله بررسی و موشکافی کرده ایم. 

چگونه تعمیرکار لوازم خانگی شویم

برای اینکه یک تعمیرکار لوازم خانگی شوید لازم است در مرحله اول تعمیرات لوازم خانگی را به صورت اصولی آموزش ببینید. برای یادگیری این مهارت هم می توانید رشته فنی و حرفه ای مربوطه را در دانشگاه بخوانید و هم میتوانید از مسیری بسیار کوتاه تر از طریق آموزشگاه های فنی و حرفه ای اقدام کنید.

بعد از یادگیری مهارت تعمیرات لوازم خانگی لازم است تا مدتی به صورت کارآموزی در یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی یا یک مغازه کار کنید تا تجربه لازم را بدست آورید و فوت و فن ها و ریزه کاری های این شغل را به خوبی فرا بگیرید. البته برای افرادی که پیش زمینه ذهنی در مورد برق و الکترونیک دارند شاید کارآموزی پس از دوره لازم نباشد و این افراد بتوانند مستقیم وارد بازار کار شوند.

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

پس از دوره اما شرایط برای همه یکسان نیست. شما ممکن است به هر طریقی مالک یک مغازه باشید یا مایل باشید یک مغازه اجاره کنید و یا قصد داشته باشید در یک شرکت خدمات فنی شروع به کار کنید. اینکه از چه طریقی پس از یادگیری مهارت ها وارد بازار کار می شوید به شرایط شما بستگی دارد. اما شرایط برای شما هرچه که باشد، بازار کار تعمیرات لوازم خانگی همیشه ظرفیت لازم را برای تعمیرکاران داشته و خواهد داشت.

شاید یکی از اهدافی که از یادگیری حرفه تعمیرات لوازم خانگی دنبال می کنید مهاجرت به کشورهای خارجی باشد ولی از شرایط مهاجرت یا امکان مهاجرت کاری بوسیله این شغل مطمئن نباشید. در قسمت بعد شغل تعمیرات لوازم خانگی در خارج از کشور را تحلیل و بررسی خواهیم کرد. 

سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

برای تخمین سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی باید نگاهی دوباره به مراحل ورود به بازار کار این شغل داشته باشیم. برای یادگیری این مهارت شما می توانید در یک آموزشگاه فنی و حرفه این ثبت نام کنید که هزینه این کلاس ها برای هر دو بخش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی و همینطور تعمیرات برد الکترونیکی لوازم خانگی رقمی بین ۳ تا ۴ میلیون تومان خواهد بود.

در مرحله بعد شما نیاز به جایی برای شروع به کار دارید. اگر هزینه اجاره یک مغازه را داشته باشید شرایط برای شما فرق می کند اما اگر مثل خیلی از افراد نتوانید این هزینه را در ابتدای کار فراهم کنید می توانید در یک شرکت خدماتی تعمیرات لوازم خانگی شروع به کار کنید.

هزینه دیگری که بر عهده شما خواهد بود مربوط به ابزار تعمیرات لوازم خانگی می باشد که آن هم هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت و با رقمی در حدود ۵ الی ۷ میلیون تومان می توانید این ابزار را برای شروع کار تهیه کنید. البته این هزینه برای تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی مورد نیاز است و برای تهیه ابزار لازم برای تعمیر برد الکترونیکی لوازم خانگی این هزینه تا دو برابر افزایش می یابد.

شما حتی در صورت داشتن سرمایه لازم برای ورود به بازار کار لوازم خانگی باید ویژگی های شخصیتی و شرایط خود را به طور کامل برای ورود به این بازار کار بررسی کنید و بطور مطمئن وارد این بازار کار شوید. در بخش بعدی ویژگی های یک تعمیرکار لوازم خانگی را شرح داده ایم. 

ویژگی های یک تعمیرکار لوازم خانگی

از جمله ویژگی های یک تعمیرکار لوازم خانگی آموزش اصولی مهارت لازم در رابطه با این شغل است یعنی این فرد باید به خوبی تعمیرات لوازم خانگی را آموزش دیده باشد و به اصول برق و الکترونیک و همینطور کار با ابزار و وسایل آشنا باشد.

همچنین یک تعمیرکار لوازم خانگی باید دائم اطلاعات خود را در مورد تعمیر انواع لوازم خانگی و تکنولوژی های جدید بکار رفته در آنها بروز کند و شاید این مهم ترین چالشی باشد که یک تعمیرکار لوازم خانگی با آن روبروست.

حال که تمام شرایط ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی را بررسی کرده ایم باید ببینیم در مرحله آخر برای ورود به بازار کار لوازم خانگی چه ابزار ها و تجهیزاتی نیاز داریم. در بخش بعدی ابزار های مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی که شما قبل از ورود به بازار کار باید آنها را تهیه کنید را معرفی کرده ایم. 

ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی

ابزارهای لازم برای تعمیرات لوازم خانگی خیلی پیچیده نیستند و شامل تجهیزات خاصی نمی شوند. این ابزار شامل موارد زیر می باشند:

 1. سیم چین
 2. فازمتر
 3. انبردست
 4. پیچ گوشتی تخت و چهارسو
 5. آچار فرانسه
 6. آچار پولی کش
 7. آچار الن
 8. چسب برق
 9. روغن لحیم

ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی

اگر برای تعمیرات برد لوازم خانگی نیز آموزش دیده و مایل به انجام آن باشید وسایل زیر را نیز نیاز دارید:

 1. انبردست مجهز به سیم چین و سیم لخت کن
 2. هویه
 3. ست آچار ستاره ای، مجموعه‌ای از مته های مختلف
 4. مجموعه‌ای از چند پیچ گوشتی و چند چهارسو
 5. دم باریک کوچک با نوک کوچک
 6. دریل دستی کوچک
 7. خمیر قلع
 8. روغن لحیم و شلنگ نسوز
 9. آی سی کش و اسپری فریز
 10. مایع فلکس
 11. اسفنج نسوز و چسب. 

مواردی که در این مقاله بررسی شد عبارتند از: چگونه تعمیرکار لوازم خانگی شویم-معایب شغل تعمیرات لوازم خانگی-نظر کاربران در مورد شغل تعمیرات لوازم خانگی-درآمد تعمیرات لوازم خانگی-پردرآمدترین شغل تعمیرات-شغل تعمیرات لوازم خانگی-تعمیرات موبایل یا لوازم خانگی -درامد تعمیر لوازم خانگی-راحت ترین شغل فنی-مشاغل فنی پولساز-یادگیری کار فنی-شغل پردرامد مردانه-وسایل لازم برای مغازه تعمیرات لوازم خانگی-بازار تعمیرات لوازم خانگی تهران-شغل فروش قطعات لوازم خانگی-درآمد تعمیرات یخچال-بازار کار تعمیرات 

دوره های آموزشی لوازم خانگی: آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی -  آموزش تعمیر لباسشویی - آموزش تعمیر یخچال - آموزش تعمیر مایکروویو -  آموزش تعمیر تلویزیون  :: برچسب‌ها: معایب-شغل-تعمیرات-لوازم-خانگی , درامد-ماهانه-تعمیر-لوازم-خانگی , چگونه-تعمیرکار-لوازم-خانگی-شویم , درآمد-تعمیرات-لوازم-خانگی-نی-نی-سایت , نظر-کاربران-در-مورد-شغل-تعمیرات-لوازم-خانگی , وسایل-لازم-برای-مغازه-تعمیرات-لوازم-خانگی , شغل-تعمیرات-لوازم-خانگی , تعمیرات-لوازم-خانگی-در-خارج-از-کشور , تعمیرات-لوازم-خانگی-در-ترکیه ,
:: بازدید از این مطلب : 1242
|
امتیاز مطلب : 12
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

آیا شما هم به دنبال آشنایی با مهمترین و اصلی ترین انواع کد تست گوشی سامسونگ هستید؟ می دانید که مخفی ترین کدهای مربوط به گوشی های سامسونگ مدل گلکسی کدام می باشد؟

از شما دعوت می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در خصوص کد تست سامسونگ اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

 

معرفی کد تست گوشی سامسونگ 

یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص خرید گوشی های سامسونگ بایستی به آنها توجه کرد، تست گوشی های موبایل مذکور می باشد چرا که در این صورت از اصل بودن گوشی موبایل مدنظرتان، مطمئن خواهید شد.

 
آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: آموزش تعمیرات موبایل

 

همچنین شما می توانید تست گوشی را در شرایط مختلف نیز انجام دهید که از مهمترین این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که گوشی از دستتان به زمین افتاده باشد.
 • در صورتی که گوشی در آب افتاده باشد.
 • زمانی که قصد دارید تا گوشی های سامسونگ دست دوم را بخرید
 • زمانی که گوشی تان آسیب دیده و می خواهید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید با وارد کردن کد زیر وارد فضای تست گوشی سامسونگ بشوید. برای اینکار روی کد زیر کلیک کنید:

 

 
کد تست گوشی سامسونگ (ستاره – شارپ- صفر – ستاره – شارپ) : *#۰*#
شماره کد تست گوشی سامسونگ

شماره کد تست گوشی سامسونگ

بعد از شماره گیری کد تست موبایل سامسونگ وارد فضای زیر خواهید شد:

 

صفحه موبایل بعد از وارد کردن کد تست گوشی سامسونگ

صفحه موبایل بعد از وارد کردن کد تست سامسونگ

 

معرفی کد تست ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی از مهمترین انواع کد تست موبای سامسونگ را، کد تست نمایشگر گوشی موبایل های سامسونگ شکل داده است به طوری که شما می توانید به کمک این تست، از سالم بودن صفحه ی نمایشگر خود اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است که در منوی اصلی مربوط به تست گوشی سامسونگ سه تا گزینه وجود دارد که عبارتند از:

–         آبی

–         سبز

–         قرمز

شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از این گزینه ها، وارد تست مدنظرتان شوید. کاربران می توانند با بهره مندی از این تست، به راحتی از سالم بودن صفحه نمایشگر مربوط به گوشی موبایل های سامسونگ خود، مطمئن شوند.

افرادی که دوست دارند تا دقیق ترین اطلاعات را در خصوص کدهای تست مربوط به گوشی سامسونگ، به دست آورند، می توانند چنین فرصت و استثنایی عرضه شده در وب سایت شرکت فنی پویان را از دست نداده و هم اکنون با مراجعه به قسمت آموزشی وب سایت ما، مطالب مدنظر خود را به دست آورند.

ما در این مجموعه به کمک دوستان و متخصصان بسیار با تجربه و حرفه ای خود، سعی داریم تا بهترین خدمات آموزشی را برای شما به ارمغان آوریم. افرادی که در زمینه فروش گوشی موبایل های سامسونگ فعالیت می کنند، می توانند در دوره های آموزشی کد تست گوشی های موبایل مذکور ثبت نام کرده و به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوند.

 

 
مقالات تخصصی پیشنهادی ما به شما: ۶ تا از متداول‌ترین مشکلات گوشی آیفون هشت

 

معرفی کد تست ویبره گوشی سامسونگ

از دیگر اصلی ترین و پرکاربردترین انواع کد تست گوشی سامسونگ ، می توان به کد تست گوشی موبایل های سامسونگ در حالت هشدار لرزشی اشاره کرد. شما می توانید برای بهره مندی از کد تست هشدار لرزشی مذکور، بر روی گزینه ی ویبره کلیک نمایید که در این صورت با یک صفحه سیاه رنگ مواجه می شوید که همزمان با رویت شدن صفحه سیاه، گوشی تان در حالت لرزش واقع گرفته و شما می توانید از سالم بودن حالت هشدار لرزشی گوشی موبایل خود اطمینان حاصل کنید.

برای اینکه گوشی موبایل خود را از این حالت در بیاورید، می توانید بر روی نمایشگر گوشی کلیک کرده و از این طریق با موفقیت تست هشدار لرزشی موبایل خود را انجام دهید. در بسیاری از مواقع گوشی موبایل های سامسونگ در اثر ضربات مختلف، به حالت هشدار لرزشی تبدیل نمی شوند و در این حالت توصیه می شود که بعد از انجام تست مذکور، گوشی تان را خاموش و روشن کرده و از این طریق دوباره حالت هشدار لرزشی را فعال نمایید.

کاربران می توانند با به خاطر سپردن کدهای تست مربوط به گوشی موبایل های سامسونگ، هیچ گونه هزینه ی اضافه جهت تعمیر گوشی موبایل خود پرداخت نکرده و ایراد به وجود آمده را در زمان مناسبی رفع کنند.

 

معرفی کد تست دوربین گوشی سامسونگ

از اصلی ترین انواع کد تست گوشی سامسونگ ، می توان به کد تست دوربین گوشی موبایل های سامسونگ اشاره کرد که شما می توانید برای تست عملکرد مربوط به دوربین گوشی موبایل خود، بر روی گزینه تست دوربین کلیک کرده و سپس اقدام به عکسبرداری نمایید.

توجه کنید که اگر گوشی تان هنگام عکسبرداری فلش زد، می توانید نتیجه بگیرید که دوربین گوشی سالم بوده و کارایی لازم را دارد. دوربین یکی از مهمترین آپشن های موجود در هر گوشی موبایلی می باشد که بروز کوچکترین ایراد در آن می تواند مشکلات زیادی را برای کاربران گوشی ها به وجود آورند.

شما نیز برای اینکه از سالم بودن دوربین گوشی موبایل سامسونگ مدنظرتان اطمینان حاصل کنید، می توانید تست مذکور را قبل از خرید گوشی سامسونگ، انجام دهید.

 

معرفی کد تست حسگر گوشی سامسونگ

کد تست حسگر، یکی از ضروری ترین و مهمترین کد تست موبایل سامسونگ می باشد که فرایند مربوط به آن بسیار سخت و پیچیده می باشد و توصیه می کنیم که در صورت بهره مندی و اجرای این تست، توجه و دقت بالایی را داشته باشید.

شما می توانید با کلیک بر روی سنسور حسگرهای مربوط به گوشی موبایل های سامسونگ، شاهد یک سری از ارقام و اعداد باشید که سر درآوردن از این ارقام برای شما کار مشکلی خواهد بود. اما نیازی نیست که با مفهموم این اعداد آشنا شوید.

به زبان ساده تر این اعداد نشان دهنده مشخصات مربوط به حسگر گوشی موبایل تان بوده و شما می توانید با چرخاندن گوشی تان، شاهد تغییر اعداد مربوط در صفحه ی نمایشگر باشید. اگر هنگام حرکت دادن گوشی، ارقام موجود بر روی صفحه تغییر کند، نشان از سالم بودن سنسورها یا حسگرهای مربوط به گوشی موبایل تان می باشد.

در غیر اینصورت می توانید نتیجه بگیرید که حسگرهای گوشی موبایل تان دچار خرابی شده است.

کد تست گوشی سامسونگ برای حسگرها

کد تست حسگرهای گوشی سامسونگ

 

معرفی کد تست تاچ سامسونگ

کد تست لمسی گوشی موبایل های سامسونگ، یکی از مهمترین انواع کد تست گوشی سامسونگ می باشد که شما نیز در صورت وارد شدن ضربه ای به گوشی خود، این تست را انجام دهید تا از سالم بودن لمس و تاچ آن مطمئن شوید.

کاربران می توانند با کلیک بر روی گزینه تاچ، وارد یک برنامه تست لمسی گوشی موبایل های سامسونگ شوند که آیکون مربوط به این گزینه، تعداد مربع بوده که شبیه پنجره باز در کنار یکدیگر واقع شده اند.

حال می توانید هر یک از این مربع ها را به شکل جداگانه لمس نمایید تا رنگ مربوط به این مربع ها رنگ سبز تبدیل شود. اگر تمام مربع ها به رنگ سبز تغییر یافتند، می توانید نتیجه بگیرید که لمس و تاچ گوشی موبایل تان سالم می باشد.

همچنین تا تمام این مربع ها را به رنگ سبز درنیاورید، نمی توانید از برنامه باز شده خارج شوید. توصیه می شود که در بروز مشکلی در عین خروج از برنامه، گوشی خود را نزد تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه ببرید.

کد تست گوشی سامسونگ برای صفحه تاچ

کد تست صفحه تاچ گوشی سامسونگ

معرفی کد تست باتری گوشی سامسونگ

از مهمترین انواع کد تست سامسونگ، کد تست باتری آن است. برای تست باتری گوشی سامسونگ فقط کافیست تا کد دستوری زیر را بگیرید. سپس شروع به تست باتری گوشی بکنید.

کد تست باتری سامسونگ: *#۰۲۲۸#  (ستاره_مربع_۰۲۲۸_مربع)

 

معرفی کد تست سامسونگ در حالت خواب

از دیگر انواع کد تست گوشی سامسونگ می توان به کد تست حالت خواب گوشی موبایل های سامسونگ اشاره نمود که شما می توانید با کلیک بر روی گزینه حالت خواب، از عملکرد صحیح مربوط به این گزینه اطمینان حاصل کنید.

همچنین اگر نگران خاموش نشدن گوشی خود هستید، می توانید باز هم این تست را انجام دهید. تمام گوشی موبایل های سامسونگ، قابلیت انجام تست های مذکور را دارند و همین امر یکی از مهمترین ویژگی های مربوط به این مدل از گوشی های موبایل می باشد.

شما نیز با حواس جمع و دقت بسیار بالایی، کدهای دستوری را به خاطر سپرده و قبل از خرید گوشی مورد نظر خود، این تست ها را انجام دهید.

 

کد تست گوشی سامسونگ برای مدل Galaxy S4 به بعد

حال که با مهمترین و اصلی ترین انواع کد تست موبایل سامسونگ ، از نزدیک آشنا شدید، می توانید با خیال راحت اقدام به استفاده از بهترین انواع گوشی موبایل های سامسونگ نمایید.

همچنین یک سری از کدهای مخفی برای گوشی موبایل های سامسونگ گلکسی ۳ و گلکسی ۴ وجود دارند که آشنایی شما با این کدهای مخفی می تواند، مزیت های زیادی را برای شما به ارمغان آورد.

شما می توانید بعد از اینکه با اصلی ترین انواع کد تست موبایل سامسونگ آشنا شدید به سراغ کدهای مخفی مربوط به گوشی های مذکور بروید که از اصلی ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توضیحاتکد
کد بررسی نسخه نرم افزار تلفن #۱۲۳۴#*
کد بررسی اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری ۳۶۹#*#۱۲۵۸۰*
کد تست موبایل سامسونگ برای وضعیت باتری (ADC ، خواندن RSSI) #۰۲۲۸#*
کد تست منوی خدمات #۰۰۱۱#*
کد تست گوشی سامسونگ مربوط به حلقه برگشت #۰۲۸۳#*
کد نمایش شماره IMEI و شماره سریال گوشی #۰۶#*
کد تست ناند فلش #۰۳#*
کد تست سرویس usb #۰۸۰۸#*
کد تست سرویس usb #۰۸۰۸#*
کد تست تنظیمات عیب یابی #۹۰۹۰#*
کد تست رشته کارخانه #۷۲۸۴#*
کد تست موبایل سامسونگ برای استاندارد میان افزار دوربین #۳۴۹۷۱۵۳۹#*
کد تست نسخه نرم افزار FTA #۱۱۱۱#*
کد تست اصلی گوشی سامسونگ #*#۰*

 

کد تست گوشی سامسونگ برای مدل Galaxy S3 به قبل

 

 

توضیحاتکد
کد تست گوشی سامسونگ مربوط به تلفن، باتری *#*#۴۶۳۶#*#*
کد بازگرداندن به تنظیمات کارخانه *#*#۷۷۸۰#*#*
کد پاکسازی کامل تلفن و نصب مجدد سیستم عامل ۳۸۵۵#*۲۷۶۷*
کد تست دوربین *#*#۳۴۹۷۱۵۳۹#*#*
کد تست عملکرد دکمه پاور *#*#۷۵۹۴#*#*
کد پشتیبان گیری سریع از تمام پرونده ها *#*#*۶۶۳۲۸۲*۲۵۵*#۲۷۳۲۸۳*#*
کد تست برای سرویس های فعال سامسونگ *#*#۱۹۷۳۲۸۶۴۰#*#*
کد تست Wi-Fi *#*#۲۳۲۳۳۹#*#*
کد آدرس وای فای *#*#۲۳۲۳۳۸#*#*
کد تست سریع GPS *#*#۱۴۷۲۳۶۵#*#*
کد تست بسته loopback *#*#۰۲۸۳#*#*
کد تست صفحه نمایش LCD *#*#*#۰*#*
کد تست گوشی سامسونگ مربوط به صدا *#*#۰۶۷۳#*#*
کد تست روشنایی و لرزش سامسونگ *#*#۰۸۴۲#*#*
کد نمایش ورژن صفحه لمسی سامسونگ *#*#۲۶۶۳#*#*
کد تست صفحه لمسی سامسونگ *#*#۲۶۶۴#*#*
کد تست حسگر مجاورت *#*#۰۵۸۸#*#*
کد نسخه RAM *#*#۳۲۶۴#*#*
کد تست بلوتوث سامسونگ *#*#۲۳۲۳۳۱#*#*
کد تست Field *#*#۷۲۶۲۶۲۶#*#*
کد نمایش آدرس بلوتوث *#*#۲۳۲۳۳۷#*#*
کد نظارت بر سرویس Google Talk *#*#۸۲۵۵#*#*
کد اطلاعات مربوط به PDA، تلفن، سخت افزار و RF *#*۲۶۵۰۴۶۸#*#۴۹۸۶*#*
کد ورژن نرم افزار PDA *#*#۱۲۳۴#*#*
کد نسخه نرم افزار FTA *#*#۱۱۱۱#*#*
کد نسخه سخت افزار FTA *#*#۲۲۲۲#*#*
کد نسخه نرم افزار و اطلاعات بروزرسانی *#*#۴۴۳۳۶#*#*
کد نمایش شماره IMEI و شماره سریال گوشی #۰۶#*
کد تست موبایل سامسونگ برای فعال کردن حالت شماره گیر *#*#۸۳۵۱#*#*
کد تست موبایل سامسونگ برای غیر فعال کردن حالت شماره گیر *#*#۸۳۵۰#*#*

 

برخی از دوره های در حال اجرا در آموزشگاه فنی پویان دوره های آموزش تعمیرات برد ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و … میباشند. برای اطلاع از تمامی دوره به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

 

 

سوالات پرتکرار

اصلی ترین کد تست گوشی سامسونگ کدام است؟

برای ورود به پنل تست کامل سامسونگ، کد زیر رو شماره گیری کنید. سپس وارد پنل تست میشید. ما در این مقاله تمام بخش های پنل تست سامسونگ رو بهتون یاد دادیم. (ستاره – شارپ- صفر – ستاره – شارپ)

کدوم قسمت های گوشی سامسونگ رو میشه با این کدها تست کرد؟

شما با خوندن این مقاله میتونید تمام قسمت های گوشی سامسونگ رو تست کنید. برخی ازین قسمت ها عبارتند از: تست ال سی دی، تست باتری، تست ویبره، تست دوربین، تست حسگرها، تست تاچ گوشی و ....

 

 
 


:: برچسب‌ها: کد تست گوشی سامسونگ , کد تست ال سی دی سامسونگ , کد تست گوشی اندروید , کد اصل بودن گوشی سامسونگ , کد تست باتری گوشی سامسونگ , علت تغییر رنگ صفحه گوشی سامسونگ , کد های مخفی گوشی , کد تست تبلت سامسونگ , کد گوشی سامسونگ , نحوه دیدن سلامت باتری سامسونگ ,
:: بازدید از این مطلب : 766
|
امتیاز مطلب : 11
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی
انتخاب پکیج مناسب

در این آموزش طریقه محاسبه انتخاب پکیج مناسب برای مکان های مختلف را به شما آموزش می دهیم. پکیج در واقع یک سیستم یکپارچه است که همزمان می تواند هم آب گرم را برای مصرف تامین کند و هم برای سیستم گرمایشی شوفاژ. آموزش انتخاب پکیج مناسب باعث می شود شما به راحتی در هزینه ها و انرژی خود صرفه جویی کنید.

مزایای پکیج به حدی است که به راحتی توانسته جای سیستم موتورخانه های سنتی را بگیرد. از نظر فضای لازم برای نصب و راه اندازی فقط به اندازه یک کابینت ساده جا می گیرد، در حالی که موتور خانه ها فضایی به اندازه یک اتاق را اشغال می کردند. از نظر قیمت به صرفه تر و هزینه های نگهداری آن بسیار کم و نزدیک به صفر است. برای راه اندازی به لوله کشی و تجهیزات کمتری نیاز دارد و به سرعت قابل نصب است.

انواع پکیج

به طور کلی پکیج ها به دو دسته تقسیم می شوند: پکیج های زمینی و پکیج های دیواری

همانطور که از نام آنها پیداست این پکیج ها از نظر محل نصب با هم متفاوت هستند. پکیج های زمینی معمولا پرقدرت تر هستند اما مصرف بیشتری دارند. به طور کلی پکیج های دیواری باتوجه به شکل و اندازه ساختمان های امروزی کاربردی و پرطرفدارتر هستند.

 

نحوه انتخاب پکیج مناسب برای مکان های مختلف

برای خرید پکیج دیواری باید به قدرت گرمایشی و همچنین ظرفیت حجمی آن دقت کنیم تا بهترین گزینه با بالاترین راندمان و مناسب ساختمان مورد نظرمان انتخاب کنیم. انتخاب پکیج نامناسب بازدهی مناسبی را نخواهد داشت و عمر مفید آن را کاهش خواهد داد. اما به چه مواردی در ساختمان باید دقت کنیم تا پکیج با قدرت گرمایشی و ظرفیت حجمی مناسب آن را انتخاب کنیم؟ در زیر به چند نمونه از عوامل تاثیر گذار اشاره می کنیم:

 • مساحت ساختمان
 • کاربری ساختمان (اداری، مسکونی)
 • درجه حرارت معمول محل احداث ساختمان
 • نوع دودکش ساختمان
 • درجه حرارت مورد نیاز در ساختمان
 • محل نصب پکیج (داخل یا خارج خانه، رو به آفتاب یا در سایه)
 • میزان آب گرم مصرفی مورد نیاز
 • نحوه تامین اکسیژن پکیج

به طور متوسط برای هر متر مکعب از محیط باید پکیج ما یک کیلو وات توان داشته باشد. پکیج یا باید در خارج از اتاق نصب شده باشد و یا بوسیله یک دریچه به طور دائم با هوای آزاد در ارتباط باشد. این دریچه به منظور تامین اکسیژن لازم احتراق پکیج است و هم جهت عدم جمع شدن گاز در اتاق در صورت نشتی.

 انتخاب پکیج مناسب

 

استاندارد حرارتی لازم در هنگام خرید پکیج برای تمام شهرهای کشور

استاندارد حرارتی پکیج برای شهرهای مرطوب و معتدل:

 • ساختمان هایی با پنجره دوجداره و عایق دیوارهای خارجی: ۸۰ تا ۱۰۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با پنجره معمولی و دیوارهای معمولی: ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با در و پنجره های قدیمی نامناسب: ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات برای هر متر مربع

 

استاندارد حرارتی پکیج برای شهرهای گرم و خشک:

 • ساختمان هایی با پنجره دوجداره و عایق دیوارهای خارجی: ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با پنجره معمولی و دیوارهای معمولی: ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با در و پنجره های قدیمی نامناسب: ۱۴۰ تا ۱۶۰ وات برای هر متر مربع

 

استاندارد حرارتی پکیج برای شهرهای گرم و مرطوب:

 • ساختمان هایی با پنجره دوجداره و عایق دیوارهای خارجی: ۶۰ تا ۸۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با پنجره معمولی و دیوارهای معمولی: ۸۰ تا ۱۰۰ وات برای هر متر مربع
 • ساختمان هایی با در و پنجره های قدیمی نامناسب: ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات برای هر متر مربع

 

امیدوارم این آموزش برای شما عزیزان مفید بوده باشد. درصورتیکه به تخصص نصب و تعمیرات پکیج دیواری علاقمند هستید و تمایل دارید ازین تخصص کسب درآمد کنید از آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فنی پویان استفاده کنید.:: برچسب‌ها: آموزش تعمیرات پکیج ,
:: بازدید از این مطلب : 1502125
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : شنبه 5 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

همانطور که در بخش هزینه تعمیر برد گفتیم به علت نوسانات بازار و تفاوت برندها نمیتوان قیمتهای پایداری برای قطعات یخچال مشخص کرد؛ اما میتوان گفت خرید از نمایندگیهای معتبر که سالهاست کار فروش قطعات را انجام میدهند میتواند تا حد بسیاری ازلحاظ کیفیت و اصالت قطعه و همچنین قیمت قابلاطمینان باشد. یعنی کارآموزان در دوره تعمیر تلویزیون با پنل و برد انواع برندها با تکنولوژی های مختلف در تعمیرات اشنا میشوند و میتوانند باز و بسته کنند و روی آن کار انجام دهند. برای آنکه وارد بازار کار شغل تعمیرات پکیج دیواری شوید، می بایست مهارت و تخصص لازم در تعمیرات انواع برندهای پکیج دیواری را به دست آورد. همانطور که می دانید امروزه تقاضا برای نصب پکیج دیواری به دلیل کارایی بیشتر آن افزایش یافته و این افزایش تقاضا نشان از بازار کار خوب تعمیرات و نصب پکیج دیواری می دهد. همانطور که می دانید امروزه موبایل یکی از پرکاربردترین لوازم و گجت ها است.

تعمیر برد پکیج

عیب یابی بردهای الکترونیکی

همانطور که می دانید تمامی لوازم الکترونیکی که ما استفاده می کنیم از بردهای الکترونیکی تشکیل شده اند که به دلایلی مثل استهلاک، آسیب ها، آب خوردگی، فشار کاری و غیره دچار خرابی و آسیب دیدگی می شوند. لذا بیشتر افراد ترجیح می دهند در صورت بروز خرابی در جارو برقی و سایر لوازم خانگی به تعمیرات آنها بپردازند. پس از آشنایی با موبایل کلیه مباحث مربوط به تعمیرات نرم افزاری موبایل همچنین تعمیرات سخت افزاری موبایل آموزش داده می شود. تجدید سیم پیچی بالشتک یک موتور یونیورسال به تخصص چندانی نیاز ندارد بلکه کافی است ضمن شمارش تعداد دور پیچک، نمره سیم را با دقت توسط میکرومتر اندازه گیری نموده و پس از تهیه سیم، همان تعداد دور را با ظرافت خاصی به دور کفشک های قطب بپیچد. آموزش تعمیرات موبایل دوره ای است که هدف از برگزاری آن در آموزشگاه فنی برق تربیت کارآموزانی است که بتوانند تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع برندهای موبایل اندروید و آیفون را انجام دهند. آموزش مکانیک خودرو، آموزش گیربکس اتومات و دست، آموزش تعمیرات ایسیو، آموزش برق خودرو و ساختمان، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش نصب و تعمیرات کولر و پکیج برخی از دیگر دوره های آموزشی در این آموزشگاه است.

تلفن همراه یکی از لوازم ضروری است که تقریبا تمامی افراد جامعه از آن استفاده می کنند، و به همین دلیل می توان با اطمینان گفت که میلیون ها تلفن همراه در کشور وجود دارد. تعمیرات برد حفاظتی و امنیتی نیاز به آشنایی و تسلط کامل افراد به قطعات الکترونیکی این سیستم ها دارد. تست بوق در حای انجام می شود که ترانزیستور BJT روی بورد مدار قرار دارد. دوره دوربین مدار بسته شامل دو دوره آموزش نصب دوربین آنالوگ و تحت شبکه بوده که طی آن به صورت تخصصی نحوه نصب و تنظیمات انواع دوربین آنالوگ و آی پی آموزش داده می شود. دوره های آموزشی برگزار شده در این مجتمع آموزشی بسیار جامع و گسترده می باشند، این موضوع آموزشگاه فنون برق را به یک مرجع تخصصی برای یادگیری مفاهیم برق، الکترونیک و مکانیک تبدیل کرده است و باعث شده تا همه ساله کارآموزان بسیاری در این دوره ها ثبت نام نمایند. بازار تلفن همراه همواره شاهد محصولات بروز و نوین است به همین افراد برای انتخاب مرکز آموزش تعمیرات موبایل باید نهایت دقت و توجه را به خرج دهند تا بتوانند این حرفه را به صورت اصولی فرا گیرند. دلیل محبوبیت استفاده از تعمیرات ایسیو کاهش زمان تعمیرات و همچنین تعمیرات اصولی و بهبود کار خودرو است.

شرایط پرداخت شهریه دوره تعمیرات برد های الکترونیک بصورت قسطی هم دارید؟ چرا که در شبیه­سازی موارد بسیاری از شرایط دنیای واقعی مانند مسئله پراهمیت نویز محیط، و سایر شرایطی که می­تواند در هر محیط وجود داشته باشد، در نظر گرفته نمی­شود. شیوه برگزاری این دوره به صورت عملی می باشد، بدین صورت که ابتدا کارآموزان با انواع بردهای الکترونیکی، قطعات برد، نحوه کار آنها، ابزارهای تعمیرات برد و نحوه کار با آنها آشنا شده سپس بر روی انواع بردهای صنعتی، دیجیتالی، کامپیوتری، لوازم ورزشی، آسانسور و غیره کار کرده و به تعمیر و عیب یابی آنها می پردازند. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های تعمیرات موبایل در کشور است که به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص دوره تعمیرات موبایل را برگزار می نماید. دوره های آموزشی فوق بخش کوچکی از دوره هایی هستند که در مجتمع فنی برق و زیر نظر بهترین اساتید آموزشی ایران برگزار می شوند. دوره آموزش تعمیرات ایسیو فنی برق دوره ای است که به صورت کاملا تخصصی و عملی کلیه مباحث مربوط به عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات ایسیو انواع خودروها مانند پراید، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، سمند، ال ۹۰ و دیگر خودروهای موجود در بازار را در کارگاه های مجهز، زیر نظر اساتید باتجربه آموزش می دهد.:: بازدید از این مطلب : 1067
|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

یکی از بخشهای قابل شخصی سازی آن واچ فیسها هستند که میتوان در واچ فیسهای خود اپل واچ تغییراتی اعمال کرد و یا یک واچ فیس جدید با تصاویر آلبوم آن ساخت. چراکه ابزارهایی که در تعمیر Mp3 Player و تعمیر Voice Recorder بکار میرود با تعمیر موبایل و تبلت یکی است. هزینه تعمیر هر موبایل به نوع موبایل و کمپانی سازنده آن بستگی دارد؛ به گونهای که هزینه تعمیر موبایلهای آیفون بیشتر از سایر گوشیهای هوشمند موجود است. آموزش تعمیر اپل واچ ; اپل واچ یا نام دیگر آن ساعت هوشمند می نامند توسط شرکت اپل ساخته شده است; این ساعت توانایی هایی از جمله شمارش ضربان قلب را به طور منظم نمایش می دهد. در ادامه با آموزش شخصی سازی و ساخت Watch Faceهای جدید برای ساعت اپل با موبایل کمک همراه باشید. در اولین پارت از آموزش تعمیر موبایل سعی شده تعویض آیسی، آب خوردگی، شارژ و روشن نشدن، مشکل تاچ گوشهای آیفون مدل 5 اس، 6 و 6 اس آموزش داده شود، سپس در ادامه آموزش تعمیر موبایل به صورت تخصصی تعمیر، تعویض و عیبیابی تبلت سامسونگ، گوشی سامسونگ، سونی، آیپد، الجی و غیره را آموزش میدهد تا علاقمندان و تعمیرکاران بتوانند قطعات حساس انواع گوشی هوشمند را به صورت اصولی تعمیر و تعویض کنند.

برای ایجاد تغییر در هریک از این بخشها آن را لمس کنید.

استفاده از این فایلهای فلاش برای آموزش به تمامی دانش آموزان و دانشجویان مکانیک توصیه می نمائیم. پس از صرف کل روز به صحبت کردن و آشنایی با این دانشجویان و مربیان شان، تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که کاری که گروه ریچمونت در حال انجامش است، بسیار ستودنی و برجسته است. حال روی صفحه عمل لمس با فشار (Force Touch) انجام دهید تا تصویر ساعت کوچک شده و نام آن در بالا، و کلید Customize در پایین صفحه ظاهر شوند. برای ایجاد تغییر در هریک از این بخشها آن را لمس کنید. با لمس هریک از بخشها، و انتخاب OFF، آنها را غیرفعال کنید. برای شخصی سازی آن، روی صفحه لمس با فشار انجام دهید و کلید Customize را لمس کنید. پس از یافتن ساعت مورد نظر، آن را لمس کنید. تصویری که میخواهید به عنوان Watch Face استفاده کنید را لمس کنید. در صورتی که میخواهید ظاهر دیگری را برای ساعت اپل خود انتخاب کنید با کشیدن صفحه به سمت چپ، یا راست میتوانید شکلهای دیگر آن را ببینید و انتخاب کنید. پس از لمس یکی از بخشها، با چرخاندن چرخنده دیجیتالی، میتوان محتوای دیگری را جایگزین آن کرد. با لمس بخش مورد نظر، نام آن به نمایش در میآید.

 

آموزش تعمیر ساعت دیواری

 

توی Expression Editor، این بار Expression رو به ۱۲ بخش تقسیم می کنیم. کلاس آموزش تعمیرات ساعت علم ساعت سازی در تمام کشورهایی که صاحب این علم هستند توسط شرکت های بزرگ سازنده ساعت و یا توسط کالج های رسمی عرضه میشود و هنرجویان پس از گذراندن دورههای مربوطه این علم را می آموزند و وارد بازار کار میشوند. این ساعتها خیلی بزرگ بودند. در این صفحه تخصصی لینک دانلود شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 1 0.001 اینچی را قرار داده ایم. شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 1-0.001 اینچیی با استفاده از Flash Player دسته بندی: جزوات» سایر موارد تعداد مشاهده: 108 مشاهده فرمت فایل دانلودی:. شبیه سازی و آموزش میکرومتر 1-0 اینچی با دقت 0.001 با استفاده از Flash Playe شبیه سازی و آموزش میکرومتر 1-0 اینچی با دقت 0.001 با استفاده از Flash Playe دسته بندی: جزوات» سایر موارد تعداد مشاهده: 117 مشاهده فرمت فایل دانلودی:. شبیه سازی و آموزش کولیس اندازه گیری با دقت 0.001 میلیمتر شبیه سازی و آموزش کولیس اندازه گیری با دقت 0.001 میلیمتر با استفاده از Flash Player، توضیحات: یک مجموعه آموزشی شامل یک فایل فلاش که اساس کار و استفاده از خط کش را شبیه سازی می کند.

آموزش تعمیر ساعت مچی

فنی پویان سعی دارد، دوره آموزش تعمیر ساعت را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت نماید. شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 10-0.01 میلیمتری شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 10-0.01 میلیمتری با استفاده از Flash Player، توضیحات: یک مجموعه آموزشی شامل یک فایل فلاش که اساس کار و استفاده از خط کش را شبیه سازی می کند. شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 1.64 اینچ شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 1.64 اینچ با استفاده از Flash Player، توضیحات: یک مجموعه آموزشی شامل یک فایل فلاش که اساس کار و استفاده از خط کش را شبیه سازی می کند. شبیه سازی و آموزش میکرومتر 1-0 اینچی با دقت 0.001 با استفاده از Flash Player شبیه سازی و آموزش میکرومتر 1-0 اینچی با دقت 0.001 با استفاده از Flash Player دسته بندی: جزوات» سایر موارد تعداد مشاهده: 169 مشاهده فرمت فایل دانلودی:. شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 0.001 اینچ با استفاده از Flash Player شبیه سازی و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 0.001 اینچ با استفاده از Flash Player دسته بندی: جزوات» سایر موارد تعداد مشاهده: 87 مشاهده فرمت فایل دانلودی

 


:: بازدید از این مطلب : 1070
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

از دید ما یکی از بهترین یخچال فریزر ها , بخچال دو قلو می باشد چرا که دارای ظرفیت کاملا بزرگی می باشد. باید این احتمال را داد که چیزی مانع از بسته شدن درب می شود. لباسشویی ال جی F4J6VYP2S با بهره گیری از فناوری Spa Steam طی چرخه شستشو دما را به 40-60 درجه سانتی گراد می رساند و به پاک کردن آلرژن ها و آلودگی های موجود روی لباس ها در دمای بالا با بخار می پردازد. بسیاری از کاربران از این که چرخ گوشت آنها به هنگام کار جرقه می زند شاکی هستند. کاربران باید در نظر داشته باشند که هر خرابی و ایرادی در یخچال به گونه ای می تواند به برد الکتریکی یخچال مرتبط باشد. ضمنا همانطور هم که در قبل گفته شده این گونه یخچال فریزرها برای خانه های کوچک کاملا عالی می باشد و باعث می شود که هم حمل و نقل بسیار اسان تری داشته باشد و هم اینکه در خانه تان حجم زیادی را نگیرید و ضمنا قیمت یخچال مورد نظر بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما منصفانه نیست که این را در نظر نگیریم که یکی از زیباترین رنگ های لوازم خانگی همین زنگ مشکی می باشد .حالت اینه ای رنگ مشکی در یخچال فریزرها زیبایی انها را دو چندان می کند.

از این قاعده مستثنا نیست.

رفع عیب: اگر شارژ گاز به اندازه کافی نباشد،سرمای ایجاد شده در اواپریتور و کابینت یخچال بسیار ناچیز و نا محسوس است.معمولا”تزریق گاز می بایست بحدی باشد که اگر انگشت خیس خود را به ۳۰ سانتی متری لوله خروجی اواپریتور (که معمولا” در اکثر یخچال ها ، از پشت کابینت خارج شده ) مماس نمایید کاملا”به آن بچسبد. البته مشکلی که وجود دارد قیمت ساید بای ساید می باشد چرا که قیمت بالای ساید نیز کار را سخت می کند که در صورت نداشتن مبلغ کافی باید به سراغ یخچال فریزر بالا پایین یا دو قلو رفت. تجمع کثیفی یکی از مشکلات هر موتور الکتریکی می باشد و موتور یخچال نیز از این قاعده مستثنا نیست. همانطور که می بینید برای سلیقه های مختلف و همچنین نیاز شما عزیزان انواع مختلفی از یخچال فریزر وجود دارد.اما باید همیشه یخچالی را انتخاب کنید که برای احتیاجات شما جوابگو باشد. برف اهدا 250 دلار به یک خانواده محلی نیاز به مواد غذایی است.

در مقابل اما اعتماد به فردی که قرار است بهعنوان تعمیرکار وارد خانه یا محل کار شود، کمی سخت و در برخی مواقع با مشکلاتی همراه است. همچنین رنگ سفید دارای این مزیت می باشد که اگر خط و خش و یا زدگی روی یخچال ایجاد شود خیلی به سختی قابل دیدن می باشد. اما حالا باید به سراغ این برویم که اصلا تفاوت ساید بای ساید با یخچال فریزر های دیگر در چیست و ببینیم اصلا با توجه به توضیحات فروشگاه اینترنتی یکنام کدام مورد را برای خرید خود انتخاب نماییم. در صورت عدم قبولی در آزمون پایان دوره امکان شرکت در آزمون مجدد برای دانش پژوهان وجود خواهد داشت و در صورت نیاز کلاس های جبرانی بصورت رایگان برگزار می گردد. به همین منظور در این شرایط نیاز به تعمیر اتو احساس خواهد شد. داغ کردن موتور یخچال تا 80 درصد طبیعی است ولی بیشتر از این مقدار اورلود موتور را خاموش می کند و باید موتور یخچال را تعویض کرد.موارد نام برده در این بخش از مجموعه مشکلات عمده ای است که به دفعات برای مشتریان تعمیر یخچال به وجود می آید که همه آن ها با مراجعه به بهترین سرویسکاران تعمیر یخچال قابل بررسی و حل خواهند بود.همچنین این مورد می تواند به دلیل خرابی فن کمپرسور باشد.می دانیم که فن وظیفه خنک کردن موتور یخچال را بر عهده دارد و در صورت خرابی یا از کار افتادن آن موتور یخچال به شدت داغ می شود.

و یا چطور می توانی از سوختن آن مطمئن شویم ؟ بازوهای اسپری را بررسی کنید و مطمئن شوید به راحتی حرکت میکنند و مانعی ندارند. قیمت یخچال فرنچ دور بالا می باشد و دلیل ان نیز به خاطر طراحی بسیار شیک و ظرفیت و حجم بالای ان می باشد. ضمنا قیمت یخچال مورد نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد و برای اندسته از عزیزانی که به دنبال خرید یخچال فریزر بالا پایین کیفیت خوب که خحم کمی را هم در خانه اشغال کند همین یخچال فریزرها عالی نی باشد. ساید بای ساید ها به دلیل اینکه دارای حجم کمتری به نسبت دیگر یخچال فریزرها هستند به همین دلیل پیشنهاد میشه از ظرفیت های بالا برای خرید استفاده کنید . تعمیر برد جاروبرقی : پیشرفت تکنورلوژی و به خدمت در آمدن این تکنولوژی در تجهیزات برقی و مکانیکی شامل حال جارو برقی ها هم شد و امروز اغلب تولید کنندگان جارو برقی در تولید این محصول از یک برد الکترونیکی هم استفاده می کنند.:: بازدید از این مطلب : 1107
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 27 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

امروزه آموزشگاه های متعددی در سراسر کشور اقدام به برگزاری دوره های برد می نمایند در این دوره های آموزشی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا مهارت مورد نیاز شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی به افراد آموزش داده می شود. در این دوره تمامی بخش ها برد به صورت بلوک بندی آموزش داده شده، ایرادات و عیب های هر بخش به صورت جداگانه بررسی شده، برای هر بخش قطعه شناسی، روش تست قطعه و درنهایت روش تعمیر به صورت عملی آموزش داده ایم. انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش تعمیرات فوق تخصصی الکترونیک کاربردی از پایه به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید. پس از آنکه سر سیم های هر دو شیر برقی از برق شهری جدا شد سیم بی رنگ مربوط به شیر آب سرد است و همچنین سیم قرمز رنگ مربوط به شیر آب گرم است همچنین سیم مشترک که به رنگ سبز و قرمز می باشد را در نظر میگیریم. هرگونه نفوذ رطوبت و آب میتواند موجب اتصالی برد یخچال شود و خرابی بیشتری را به بار آورد.

انواع برد الکترونیکی

حتی کارآموزان میتوانند در طول دوره برد یخچال برای تمرین بیاورند. پاورپوینت تجهیز مرکز خدمات بالینی در منزل به صورت شبانه روزی در 44 اسلاید افزایش سطح بهداشت و سلامت شهروندان اثر مستقیمی بر شاخص های اقتصادی جامعه دارد چنانچه افراد اجتماع قادر باشند به راحتی به فعالیت اقتصادی اجتماعی بپردازند… آموزشهایی که افراد از طریق کار با موبایل های آزمایشی خواهند آموخت. با توجه به اینکه تکنولوژی موبایل روز به روز در حال پیشرفت و تغییر بوده، تعمیر موبایل های امروزی بسیار تخصصی است و نیازمند یادگیری مهارت های لازم می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است با درب های اتوماتیک و ریموتدار یا حتی چشمی درب های اتومات شیشه ای پیدا کنید این است که در فاصله معینی که مد نظر شماست ریموت یا چشمی کار نمی کنند و به اصطلاح دریافت سیگنال ندارند. مجری برگزاری دوره های آموزشی تعمیر بردهای الکترونیکی آماده ارائه خدمات آموزشی برای آن دسته از دوستانی که می خواهند در زمینه تعمیرات انواع تجهیزات الکترونیکی مهارت پیدا کنند بسیار پر بازده می باشد.دوره آموزشی تعمیرات بردهای الکترونیک شامل تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی می باشد. تعمیر بردهای الکترونیکی و مهندسی معکوس که یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی ایرکاس بوده و کارآموزان پس از طی این دوره آماده ورود به بازار کار می باشد.

بردهای پشت فلزی دو لایه همانطور که از اسم آن مشخص است از دو لایه هادی مس تشکیل شده اند و در یک طرف پایه فلزی قرار دارند و پایه فلزی در زیر این ساختار وجود دارد که در شکل زیر نشان داده شده است. دومین تست قطعات الکترونیکی، تست مقاومت یعنی اینکه مقدار اهمی قطعه چقدر است: این در اهم متر اندازه گیری میشود ، و آزمایش آن کمی پیچیده تر از قبلی است. وسایل آزمایش و اندازه گیری نه تنها برای اندازه گیری مشخصه های مدار مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه برای تنظیم و درجه بندی و نیز عیب یابی و تعمیر مدار نیز مفید واقع می شوند. اکثر جاروبرقی ها دو فیلتر دارند، یکی برای جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار و خاک به درون موتور، که در پشت کیسه قرار میگیرد و دیگری فیلتر بیرونی است که از ورود ذرات ریز به فضای خانه جلوگیری میکند.

آموزش تعمیر برد کولر

لازم است تا تراز را به صورت اصولی و صحیح کنترل گردد و برای انجام این کار می توان از یک دستگاه تراز کمک گرفت و آن را بر روی ماشین لباسشویی قرار داده و سپس متوجه شویم که دستگاه در چه وضعیتی قرار دارد و چه زاویه ای برای تراز شدن کامل دستگاه احتیاج میباشد. به کلیه دانشجویان دوره اموزشی فوق تخصصی الکترونیک کاربردی به صورت رایگان پکیج های کمک آموزشی داده خواهد شد. آموزش طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی یکی از رشته های پرکاربرد در صنعت می باشد کارآموزان با گذراندن این دوره می توانند مدارات الکترونیکی را طراحی و در قالب بردهای الکترونیک به تولید برسانند همچنین برنامه نویسی و ساخت آنها به صورت تخصصی و حرفه ای آموزش داده خواهد شد. از این روز کارآموزان به صورت کاملا عملی توسط اساتید مجرب در این حرفه آموزش دیده و پس از گذراندن دورهتعمیرات بردهای الکترونیکی می توانند به تعمیرات انواع بردهای الکترونیک مسلط شوند. اگر جارو برقی روشن نشد، عیب از رله نیست، اما اگر جارو برقی روشن شد سیمهای رابط رله و یا ساختمان داخلیاش آسیب دیده است. مدارات داخلی ان موجود است و کارشناسان تعمیرات به راحتی میتوانند با نقشه های مدارات موجود تعمیرات را انجام بدهند .:: برچسب‌ها: آموزش تعمیر برد , آموزش تعمیرات برد الکترونیکی , تعمیر برد , تعمیرات برد الکترونیکی ,
:: بازدید از این مطلب : 1047
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 25 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

شهر گلاس هوته در جنگ جهانی دوم توسط ارتش سرخ اتحاد شوروی در روز هشتم ماه مه سال ۱۹۴۵ بمباران شد و به تصرف درآمد. این برنامه 3000 ساعته با تنها 10 روز تعطیلی در کل سال، به شدت نیاز است اما فوق العاده با ارزش می باشد. در بین ساعت های هوشمند مطرح، ساعت سامسونگ Gear S تنها محصولی می باشد که بدون جفت سازی با گوشی می توان از آن استفاده کرد. لذا تنها با ذکر منبع آریا گستر و لینک به همین صفحه انتشار این مطالب بلامانع است ! گام 1-چنانکه برای اولین بار ساعت هوشمند گیر S را روشن کنید، همانند شکل زیر با صفحه ای روبرو خواهید شد که از شما درخواست می کند اپلیکیشن Samsung Gear را روی گوشی نصب کنید. قرار می گیرد تا به رویای ساعت ساز شدن شان دست یابند. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال در راستای ایمن سازی حاشیه راهها ۱۷۶۰ نفر ساعت آموزش در جلسات ایمن سازی ارائه شده و به منظور ایمن سازی فیزیکی ۱۵ محور در دست اقدام قرار گرفت که چهار محور آن انجام شده است.

این امر صرفا هزینه های مشتری را افزایش خواهد داد.

 

اگر با بستن سوییچ خودرو , ساعت و حروف محو شده اما همچنان چراغ های کوچک داخل ساعت روشن بودند , نشان از خرابی ترانزیستور ساعت 206 Type Aدارد , به این صورت که برای رفع این ایراد باید اقدام به تعویض ترانزیستور مربوطه نمود . خیر، اغلب وقتم صرف مطالعه کتاب های فنی و روش های تدریس نوین، تعمیرات کارهای حرفه ای مکانیک و الکترونیک می شود و فرصتی برای این کار ندارم. برای استفاده مستقل از Gear S مراحل زیر را دنبال کنید. تولید نسل اول ساعت های هوشمند اپل از سیستم تک هسته ای که بر روی تراشه موجود است استفاده گردیده است; امکان مکان یابی در آن وجود ندارد و حافظه داخلی آن 8 گیگا بایت می باشد. این امر صرفا هزینه های مشتری را افزایش خواهد داد. با وجود وضعیت فعلی کسی که قصد ورود به این عرصه را دارد بایستی سخت کوش باشد، به جوانب و اوضاع آن بیشتر فکر کند و ببیند که دنبال چیست و آیا هدف آن را تأمین می کند؟

کلیه این لوازم در کامتک برای تمرین وجود دارد. 6. در این قسمت اطلاعات اکانت اختصاصی سامسونگ را باید پر کنید که برای این کار باید گزینه Sign in را انتخاب نمایید. 1. پس از نصب اپلیکیشن سامسونگ گیر بر روی گوشی، شبکه بلوتوث ساعت و گوشی اندرویدی خود را روشن کنید تا در حالت آماده جفت سازی قرار بگیرند. ساعت هوشمند سامسونگ Gear S3 بر خلاف نسخه قبلی خود که با گوشیهای محدودی قابل جفت سازی بود، با طیف گستردهای از گوشیهای موبایل قابل استفاده است. 5. در مرحله بعدی به شما قوانین و ضوابط استفاده از این سرویسها نشان داده میشود، در پایین این متن یک چک باکس برای موافقت با شرایط استفاده از اپلیکیشن و دو چک باکس دیگر نیز برای اجازه دسترسی ساعت و اپلیکیشن به اطلاعات گوشی وجود دارد. بعد از لمس گزینه Turn On، در بین لیست اپلیکیشنها چک باکس اپلیکیشن گیر سامسونگ را تیک بزنید. با Scroll کردن این صفحه میتوانید به لیست تمامی اپلیکیشنها دسترسی پیدا کرده و چک باکس گزینه مورد نظر را فعال کنید. گام 2-در این صفحه در گوشه سمت چپ بالا لوگوی سفید رنگ ساعت را مشاهده خواهید کرد. به هر حال از بین دو گزینه آبی رنگ موجود در پایین صفحه گزینه سمت راست که Next باشد را انتخاب کنید.

3: میزی که انتخاب میکنید باید کاملا صف، تمیز و رنگ آن ترجیحا سفید باشد. گام 1-پس از نصب Gear Manager، اپلیکیشن را باز کردن و از گوشه سمت راست بالا روی آی سه نقطه ای کلیک کرده و گزینه ldquo;Search for new devicerdquo; را انتخاب کنید. 3. در این مرحله شما باید شروع جفتسازی دو دستگاه را تایید کنید. با زدن دکمه Pair یا OK مراحل اتصال کامل به ساعت Gear S3 شروع میشود؛ اپلیکیشن در پنجرهای که مشاهده میکنید یک Passkey به شما نشان میدهد که باید یکسان بودن آن را بر روی هر دو دستگاه تایید کنید. برای شروع فرآیند آموزش تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ Gear S3 با گوشی اندرویدی ابتدا بر روی گوشیهای غیر سامسونگی باید اپلیکیشن Samsung Gear نصب شود. اگر از قبل یک اکانت سامسونگ داشتهاید که با وارد کردن ID و پسورد خود، فرآیند جفتسازی وارد مرحله بعدی میشود. توجه داشته باشید که قبل از انجام این مرحله روشن بودن بلوتوث هر دو دستگاه ضروری است. روی این لوگو 25 الی 30 بار ضربه بزنید تا با یک پیام مرتبط با بلوتوث روبرو شوید.:: بازدید از این مطلب : 1094
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

شرکت فنی و مهندسی تهویه گستر راگا که دارنده گرید تاسیسات مکانیکی و برقی از سازمان برنامه و بودجه می باشد با بهره گیری از سرویسکاران در تمامی نقاط تهران و به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. مدت دوره آموزش برق (باطری سازی) با توجه به مدت ساعات برگزاری دوره و شیفت آموزشی (شیفت صبح، ظهر، بعدظهر، غروب) و کلاسها (خصوصی، نیمه خصوصی، گروهی) بین دو تا هشت هفته برنامه ریزی و اجرا می شود. در مرحله بعدی باید طبق نقشه کشیده شده، طرح را اجا کرد و روی کار آورد، شیار زدن مسیر لوله ها توسط شابلون و دستگاه شیار زن، نصب و جایگذاری قوطی کلید ها روی دیوار و تراز کردن دقیق آن ها، نصب جعبه فیوز و تراز کردن آن که از قبل در نقشه مشخص شده است، نصب جعبه آنتن و تلفن و ماهواره و تراز کردن آن و مواردی دیگر باید اجرا شوند. شروع به کار از روی نقشه می تواند به کار شما به عنوان یک برقکار سرعت و ظرافت ببخشد و یک ساختمان را کاملا اصولی و بر اساس استانداردها برق کشی نمائید. ۶- سوراخ کردن روشنائی سقفی توسط دستگاه ( در مورد سقف کاذب، روی سقف ساپورت خورده و روی آن لوله فیکس میشود)

آموزش برق درجه 1

نکته ای که در این مورد می توان به آن اشاره کرد، امکان دریافت وام خود اشتغالی برای دارندگان مدرک یا همان شرکت کنندگان در دروه های آموزش برق خودرو درجه 2 و درجه 1 فنی و حرفه ای است. البته برای این که فرد در این حرفه به موفقیت بالایی دست پیدا کند باید در این کار حرفی برای گفتن داشته باشد؛ یعنی این که مهارت های فنی خود را تقویت نموده و با خم و چم برق کشی ساختمان آشنایی داشته باشد. و حالا به یک تصویر دیگر از برقکاری همین پروژه نگاه کنید. در مراکز و مکانهای بسیار مهم و حساس سیستمی را تعبیه می کنند که علاوه بر شناسایی آتش و اقدامات لازم دیگر حریق را به طور اتوماتیک خاموش می کند به این سیستم اطفاء حریق می گویند. استفاده از جعبه ی فیوز بخاطر جمع کردن سیم ها در داخل این قسمت و بعد از این مرحله از اینجا سیم های برق توزیع شود به قسمتهای دیگر ساختمان. ۹-۱- در دیوارهای بتنی برای نصب و عبور لوله های برق باید هنگام قالب بندی محل لازم در نظر گرفته شود. در واقع طراحی، مونتاژ و نصب تابلوهای برق یک شغل مهم به شمار می رود و می تواند با ارگان ها و پروژه های مختلف همکاری نماید.

شرکت در دوره های مجتمع آموزشگاهی دارالفنون مزایای بسیار زیادی دارد. رعایت اصول و استانداردهای سیم کشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا در صورت وقوع اشتباه، سیستم های برق و روشنایی مجموعه از کار می افتند و خسارت های مالی و جانی بسیاری به وجود می آورند. در خصوص خودروهای خارجی در صورتی که این خودرو توسط شرکتها و کمپانیهای مطرح وارد کشور شوند شما میتوانید با مراجعه به دفاتر فنی این کمپانی در کلاسهای آموزشی آنها شرکت کنید و سیستم برقی این خودروها را به راحتی یاد بگیرید. براساس تحقیق محیطی انجام شده توسط نگارنده مبلغ در آمد تعمیرکاران برق خودرو بین 3 الی 7 برابر حداقل حقوق اداره کار و در برخی شرایط بیشتر از این مقدار نیز می باشد. بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که عمر مفید خودروها بر اساس استاندارد جهانی بین 7 تا 10 سال است ولی در کشور ما خودروها به طور میانگین بین 15 تا 25 سال مورد استفاده قرار می گیرند که در نتیجه سرانه تعمیرات خودرودر کشور ما در مقایسه با متوسط جهانی بیشتر است به گونه ای که هر ایرانی سالانه به طور میانگین 5 تا 8 بار برای سرویس و تعمیر برق خودرو به تعمیرگاه مراجعه می کنند و از مشاهدات میدانی نیز می توان به این نتیجه رسید بازار این شغل به این زودی اشباع نخواهد شد.

اما در صورتی که شما به صورت مستقل و برای خودتان کار کنید خیابانی که تعمیرگاه (مغازه) شما در آن قرار دارد و مقدار رفت و آمد ماشین در آن، بزرگی و کوچکی مغازه (محل تعمیرگاه) و مجهز بودن آن به تجهیزات مدرن و به روز، دوری و نزدیکی سایر تعمیرگاه ها و اینکه تعمیرگاه شما در بورس تعمیرگاه های خودرو قرار دارید یا خیر بر درآمد شما تاثیر خواهد گذاشت. نمونه های تک تیغ و دو تیغ این دستگاه ها در بازار موجود می باشند، که نمونه دو تیغ آنها قابل تنظیم بوده و شما می توانید یک اندازه خاص برای برش روی دیوار به دستگاه بدهید. 6- با توجه تغییر دما در برخی از قسمت های ساختمان بر روی لوله ها تاثیر می گذارد لذا بهتر است از لوله های قابل انبساط و انقباض استفاده کنید تا نسبت به تغییر دما مقاوم باشد. یکی از مهمترین قسمت های آموزش سیم کشی برق ساختمان  می باشد. مهمترین سرمایه گذاری جهت خرید تجهیزاتی برق خودرو عبارتند از 1- دستگاه عیب یاب(دیاگ) 2- دستگاه شارژ باطری 3- دستگاه تست باطری 4- دستگاه گرولر (تست آرمیچر) 5- مولتی متر 6- دستگاه تست آلترناتور 7- دریل دستی برقی 8- باطری 9- هویه چکشی و برقی 10- جعبه ابزار کامل با ابزار 11- جعبه بکس 12- انواه آچار تخت و رینگی 13-انواع پیچ گوشتی 14- انواع آچار آلن 15- دستگاه شارژ کولر به همراه نشت یاب دستی 16 انبردست، دم باریک،چکش پلاستیکی و آهنی، میز کار همراه گیره ، کولر، (بخاری، تلویزیون، یخچال به صورت اختیاری) که حدودا بین 12 تا 20 میلیون سرمایه جهت خرید تجهیزات مغازه باطری سازی سرمایه نیاز میباشد.:: بازدید از این مطلب : 911
|
امتیاز مطلب : 1
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 23 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

خرید گوشی سامسونگ استوک یکی از راهحلهای مقرون به صرفه برای تهیه یک گوشی موبایل با کیفیت و با قیمت مناسبتر است، به ویژه اگر قصد خرید مدلهای پرچمدار این برند را دارید، زیرا با عرضه مدل جدیدتر گوشی سامسونگ در بازار، مدلهای پیشین آن با قیمت کمتری برای فروش گذاشته میشوند و شما میتوانید با پرداخت هزینه کمتر، محصولی را خریداری کنید که برای مدت زمان طولانی میتواند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشد. باتری ها به دو دسته اصلی و پشتیبان یا Backup تقسیم میشوند. تفاوت اصلی گوشیهای سری Y و گوشیهای هواوی نوا، دوربین قویتر در سری نوا است و خرید گوشی هواوی نوا برای جوانترها که به دوربین اهمیت بیشتری میدهند، مناسبتر است. در مجموع اگر طرفدار گوشیهای هواوی هستید و یک گوشی ارزانقیمت میخواهید، خرید گوشی هواوی وای را به شما پیشنهاد میکنیم. گوشیهای هواوی وای (سری Y) نسبت به آن دو سری ارزانتر هستند اما همچنان ویژگیهای بسیار خوبی دارند. در واقع میتوان گوشی هواوی وای را با گوشی گلکسی A سامسونگ مقایسه کرد.

آموزش گوشی موبایل

وجه تمایز گوشی هواوی در مقایسه با گوشیهای رقیب چیست؟ در قسمت پشتی نیز یک دوربین با رزولوشن استاندارد با یک واحد اصلی 48 مگاپیکسلی وجود دارد که با ماژول فوق عریض 8 مگاپیکسلی و دو ماژول 2 مگاپیکسلی تکمیل می شود. ویژگی گوشیهای سری P که سبب شده است در زمرهی گوشیهای پرچمدار قرار بگیرند، دوربین آنها است. در حالی که اضافه کردن کارت SD می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند ، یک روش بهتر برای انجام آن وجود دارد. این گوشی شباهت زیادی به گوشی هواوی میت ۴۰ پرو دارد و مجموعهی دوربین آن نیز همانند هواوی Mate 40 Pro است. در سالهای گذشته، این غول فناوری چینی تعداد زیادی گوشیهای نوا وارد بازار میکرد. تعداد آنها آن قدر زیاد شده است که دیگر به دیدنشان عادت کردهایم و اصولاً هم چیزی جز تبلیغی که محتوایی را نشان میدهد، نیستند. به احتمال زیاد گوشیهای سری P50 هواوی که در سال ۲۰۲۱ وارد بازار میشوند، نیز فاقد اپلیکیشنهای گوگل هستند. البته هواوی میت ۴۰ نیز همانند دیگر گوشیهای جدید هواوی فاقد اپلیکیشنهای گوگل است. بنابراین، گوشیهای جدید هانر همانند گوشیهای جدید هواوی، فاقد اپلیکیشنهای گوگل هستند.

لوازم جانبی موبایل

سیستم عامل جدید گوگل اجازه دسترسی سریع به فهرست اپلیکیشنهایی را میدهد که در حال استفاده از میکروفون یا دوربین هستند. گوشیهای هانر در هر محدودهی قیمتی، از گوشیهای اقتصادی تا گوشیهای پرچمدار، موجود هستند. ۵- در مرحله بعدی باید دستگاه مبدا و مقصد را روی هر دو گوشی مشخص کنید. ابتدا Storage & cache و سپس پاک کردن حافظه نهان Clear cache را انتخاب کنید . در واقع شما میتوانید با دوربین گوشی Y8s بدون دردسر تصاویری منحصر به فرد در تاریکی و نور کم ثبت کنید. دوربین پی 40 پرو پلاس از بزرگنمایی اپتیکال 10 برابری پشتیبانی کرده و سیستم تثبیت تصویری آن هم در حین بزرگنمایی به خوبی عمل میکند. این گوشیها همانند سری نوا هواوی دوربینهای بسیار خوبی دارند و در رنگبندیها و طراحیهای مختلفی موجود هستند. سالها است که دوربینهای پشتی گوشیهای سری P، از بهترین دوربینها در میان گوشیهای هوشمند بودهاند. با این حال، بهبود بعضی از قطعات داخلی و طراحی باکلاستر آنها سبب شده است که از خیلی از جهات، نسبت به گوشیهای P40 برتری داشته باشند. با این حال، به دلیل قابلیت استفاده از اپلیکیشنهای گوگل در گوشیهای سامسونگ، این رقابت بیشتر شبیه به یک مسابقهی تمرینی برای سامسونگ است. اما در مورد امنیت حرف زده شد و یک سوال شاید برای هر یک از ما پیش بیاید که آیا چیزی به نام امنیت بعد از به سرقت رفتن گوشی، معنا پیدا خواهد کرد؟

اما با توجه به مواردی که گفته شد تعمیرات موبایل آیفون قدری از بقیه برند ها سخت تر است، که این سختی می تواند بخاطر نبود نمایندگی مجاز و رسمی و یا به دلیل بالا بودن قیمت لوازم جانبی آیفون باشد. به بررسی چالش های مختلف تعمیر گوشی سامسونگ و معیارهای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران پرداختیم. با توجه به این که روز به روز استفاده از تلفن های هوشمند بیشتر می گردد و هر فرد حداقل دارا یک دستگاه موبایل می باشد و مدل های متنوعی از آن وارد بازار می گردد، می توان آینده شغلی مناسبی را برای افرادی که به تعمیرات موبایل مشغول می باشند در نظر گرفت. 2- آیا با استفاده از لوازم جانبی اضافی می توانم حافظه گوشی آیفون خود را بیشتر کنم؟ چیپست موجود در دل گوشی سامسونگ A10، از معماری 14 نانومتری ساخته شده و بر روی خود یک پردازنده هشت هستهای را قرار داده است. آیفون SE، گوشی با ظاهری مانند آیفون های قدیمی تر بود که نسبت به دیگر محصولات اپل و قیمت گوشی آیفون، ارزان تر بود اما با این حال از سخت افزاری قوی تر برخوردار بود.:: بازدید از این مطلب : 899
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

در نتیجه می توان مشاغل تعمیرات لوازم خانگی و همچنین تعمیرات بردهای الکترونیکی را از جمله مشاغل مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی دانست. همچنین تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی در رشته الکترونیک به دانشجویان تدریس می شود و این افراد قادر به تعمیرات برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی می باشند. به این ترتیب سفارش شما ثبت خواهد شد. اگه توضیح بیشتری نیاز هست وارد کنید و در نهایت، دکمه ثبت سفارش رو بزنید. یا اپلیکیشن آچاره رو نصب کنید و یا از طریق وب سایت آچاره اقدام کنید. ۱E، IE (مدل های Waterwall) آب آن را از طریق فیلتر ایجاد نمی کند. با توجه به این وضعیت، خانواده ها ترجیح می دهند که با فراگرفتن آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بخش مهمی از نیاز خود از این طریق برطرف کرده و نیازی به تماس مداوم با شرکت های تعمیراتی نداشته باشند. با گذشت سالها برند های متفاوت این وسیله پر کاربرد به کشور وارد شده است و در بازار توزیع شده است.شرکت آریا بهکار به عنوان تعمیر گاه تخصصی برند های ماشین ظرفشویی در زمینه سرویس و رفع عیب این دستگاه توانسته است با بهره گیری از تعمیر ظرفشویی مجرب خود رضایت مشتریان را جلب نماید.

 

آموزش تعمیرات اتو

 

آدرس دقیق رو وارد کنید و یک شماره تلفن از خودتون وارد کنید. اگر بدون داشتن مهارت و آگاهی سعی کنید آبمیوه گیری خود را تعمیر کنید و موتور آن را بررسی نمایید ممکن است به موتور صدمه وارد کنید و موجب وارد کردن صدمات بیشتر به دستگاه شوید. هنگامی که درب یخچال فریزر به خوبی بسته نشود دمای آن نیز به اندازه کافی پایین نمی رود. 1. در اینجا به توضیح اینکه چگونه لولاهای درب یخچالتان را سفت کنید تا مشکل بسته نشدن درب یخچال حل شود میپردازیم. در ابتدا شما با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز ظرفشویی اسنوا به خود در زیر تماس حاصل نمایید . تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بوسیله قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر دستگاه در این نمایندگی مجاز انجام می گیرد. قطعات تفال, قطعات کروپس ,قطعات مولینکس,تعمیرگاه مجاز اتو مولینکس , نمایندگی مجاز تعمیرات مولینکس در تهران , خدمات پس از فروش مولینکس … این کار به صورت تخصصی و پیشرفته انجام می شود و کار سادهای نیست و نباید آن را به هر کسی سپرد.خدماترسانی و تعمیرات ماشین ظرفشویی وایت هاوس کار هر کسی نیست و فقط به دست تعمیرکاران ما که از متخصصان و تکنسین های شاخص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وایت هاوس هستند، انجام میشود.

ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در سراسر تهران می باشیم. تعمیر آبمیوه گیری در بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تهران، انجام می شود. تعمیر ظرفشویی از جمله موارد تخصصی است که شرکت آریابهکار برای نشان دادن حساسیت مربوط به آن از تعمیرکار ماشین ظرفشویی متخصص میکند. اگر درب یخچال کمتر باز و بسته شود، قفسههای روی درب آن سنگین نباشد، برفک، یخ و آبگرفتگی کف به سرعت برطرف شود، یخچال بهدرستی تراز شود و لاستیک دور درب بهطور مرتب چرب شود؛ بسیاری از مشکلات مرتبط با درب، هرگز برای این دستگاه اتفاق نمیافتد. شما همچنین می توانید لاستیک را با یک اسکناس تست کنید. اگر شما نیاز به جایگزینی هر یک از بازوهای اسپری دارید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید نیازی به ترس و وحشت نیست، زیرا ما در ادامه مطلب در مورد چگونگی تعویض بازوهای اسپری بدون آسیب رساندن به ماشین ظرفشویی با شما صحبت خواهیم کرد. تأیید کنید که فشار آب و دمای مورد نیاز آب تأمین می شود. اگر نشتی می بینید ، به راهنمای ما در مورد آب نشت ماشین ظرفشویی مراجعه کنید. تشکیل شده است. پس از کسب مهارت های لازم در این شغل، در صورت توان می توان به اجاره یک مغازه پرداخت و در آنجا مشغول به کار گردید اما در غیر این صورت نیز می توان در شرکت های خدماتی و تعمیراتی مختلف استخدام شد و به کسب درآمد پرداخت.

۴C ، ۴E ماشین ظرفشویی در فشار یا دمایی که لازم دارد آب نمی گیرد. دلیل این امر این است که تمامی تعمیرکاران، سابقه طولانی مدت در زمینه سرویس ظرفشویی white house دارند و نیازی به هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست. مدت زیادی از اختراع ماشین ظرفشویی نمیگذره و در تمام مدتی که این وسیله جدید و ارزشمند نبود، آدمها و بیشتر خانمها مجبور بودن، زمان زیادی از روز رو به شستن ظرفها اختصاص بدن، به خصوص اگه قرار بود، مهمونی بزرگی هم داشته باشن و به این ترتیب، مدت زمانی که باید جلوی سینک ظرفشویی میایستادن و ظرف میشستن، خیلی بیشتر میشد. اگه تازه یه ماشین ظرفشویی خریدید و نمیدونید اون رو چطور توی خونتون و البته در آشپزخانه نصب کنید و یا ماشین لباسشوییتون بر اثر استفاده مداوم و یا هر دلیل دیگهای خراب شده، پس باید دنبال متخصص حرفهای باشید که اینکارها رو براتون انجام بده. راهکار تعمیرکار متخصص اتو : در این مورد، باز هم نگاهی به محفظه سطح اتو و دریچه دستگاه بیندازید. نقش انسان ها این است که باید ظرف ها را به صورت صحیح و اصولی درون دستگاه قرار داده، مواد شوینده اضافه کنند، چرخه های شستشوی مناسب را تنظیم کرده و دستگاه را روشن کنند.:: بازدید از این مطلب : 897
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

در صورت داغ شدن موتور جاروبرقی هر چند اغلب دلیل داغی خود موتور است ولی بهتر است برد جاروبرقی هم بررسی شود. با این کار شما با علاقه خود می توانید درآمد خوبی داشته باشید. این قیمتها درواقع دلیل زیادی دارد که مهمترین آن تعمیرکار نبودن و نداشتن تخصص بالا می باشد. این ای سی که روی برد ال ای دی قرار دارد، عهده دار تنطیم نور صفحه و تغذیه است. کم شدن مکش جاروبرقی یکی از متداولترین مشکلات این دستگاه است و دلایل متفاوتی نیز دارد. دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی یکی از دوره های بسیار تخصصی و پرطرفدار در این آموزشگاه است که به صورت تخصصی و کارگاهی به طریقه تعمیر و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی می پردازد. نحوه عیب یابی بردهای الکترونیکی دانلود مقاله عیب یابی الکتریکی عیب یابی الکتریکی: یک کامپیوتر لپ تاب با برنامه نویسی pic ، ارتباطات وبرنامه های عملیاتی از ضروریات تجهیزات مدرن امروزی است ،مهندسان ، مدیران تولیدی، سرپرستان تعمیراتی ،تعمیرکاران فنی، تکنسین های برق ،تکنسین های کارافزار، دستگاههای تعمیراتی، همگی نیازمند به داشتن pic دانش کامپیوتری، آموزش و مهارت در عیب یابی مسائل کامپیوتری می باشد.

تعمیر برد های الکترونیکی

از دیگر قطعات رایج و متداول در ساختار انواع برد الکترونیکی خازن بوده که در نگه داری و جای دادن بار الکتریکی نقش دارد. به این نوع پل های الکتریکی “ویاس” گفته می شود. این نوع مواد غذایی در صورت وجود کپک باید دور انداخته شوند زیرا دارای رطوبت بالایی بوده و نواحی زیر قسمتهای سطحی نیز میتواند آلوده شده باشد. این آموزشگاه از اساتید متخصص و حرفه ای برای آموزش مفاهیم برق و الکترونیک بهره گرفته و در کارگاه هایی کاملا مجهز به برگزاری دوره های آموزشی خود می پردازد. دختران دیگر با شنیدن این حرف به او خندیدند و سپس هر کس مشغول ریسیدن سهم پنبه خود شد. در ابتدای این مقاله میخواهیم بگوییم که ماینینگ چیست و کلاً استخراج ارز دیجیتال چه معنایی دارد و چگونه است و پس از آن آشنایی مختصری را برای عزیزان نسبت به دستگاه های استخراج ارز دیجیتال , انت ماینر (antminer) یا بطور اختصار ماینر را داشته باشیم و سپس نکاتی را در مورد خرید یک دستگاه مناسب چه مواردی را باید در نظر بگیریم که بهره وری بهتری داشته باشیم و در پایان در مورد آموزش تعمیرات ماینر و مختصری از مباحث آموزشی در دوره آموزش تعمیرات دستگاه بیت ماینر را خدمتتان مطرح میکنیم.

تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای

به همین منظور سایت های مختلفی مثل فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مجموعه متنوع و کاملی از بهترین و مرغوب ترین محصولات مورد نیاز خانواده ها را برای فروش عرضه می کنند. چرا آموزش تعمیرات برد های الکترونیک آپادانا با سایر فیلمهای آموزشی متفاوت است؟ 4. چراغ جلوی تلویزیون چشمک میزند ولی روشن نمی شود : وقتی چراغ جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود در بیشتر موارد در تلویزیون های سامسونگ خرابی در قسمت پاور تلویزیون می باشد و در بیشتر موارد برد پاور تعمیر می شود. مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد. علت این امر این است که برد وسیلهای بسیار حساس است و همانطور که گفته شد مانند مغز دستگاه عمل میکند. آبسردکن ها نیز جزء وسایلی هستند که نیاز زیادی به رسیدگی دارند.به دلیل رطوبط موجود در قسمت هایی که با آب تماس دارند محل تکثیر میکروب ها و باکتری ها میشوند مخصوصا زمانی که آب داخل مخزن به مدت زیادی ساکن بماند و مصرف نشود در صورتی که بیشتر از یک هفته این آب بلا استفاده ماند آن را با مخزن جدید عوض کنید بهتر است در غیر این صورت شما نیاز به سرویس دوره ای پیدا میکنید.

چنانچه این سنگ ریزه ها پشت صافی انباشته شوند، گرما و بازدهی پکیج کاهش می یابد. روش دوم تست با LED می باشد چون خروجی ULN در برد پکیج 24 ولت است. از دیگر مزیتهای آنها کیفیت کار و در نظر گرفتن وقت مشتری است به همین دلیل است که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد. مهمترین قسمت این محصول تراشهی مرکزی است که به آن GPU گفته میشود. این وایا ها امکان استفاده بیشتری از فضای فیبر را می دهند و با استفاده از آنها می توان تعداد سیگنالهای بیشتری را از لایه ها عبور داد. بعلاوه، همه­ این ابزارها و اپ­ها رایگان هستند و شما می­توانید هر گونه مدار چند لایه ، و پروژه را با چندین پارامتر، طراحی و تحلیل و شبیه سازی کنید. پس شما 2 عدد LED بلوکی 12 ولتی را با هم سری می کنید. گام بعدی در مراحل طراحی یک برد الکترونیکی، طراحی اولیه مدار است؛ بدین صورت که در ابتدا قطعات را کنار هم جایگذاری کرده و ارتباط بین آن­ها را مشخص کنیم، به طور مثال سنسورها را در کنار پایه­های ورودی میکرو، و موتور را در کنار پایه­ها خروجی قرار میدهیم. مطابق شکل زیر، وقتی قطعهای را فشار میدهیم، پایههای آن بین دو لبه گیرهها قرار میگیرند.

 


:: بازدید از این مطلب : 916
|
امتیاز مطلب : 1
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 20 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

اموزش تعمیر اپل واچ، اموزش تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ، اموزش تعمیر ساعت هوشمند سیم کارت خور، اموز تعمیر دستنبد هوشمند و اموزش تعمیر ساعت از موارد اصلی در کلاس میباشد. 1: مجموعهای از پیچ گوشتیهای مختص تعمیر ساعت را تهیه کنید. 11: قاب، پیچ کوک و شیشه ساعت را مجددا ببندید. اگر تنظیم تاریخ به هم ریخته باشد باید پیچ را یک مرحله به سمت بیرون بکشید و مجددا تنظیم را انجام دهید. به نظر او باید ساعت های هوشمند طوری طراحی شوند که بتوان از آن ها به عنوان یک دستگاه جداگانه استفاده کرد. که با تعویض آنها مشکل برطرف خواهد شد. این مشکل که بسیار کم اتفاق میافتد ایراد داشتن برنامه آی سی اپیرام (۹۳C46) است که با برنامهریزی مجدد رفع خواهد شد. استفاده می شوند که کارایی آن ها را محدود می کند. با گستردگی ساعت های موجود در بازار، کار آموزان می توانند در آموزشگاه به صورت کامل با تعمیر انواع ساعت ها از برندهای مختلف آشنا شوند. آموزش تعمیر ساعت مچی یکی از رشته های پرطرفدار فنی و هنری می باشد که در آموزشگاه ها تدریس می گردد.

همانند کلاسهای حضوری در ۱۲ درس بخش بندی شده است.

کرنوگراف قابلیتی است که با کمک آن میتوانید از گذر ثانیه هم مطلع شوید. بنابراین اگر شما آموزش تعمیرات ساعت مچی را بلد باشید میتوانید مشکل خود را حل کنید. در این دوره به صورت کامل و جامع تعمیرات تخصصی ساعت های مختلف به کارآموزان آموزش داده می شود. در این دوره شما به صورت کامل تعمیرات تخصصی انواع ساعت های ایرانی وبرندهای مطرح دنیا را آموزش می بینید. دوره آنلاین آموزش تعمیرات ساعت همانند کلاسهای حضوری در ۱۲ درس بخش بندی شده است. اختصاصا دوره تعمیر ساعت هوشمند اپل توسط تعمیرکار محصولات اپل تدریس میگردد. تعمیرکاران این مجموعه دارای سالها تجربه بوده و دوره های لازم جهت تعمیرات دستگاه های هوشمند الکترونیک را سپری نموده اند. با ثبت نام در دوره آموزش تعمیر ساعت مچی هوشمند همراه با اموزش تعمیر موبایل در یک مرکز خدمات گوشی میتواند جوابگوی بیشتری به مشتریان باشید. دیود اول برای این هستش که پالس بی موردی از جانب سیمهای ما به کامپیوتر نره و برای دیود هم، از جایی که دزدگیر یک سیم برای لادری داره و ما چهارتا سیم توی ماشین داریم، دیود دوم رو استفادهرمیکنیم که اگر یک درب باز شد، ما بقی دربها توی کیلومتر ماشین باز نشون نده یا به عبارتی منفی درب باز شده به باقی دربها نره.

به همین دلیل شما حاضر هستید به هر قیمتی تعمیر ساعت مچی خود را به دست یک فرد کاربلد بسپارید. ساعت مچی هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند، علاوهبر آن با توجه به گران بودن قیمت ساعتهای مچی، تعمیر ساعت یکی از راهحلها بسیار منطقی است. روتور قطعهای است که فنر اصلی ساعت مچی را به کار میاندازد. همونطور که در خود مطلب هم اشاره شده نیازی به اتویه فلت نیست. این نوع فلت هیچگونه لحیمی ندارد و فقط با چسب خود فلت چسبانده میشود. در پایان این مرحله دستگاه به واحد پذیرش تحویل داده می شود تا با اطلاع رسانی به شما دستگاه را تحویل بگیرید. همچنین مدت زمان گارانتی تعمیرات نیز در این زمان به شما اطلاع داده می شود. هر چند ممکن است ادعای هزینه ی ایاب و ذهاب رایگان از جانب شرکت مطرح شود ولی در هر صورت زمان و هزینه ی صرف شده در این راه با مشتری به گونه ای دیگر محسابه خواهد گردید. علاقمندی به حرفه و شغل تعمیر ساعت از زمان گذشته وجود داشته است، ولی امروزه این تجارت کمرنگتر شده و متقاضیان این حرفه کمتر هستند.

این گارانتی به دو بخش تقسیم می گردد.

این ترانزیستور در بازار موجود نیست، ولی میتوان به جای آن از ترانزیستور «b772» استفاده نمود، به طوری که نوشتههای روی سطح ترانزیستور به سطح برد لحیم شود (برعکس). 3: میزی که انتخاب میکنید باید کاملا صف، تمیز و رنگ آن ترجیحا سفید باشد. ما آن میچینیم و سمت خط دار دو عدد دیود را بهش وصل میکنیم و سمت بدون خط دیودها را یکی به سمت کامپیوتر سیم چیده شده و یکی به سمت لادری منفی دزدگیر وصل میکنیم. این گارانتی به دو بخش تقسیم می گردد. همچینین دوره اموزش تعمیر ویس رکوردر، مخصوص واردکنندگان پلیرهای کوچک و شرکت های گارانتی لازم است. با گذراندن کلاس اموزش تعمیر اپل واچ که از محصولات خوب اپل است پاسخگوی بهتر به مشتریان مرتبط میباشند. 9: قطعاتی که از ساعت باز کردید را بررسی کنید و قطعه خراب را تعویض کنید. سوپاپ گاز هلیوم قطعهای است که برای تنظیم فشار هوا در غواصی به کار میرود، در واقع این قطعه، هلیومی که درون ساعت محصور شده را آزاد میکند، تا شیشه ساعت و سایر قطعات آسیبی نبینند.:: بازدید از این مطلب : 1138
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

این کلید یک پل را بعنوان ذخیره در نظر می­ گیریم چون در ساختما­ن های جدید امروزه از شیلنگ­ های نورانی و نورپردازی­ های مختلف استفاده می­ کنند برای همین یک لوله ذخیره از این کلید یک پل به گچ­بری سقف وارد می­ شود تا بعدا برقکار بتواند از این قسمت نور مخفی را روشن و خاموش کند. در قسمت راهرو و مقابل در آسانسور نیز یک چراغ سقفی قرار داده شده است و این چراغ را به سنسور حرکتی متصل کرده ­ایم تا به محض اینکه شخص از واحد ساختمانی یا از داخل آسانسور بیرون می­ آید این سنسور حرکت فرد را تشخیص دهد و قسمت راهرو برایش روشن شود و شخص بتواند مسیرش را پیدا کند. در هر طبقه یک شستی روشنایی راه ­پله را روبروی آسانسور نصب می­ کنیم و خود تایمر راه پله در پارکینگ نصب می­ شود. طبق قوانین برق ساختمان، ما مجاز هستیم که از هر سرخط، حداکثر ۱۲ نقطه روشنایی را تغذیه کنیم. همانطور که در شکل پایین صفحه مشاهده می­ کنید ما تمام چراغ­ های اضطراری راه­ پله­ ها را در یک سرخط جداگانه قرار داده ­ایم و به فیوز شماره ۶ از پنل مشاعات متصل کرده ­ایم (L6/ DP0). اگر فاصله دتکتورها از تابلو خیلی دور است سیم ۲٫۵ میلی متر مربع استفاده شود(در هتل ها) .

برق ساختمان درجه 1

البته امروزه برای روشنایی قسمت راه­پله ­ها بیشتر از چراغ­ های سنسور سرخود استفاده می ­شود ولی ما برای اینکه طریقه استفاده از شستی وتایمرراه پله را نیز به شما آموزش دهیم، راه­ پله ها را با استفاده از این سیستم روشن کردهایم. ما به پنل مشاعات DP0(Distribution Panel 0) می­ گوییم. این چراغ­ های سنسور دار نیز به همان سرخط چراغ­ های سقفی راه­ پله متصل شده ­اند و برق خود را از L5/ DP0 دریافت می ­کنند. برای این کار مانند شکل پایین تمام کلیدهای پزیرایی را به هم متصل کنید و بعد از کلید دو پلی که بر روی دیواری که در ضلع جنوبی پذیرایی قرار گرفته و سرخط از آن قسمت شروع می ­شود و همچنین کمترین فاصله را تا جعبه فیوز دارد یک لیدر می ­زنیم و آن را به L8/ DP1 متصل می­ کنیم. و نکته دیگر اینکه طبق مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان که می­ گوید: در یک اتاق با فضای مشخص تمام کلیدهای روشنایی باید از یک سرخط تغذیه شوند. حالا باید تمام چراغ ­های پذیرایی را در یک سرخط قرار دهیم. نرفته باشد، موجب صدما به افراد در تاریکی می شود. نکته مهم: اگر میخواهید هم در زمانهای قطعی برق، برق داشته باشید و هم در زمان نوسانات شدید برق به دستگاههای شما آسیبی نرسد باید از UPS نوع آنلاین استفاده کنید.

اما سیم کشی روکار از این نظر که در زمان کنترل وضعیت سیم ها، سختی در کار وجود ندارد نسبت به سیم کشی توکار برتری دارد. به این ترتیب طراحی پلان روشنایی طبقه اول این ساختمان به پایان رسید. در محیط های صنعتی این تابلوها بسیار پیچیده شده و نیازمند طراحی های دقیقی هستند. ارایه خدمات در این زمینه به صورت ارسال اینترنتی و یا حضوری فایل های مدلسازی، شبیه سازی، نتایج و آموزش تخصصی فرآیندهای طراحی و شبیه سازی می باشد. کلیدهای برق را در قسمت ورودی آشپزخانه نصب کنید تا به محض ورود بتوانیم چراغ­ های آشپزخانه را روشن کنیم. این کلیدها را در ضلع جنوبی پذیرایی و در قسمت ورودی در اصلی واحد آپارتمانی نصب می­ کنیم یعنی جایی که بیشتر در دسترس قرار دارد. چون این واحد ساختمانی، پذیرایی نسبتاً بزرگی دارد از دو لوستر استفاده کرده ­ایم و آن ها را در سقف پذیرایی نصب کرده­ ایم. یک کلید دو پل دیگر را نیز کنار این کلیدها نصب می­ کنیم و با یک پل ان یکی از مهتابی­ ها و با پل دیگر آن چراغ دیواری دکوراتیو را روشن می کنیم.

آموزش برق کشی ساختمان از صفر تا صد

دوباره کنار این سه کلید دو پل یک کلید یک پل نیز قرار می دهیم و با استفاده از لیدر مشخص می­ کنیم که برای STRIBLIGHT در نظر گرفته شود. دوباره یک کلید تک پل نیز در کنار کلیدهای آشپزخانه قرار می­ دهیم و آن را برای STRIBLIGHT در نظر می­ گیریم تا بتوانیم یک کلید ذخیره نیز برای نور مخفی آشپزخانه داشته باشیم. سپس دستهبندی بارها ازنقطهنظر اهمیت تداوم برقرسانی به آنها بیانشده و در پایان در فلوچارتی به گامهای لازم بهمنظور تکمیل یک طرح الکتریکی اشارهشده است. آموزشگاه های فتی به همین دلیل به وجود آمده اند که بتوانند نیروی کار کارآمد را وارد جامعه کنند و بنابراین افرا می توانند به این آموزشگاه ها بروند و با استفاده از دوره های آموزشی برق آنها این فن را یاد بگیرند و وارد بازار کار شوند. سیم کشی ساختمان به وسیله فنر داخل لوله ها بسیار راحت تر انجام می شود. چراغ های سقفی که در راه­ پله نصب کردیم و در شکل پایین این صفحه مشخص است فقط برای طبقه اول نشان داده شده، این چراغ­ ها با چراغ­ های سقفی طبقات بالا تر و پایین­ تر از خودشان هم در ارتباط اند و همگی در یک سرخط قرار دارند.:: برچسب‌ها: آموزش برق ساختمان ,
:: بازدید از این مطلب : 890
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 18 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

با خرید قطعات گوشی موبایل هواوی می توانید بخش زیادی از مشکلات سخت افزاری گوشی خود را حل کنید. تعمیر گوشی های هواوی معمولا با خرید قطعات موبایل هواوی و تعویض این قطعات میسر است. چرا که نوسانات قیمت ارز باعث افزایش چشمگیر قیمت اسمارت فون های امروزی شده و این افزایش قیمت کاربر را متقاعد میکند در مواقع خرابی و اختلال گوشی خود، به جای خرید گوشی جدید، اقدام به تعمیر استاندارد گوشی قبلی خود کند. از دیگر سیستم عامل های معروف و پرطرفدار دیگر که در گوشی های آیفون به کار رفته است سیستم عامل ios می باشد که آن هم از خصوصیاتی ویژه ای برخوردار بوده و امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. آموزشگاه برق گستران به عنوان یک آموزشگاه حرفه ای از بهترین اساتید آموزشی ایران برای برگزاری این دوره استفاده می کند و بهترین تجهیزات آموزشی روز دنیا را تامین نموده تا بتواند این دوره مهم را با سرفصل های استاندارد جهانی و با بهترین کیفیت برگزار کند. گوشی تلفن همراه یکی از مهم ترین وسایل برای ایجاد ارتباط، ثبت لحظات شیرین، ارتباط با شبکه جهانی و به اشتراک گذاری اطلاعات است. کافی است از طریق لینک مربوطه و با انتخاب محصول، مشکل و یا سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

موبایل سامسونگ

در اینجا مشخص می شود که مشکل از هارد گوشی می باشد. صفحه ای شبیه به Feed اینستاگرام که عموم اتفاقات مهم در آن رخ میدهد و فعالیت روم ها و کلاب های مختلف نیز در آن مشخص می شود. در مجموع پسندیدن چنین طراحی کاملاً سلیقه ای است اما قطعاً کاربران زیادی در غرب به داشتن چنین طراحی خاص و برجسته ای علاقمند هستند که متاسفانه در حال حاضر امکان دسترسی به آن را ندارند. برای بسیاری از مشتریان اپل ، آیفون 4 بهترین طراحی آیفون در تمام زمان ها بود. همه از جمله تعمیراتی هستند به اندازه صفحه نمایش و برد، هزینه بردار نیستند. تعمیر تخصصی و مناسب موبایل شامل کنار هم قرار گرفتن موارد بسیار است که باید از سوی تعمیرکار رعایت شود.اجرای تمامی این موارد، تنها از عهده تعمیرکاران و متخصصینی بر می آید که دانش و تجربه ی کافی در حوزه ی تعمیرات تلفن همراه داشته باشند.عیب یابی صحیح مهم ترین رکن در تعمیر هر دستگاه، از جمله تعمیرات موبایل است.در بحث عیب یابی اساتید آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز شما را با روش های نوین دنیا و کار با دستگاه ها جهت عیب یابی گوشی موبایل آشنا می کنند.زیرا اجرای نادرست و یا ناقص فرآیند عیب یابی، می تواند گوشی موبایل را دچار معایب بیشتری کند، چرا که اگر عیب یابی درست نباشد تعمیر نیز به درستی انجام نمی شود.

 

آموزش گوشی موبایل

 

تا این قسمت توانستید با نحوه بروزرسانی گوشی سامسونگ آشنا شوید که فرآیندی ساده و بسیار آسان است و می توانید از طریق آن اقدام به آپدیت سیستم عامل گوشی خود کنید. آموزش تعمیرات موبایل در واقع به دورهای گفته میشود که در آن کارآموز با تمام قطعات موبایل آشنا میشود به طوریکه میتوانند به عیبیابی و مشکلات مربوط به تعمیرات موبایل بپردازند در واقع برای اینکه بتوانید در این زمینه مهارت بالایی کسب کنید نیاز به یک استاد ماهر دارید که بتواند نیاز شما را در زمینه آموزش تعمیرات موبایل رفع کند. میتوانید با متخصصان فنی ما بهصورت آنلاین گفتگوی زنده داشته باشید! ارائه خدمات دیجیتال بدون نیاز به مراجعه به مراکز سامسونگ و با روشهای آنلاین در خانه میسر است و متخصصان فنی ما به صورت شبانهروز و در تمام روزهای هفته جهت رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما در دسترس هستند. سپس با حرکات آهسته ی دورانی گوشی را تمیز کنید. بازار پر رونق و رو به رشد این حوزه، بسیاری از جوانان جویای کار و بسیاری از افراد که به دنبال انتخاب شغل دوم هستند را به سمت راه اندازی مغازه و ورود به بازار کار تعمیرات موبایل رهنمون می سازد. قیمت قطعات موبایل هواوی در بازار بر حسب نوع و کیفیت قطعه متفاوت است.

معمولا در میان قطعات موبایل هواوی ، قطعاتی که قیمت بالاتری دارند، طول عمر و کیفیت بالاتری را نیز به شما ارائه می دهند. همچنین با خرید لوازم جانبی موبایل هواوی می توانید از گوشی خود بهتر نگهداری کنید و طول عمر آن را تا حد زیادی افزایش دهید. گلکسی فولد مجهز به پردازنده قدرتمند مرکزی هشت هستهای Qualcomm Snapdragon 855 با تکنولوژی ساخت ۷ نانومتری و معماری ۶۴ بیتی است، با یک هسته ۲.۸۴ گیگاهرتزی، سه هسته ۲.۴۲ گیگاهرتزی و چهار هسته ۱.۷۸ گیگاهرتزی، همان چیپ ستی که در گوشیهای Galaxy S10، Galaxy Note 10 و Galaxy A90 5G این شرکت استفاده شده است. تاکنون گوشیهای زیادی از سری A تولید شده است، اکنون این شرکت مدل دیگری را هم معرفی کرده است. در لیست زیر می توانید تنوع زیادی از گوشی های این غول تکنولوژی را مشاهده کنید و برای خرید آنها از صفحه مربوطه اقدام نمایید فراموش نکنید قبل از خرید حتما نقد و بررسی و مشخصات فنی گوشی مورد نظرتان را مشاهده کنید. این گوشیها با توجه به ماهیتشان و میزان استفاده از آنها ناگزیر در معرض خرابی هستند و نیاز به تعمیرات پیدا میکنند.:: بازدید از این مطلب : 821
|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : دو شنبه 17 خرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : اصغر سیفی

 

نحوه تعمیر مایکروویو

اگر اجاق مایکروویو شما دچار مشکل شده و کار نمی کند، پیشنهاد می کنیم برای تعمیر اجاق مایکروویو خود، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. شاید بتوانید خودتان به عیب یابی مایکروویو پرداخته و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.


نکات مهم در هنگام تعمیر مایکروویو :

 1. قبل از شروع تعمیر مایکروویو ، برچسب هشدار روی اجاق مایکرویو را بخوانید و دنبال کنید.
 2. هیچگاه پوشش روی سیم برق را باز نکنید.
 3. قبل از شروع تعمیر مایکروویو ، باید خازن ذخیره برق را تخلیه کنید.

 

مراحل تعمیر مایکروویو :

آموزش تعمیر مایکروویو شامل ۸ مرحله است که در ادامه به تفکیک برای شما بازگو می‌کنیم:

 

گام اول آموزش تعمیر مایکروویو : قطع اتصال برق و خارج کردن قطعات متحرک

 قبل از شروع به تعمیر مایکروویو مطمئن شوید سیم برق جدا شده و سپس قطعات متحرک را از اجاق مایکروویو خارج کنید.

 

 

گام دوم آموزش تعمیر مایکروویو : باز کردن پوشش پشت مایکروویو

برای شروع به تعمیر باید پیچ های سمت راست و چپ را باز کنید. می توان با یک پیچ گوشتی معمولی آنها را براحتی خارج کرد. اما برای برخی پیچهای خاص کوچک، یک پیچ گوشتی ستاره ای موردنیاز است.

 

 

گام سوم آموزش تعمیر مایکروویو : بررسی فیوز مایکروویو

پس از باز کردن پوشش پشتی، ابتدا فیوز مایکروویو را بررسی کنید. می توان آن را با تستر مقاومت بررسی کرد. اگر مقدار مقاومت فیوز بی نهایت باشد، بدان معنی است که فیوز دارای مشکل است و باید تعمیر شود. فقط باید یک فیوز را برای اجاق مایکروویو تغییر دهیم. اما اگر فیوز، مقداری را نشان می دهد به این معنی است که مشکلی ندارد و برای تعمیر مایکروویو باید قسمتهای دیگر را بررسی کنیم.

 

 

گام چهارم آموزش تعمیر مایکروویو : سوئیچ های درب مایکروویو را بررسی کنید

سه سوئیچ در اجاق مایکروویو وجود دارد. مکان آنها را در تصاویر مشاهده کنید. پین کنار سوئیچ را فشار دهید و سوئیچ را کمی بچرخانید تا آن را بیرون بیاورید. یک به یک آنها را بررسی کنید، ممکن است یکی از سوئیچ­ها با سایرین متفاوت باشد. ممکن است با بررسی بصری دریابید چیزی بر روی پلاستیک سوخته وجود دارد.

 

 

گام پنجم آموزش تعمیر مایکروویو : درون سوئیچ مایکروویو را ببینید

این سوئیچ را برای بررسی و تعمیر ، باز کنید. در تصویر، دکمه را به پایین فشار دهید، اگر اتصالات را نمی توان متصل کرد، این قطعه شکسته است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. از آنجاییکه برخی پلاستیکها سوخته است، این سوئیچ باید تغییر کند. آموزش تعمیر مایکروویو 

 

گام ششم آموزش تعمیر مایکروویو : بخش جایگزین را خریداری کنید

مشخصات و مدل در پشت سوئیچ مشخص است و می توانید سوئیچ مشابه آن را خریداری کنید. در اینجا، قطعه خاکستری موجود در تصویر، برای جایگزینی سوئیچ سوخته استفاده می شود.

گام هفتم آموزش تعمیر مایکروویو : سوئیچ جدید را نصب کنید

موارد زیر، سیم های اتصال به سوئیچ جدید هستند و آن را بدرستی نصب کنید. پس از انجام مراحل، قسمتهای قبلی که باز کردید را به حالت قبل باز گردانید و پیچ ها را بسته و قسمتهای پشتی را ببندید. برق را به دستگاه متصل کنید و اجاق مایکروویو را تست کنید، خواهید دید اجاق مایکروویو کار می کند.

گام هشتم آموزش تعمیر مایکروویو : تخلیه خازن در هنگام تعمیر مایکروویو

سازندگان توصیه می کنند قبل از شروع عیب یابی و تعمیر مایکروویو، خازن آن را تخلیه کنیم. لازم به ذکر است که در اینجا ابتدا اتصال اجاق مایکروویو را برای مدت زمان طولانی از برق جدا کردیم و یک مدار تخلیه شده وجود دارد. در تصویر زیر، خازن در گوشه پایین سمت چپ قرار دارد. اجاق موجود در تصویر، با یک ورق پلاستیکی پوشانده شده است. درمورد جزئیات نحوه تخلیه خازن بیشتر مطالعه کنید تا بدرستی انجام دهید.

 

 

 این آموزش بخشی از دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی می‌باشد که در اینجا بخشی از آن را برای شما بازگو شد.:: بازدید از این مطلب : 909
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 خرداد 1400 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد